Πώς θα μπορούσα να φλερτάρω την ...κοπέλα μου, μετά από χρόνια σχέσης;

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,881 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
τραβα διαβασε λιγακι νευροφυσιολογια και τις βιολογικες βασεις της ανθρωπινης σεξουαλικοτητας.

Λοιπόν ο εποτέ ο Νευροφυσιοδίφης, αθλητίατρος, κβαντοαστροναυτογυμναστής,
ειδικός στη διαιτολογία με σέσκουλα, τα συστατικά του λεξοτανίλ, την πυρηνική σχάση,
στις σχέσεις με σουβλάκια, ζαχαρωτά, μιλφέιγ, ινσουλίνες και dynamic power yoga,
στα θερμοδυναμικά συστήματα, στα σκοτεινά και χαώδη μαθηματικά,
στο blind πείραμα με φωτεινούς ακροδέκτες
που είναι ορατοί από τον UB-40 πλανήτη κι όπου αντηχεί ένα τραγούδι για τον έρωτα
(can't stop falling in love with youuuuuu)
έχει μάλλον δίκιο. :redface::redface:

Να ρε πάρτε έμπνευση απ' τον ποιητή....τόσα και τόσα μπορείτε να κάνετε! :clapup:

Ήρωες, μίξερ, μανταλάκια, σερβιέτες
λάβαρα, κόμιξ, σουπερμάρκετ, ηγέτες
ρήτορες, πλέντερ, βιταμίνες, μονώσεις....

κι άλλα;

λείψανα, κέικ, χορωδείες, μουστάρδες
βίζιτες, χύτρες, ινστιτούτα, κονκάρδες
κόλυβα, πόστερ, αφτερσέιβ, διαγνώσεις....

Όλα από (νευροφυσιολογίας) χέρι καμμένα ! :slourp: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Καροτένια, μη δίνεις σημασία στα εποτιανά σχόλια,
αναδουλειές και αλλεργία στα καρότα είναι ο λόγος της μνησικακίας. :redface:
Κάνε δεύτερο λογαριασμό και μπες σαν "σπαραγγένια"
κι όλα θα αλλαξουν....

καλα ε εχω το καλυτερο ψευδωνυμο εδω μεσα.......τι ντοματενια με εχουν πει τι λαχανενια τωρα και σπαραγγενια
παιδια περιμενω και αλλες προτασεις!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
καλα ε εχω το καλυτερο ψευδωνυμο εδω μεσα.......τι ντοματενια με εχουν πει τι λαχανενια τωρα και σπαραγγενια
παιδια περιμενω και αλλες προτασεις!!!!!!!!!!!!!

επίσης , ο μπόρατ μου είπε , να σου πω , ότι μοιάζεις , λέει , στην νία βαρντάλος :redface:

για να απαντήσω και στο θέμα :

Πως θα μπορουσα να φλερταρω......την κοπελα μου μετα απο χρονια σχεσης????
παντρέψου την , όλα θα είναι σαν το πρώτο ραντεβού , αμηχανία , μπηχτές , κόντρες , ένταση , πάθος , αναμονή της κίνησης του αντιπάλου

για την πεθερά σου μιλάω 8)

καλα ε εχω το καλυτερο ψευδωνυμο εδω μεσα.......τι ντοματενια με εχουν πει τι λαχανενια τωρα και σπαραγγενια
παιδια περιμενω και αλλες προτασεις!!!!!!!!!!!!!

όχι , σου πάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleanaNikos

Νεοφερμένος

Η EleanaNikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια εχω τρεια χρονια σχεση και ειμαι μολις 16 .....λογικο ειναι μετα απο αρκετο καιρο να αρχισουν τα ατομα να βαριουνται....οπως κ εγω καποτε ειχα βρεθει σε αυτο το σταδιο....εγω πιστευω οτι αν θελουν να ανενεωσουν την σχεση τους ο καθένας ξερει καλα τι αρεσει στο ταιρι του κ μπορει να το κανει...επισης για να ξεπερασουν την ρουτινα μπορουν να δοκιμαζουν νεα πραγματα...π χ . να αλλαξουν τα μερη στα οποια συχναζαν.,..να δουν νεους τοπους και να αποκτησουν καινουργιες εμπειριες μαζι..... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Παιδια εχω τρεια χρονια σχεση και ειμαι μολις 16 .....λογικο ειναι μετα απο αρκετο καιρο να αρχισουν τα ατομα να βαριουνται....οπως κ εγω καποτε ειχα βρεθει σε αυτο το σταδιο....εγω πιστευω οτι αν θελουν να ανενεωσουν την σχεση τους ο καθένας ξερει καλα τι αρεσει στο ταιρι του κ μπορει να το κανει...επισης για να ξεπερασουν την ρουτινα μπορουν να δοκιμαζουν νεα πραγματα...π χ . να αλλαξουν τα μερη στα οποια συχναζαν.,..να δουν νεους τοπους και να αποκτησουν καινουργιες εμπειριες μαζι..... ;)
Auh God....απο τα τρια χρονια αρχισατε να βαριουσαστε ....δεν τ' αφηνετε καλυτερα....ακομη στην εκκινηση ειστε ....μηπως οι χημειες δεν.....:hmm:τελος παντων πιο πανω εχω παραθεσει καποιες ιδεες γι' αυτες τις περιπτωσεις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top