Ύπνος μαζί ή χώρια;

Κοιμάστε μαζί ή χώρια με τον/την σύντροφό σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 68)
  • Και οι δύο (ή περισσότεροι :P) μαζί φυσικά!

    Ψήφοι: 49 72.1%
  • Χώρια: καθένας στο κρεβάτι του.

    Ψήφοι: 6 8.8%
  • Ζευγάρι; Τι είναι αυτό;

    Ψήφοι: 3 4.4%
  • Ο κουμπάκιας δεν κοιμάται ποτέ!

    Ψήφοι: 10 14.7%

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πιστευω πως ειναι κακο σημαδι για τη σχεση οταν το ζευγαρι κοιμαται πλατη με πλατη και χωρις κανενα σημειο επαφης...
ΓΙα μενα παντως ειναι σιγουρα σημαδι ελλειψης ερωτα και επικοινωνιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αααα ειπα κι εγω!:D Τρομαξα!:hehe::thumbup:
Κι αλλοι τρομαξαν απ οτι ειδα !
Μην ανησυχεις!

Στο λινκ που εδωσε η Isi, διαφωτιστικα νουμερα, που επαληθευουν την πλακα που εκανα.

Συμφωνα με τα νουμερα της ερευνας του BBC δε σημαινει κατι τετοιο. Εκεινο που ΙΣΩΣ σημαινει κατι κακο, ειναι να μπορουν 2 ανθρωποι ευκολα να κοιμουνται πχ χταποδιασμενοι, και αργοτερα να μην εχουν επαφη. Και παλι, ΙΣΩΣ, αφου καλλιστα μπορει να σημαινει και ανεση και σιγουρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spirounakos

Νεοφερμένος

Ο spirounakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια μην τρελαθουμε κιολας αν ειναι δυνατον!! υπαρχουν ζευγαρια που κοιμουντε σε διαφορετικες κρεβατοκαμαρες;; που πηγε η αγαπη που πηγε ο ερωτας!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Απο τις επτά μέρες της εβδομάδας περίπου τις 4 κοιμόμαστε μαζί, τωρα θα μου πείτε σχεδιασμενο το εχουμε? πειτε το κι ετσι...
Μακάρι να κοιμόμασταν συνεχως μαζί, αν και κάποιες φορές αναζητώ την βολή μου και την άπλα μου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αντρες και γυναίκες έχουν συνήθως γύρω στους 3-5 βαθμούς διαφορά προτίμησης στην θερμοκρασία ύπνου. Αντρες και γυναίκες ενίοτε ροχαλίζουν, στριφογυρίζουν, έχουν αυπνίες, μιλάνε στον ύπνο τους ή κλανουν. Μερικοί, και μερικές, ευτυχώς εςλάχιστοι, υπνοβατούν. Πολλοί και πολλές σηκώνονται για κατούρημα, μια ή περισσότερες φορές...

Ο κοινός ύπνος μπορεί να είναι μια καθημερινή ενόχληση που να υποσκαπτει το ζευγάρι ύπουλα και χωρίς οι ίδιοι να το παραδέχονται. Τα διαφορετικα υπνοδωμάτια είναι λύση; Μαζί δηλαδή στον ξύπνιο μας και ο καθένας την ησυχία του στον ύπνο του ;
Ή μήπως, παρ'όλες τις δυσκολίες του, ο ύπνος αγκαλιά είναι κυριολεκτικά το λίκνο της αγάπης;
Κοιμομαστε παντα μαζι....αγκαλια....οπως το λες ...''ο ύπνος αγκαλιά είναι κυριολεκτικά το λίκνο της αγάπης'' και δεν θα μπορουσαμε ποτε να σκεφτουμε κατι διαφορετικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δεν ξερω αλλα επειδη παντα μα παντα ειναι παγωμενα τα χερια και τα ποδια μου,τον κανω αγκαλιτσα για να με ζεστανει....δεν μπορω να κοιμηθω αν λυπει απο το σπιτι...πολλες φορες οταν βγαινει με τουσ φιλους του εγω καθομαι και τον περιμενω ποτε θα γυρισει βλεποντας τηλεοραση..τι να κανω αφου δεν μπορω να κοιμαμαι πια μονη...εχω εθιστει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
δεν ξερω αλλα επειδη παντα μα παντα ειναι παγωμενα τα χερια και τα ποδια μου,τον κανω αγκαλιτσα για να με ζεστανει....δεν μπορω να κοιμηθω αν λυπει απο το σπιτι...πολλες φορες οταν βγαινει με τουσ φιλους του εγω καθομαι και τον περιμενω ποτε θα γυρισει βλεποντας τηλεοραση..τι να κανω αφου δεν μπορω να κοιμαμαι πια μονη...εχω εθιστει..

σου δανείζω αυτόν για της μέρες του τσιάμπιονς λιγκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
εμένα μου φαίνεται ύπουλο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ο κουμπάκιας δεν κοιμάται ποτέ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Ο κουμπάκιας δεν κοιμάται ποτέ!:)

το πρόβλημα με τον κουμπάκια δεν είναι ότι δεν κοιμάται ποτέ
είναι , ότι και στον ξύπνιο του , μόνος του είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
όταν είμαστε σπίτι μου,μαζίιιι( έχω διπλο :P) αλλά με μέτρο.. θελω και τον χώρο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μαζί και αγκαλιά. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν μπορω να κοιμηθω χωρια του.
Ακομα και αν ειμαστε σε αποσταση περιμενω ποτε θα γυρισει για να με καληνυχτισει και οταν βγαινω εξω,και γυρναω ,τον περνω εγω τηλ να βεβαιωθω οτι ειναι καλα και να του πω πως μου λειπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Τον χειμώνα μαζί για να με ζεσταίνει. Το καλοκαίρι χώρια γιατί σκάω από τη ζέστη. Ναι, είμαι πρακτικό κορίτσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top