Εχετε φλερτάρει κοπέλα / αγόρι που συνοδεύεται;

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Για πείτε, για πείτε; Ποιο ήταν το αποτέλεσμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Για πείτε, για πείτε; Ποιο ήταν το αποτέλεσμα;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν έχω φλερτάρει με αγόρι που συνοδεύεται, αλλά μου έχει συμβεί να γυρίσει να με φλερτάρει αγόρι που συνοδεύεται και το θεώρησα πολύ ανάρμοστο και απαίσιο για την κοπέλα, που βέβαια είναι ηλίθια ή ερωτευμένη ή και τα 2 μαζί για να μείνει μ' έναν τέτοιο κόπανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
όχι ρε, εδώ κολώνω να φλερτάρω ανοιχτά αγόρι που δε συνοδεύεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Το έκανε ένας φίλος μου, έτρωγε κάτι ξεγυρισμένες σφαλιάρες (μια φορά στον Πειραιά πήρε ένα ζευγάρι από πίσω, εγώ έμεινα πίσω να παρακολουθώ, μετά από 2-3 στενά γυρίζει ο συνοδός και του ρίχνει μια σφαλιάρα και ακούστηκε ο ήχος μετά από 1-2 δευτερόλεπτα, ένα πλαααπ).
Γι αυτό τον έκανα πέρα από φίλο, πολύ ξεφτίλας, όπου πηγαίναμε το έριχνε στο καμάκι και συνήθως σε κοπέλες που συνοδεύονταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Μια φορά πριν 5 χρόνια έγινε το εξής...
Είχαμε πάει στα Mc Donalds να φάμε κάτι στα γρήγορα και μετά να πάμε σε ένα καφέ να δούμε έναν αγώνα. Στο ταμείο η κοπέλα, η οποία ήταν είτε με φίλο της, είτε με το αγόρι της, με κοίταζε πολύ έντονα. Καθόμαστε στο απέναντι τραπέζι και συνεχίζεται το ίδιο τροπάριο. Οταν ο φίλος της πήγε στην τουαλέτα, και ενώ εμείς είμασταν έτοιμοι να φύγουμε, πήγα από το τραπέζι της, μιλήσαμε για όσο χρόνο είχαμε, και της έδωσα τον αριθμό μου. Με πήρε τηλέφωνο μετά από 2-3 ημέρες, βγήκαμε έγινε μια ψιλοφάση, αλλά μετά από μερικές μέρες μπήκα στο στρατό και χαθήκαμε...

Γενικά συμβαίνει πολύ συχνά αυτό, η κοπέλα να συνοδεύεται και να ψάχνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ποτέ δεν θα μπορούσα να το κάνω, ούτε αυτούς που δεν συνοδεύονται μπορώ να φλερτάρω, είμαι ντροπαλη του κερατα :P
Και φυσικά εννοείται πως δεν θα την έπεφτα σε άλλον ενώ έχω σχέση :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ΠΟΤΕ! αμα η αλλη ειναι με καποιον αλλο οσο και να μου αρεσει θα κρατηθω! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ωραία...Να ρωτήσω και το άλλο...

Κοιτάζετε κοπέλες/ανδρες που συνοδεύονται;

Γιατί μου χε τυχει ένα ωραίο περιστατικό το Γενάρη στο αεροδρόμιο όταν έφευγα για Αγγλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ωραία...Να ρωτήσω και το άλλο...

Κοιτάζετε κοπέλες/ανδρες που συνοδεύονται;

Γιατί μου χε τυχει ένα ωραίο περιστατικό το Γενάρη στο αεροδρόμιο όταν έφευγα για Αγγλία...

το τοι κοιτας εννοειται απλα φροντιζεις να μην καρφωνεσε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Λοιπόν, επειδή έχω όρεξη σήμερα για γράψιμο (δεν έχω δουλέψει καθόλου απόψε)...

Είμαστε στο Ελ. Βενιζέλος και τριγυρνάμε περιμένοντας να έρθει η ώρα να πάμε στην Πύλη για να μπούμε στο αεροπλάνο να πάμε στο Λονδίνο...
Σε μια φάση περνάει μια μιλφάρα από μπροστά μας που τα έδειχνε ΟΛΑ...Τόσο προκλητικό ντύσιμο είχα χρόνια να δω (δεν κυκλοφορώ και βράδυ παρά μόνο στα Εξάρχεια που εκεί είναι τελείως διαφορετική φάση). Κοιτάζουμε και σε μια φάση έρχεται ο άντρας της να μου ζητήσει το λόγο...Δε θυμάμαι ακριβώς τη στιχομυθία αλλά πρέπει να ήταν κάπως έτσι:

-Τι κοιτάς ρε;
-Γιατί, απαγορεύεται;
-Ναι απαγορεύεται.
-Ε αν δεν θέλεις να την κοιτάνε να τη μαζέψεις ή να της πεις να βάλει μπούρκα.

Και κει πάει να με χτυπήσει...Δυστυχώς δεν το έκανε...Θα είχε πολύ γέλιο...Θα έχανε και την πτήση του και η γκόμενα θα πηδιόταν στις τουαλέτες με έναν από μας ή κάποιον άγνωστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χαχ, θυμιθικα μια φαση πριν χρονια... Ποσο να ειμουν, 14-15;...! Ειμουν σε μια καφετερια με παρεα (φιλους) και στο διπλα τραπεζι ητανε ενα ζευγαρι. Η κοπελα δεν ητανε απο αυτες που θα χαρακτιριζα ωραια, αλλα ειχε ενα κατι που σε εκανε να την προσεξεις. Την κοιταξα λιγο μπαινοντας, αλλα τιποτα παραπανω. Σε καπια φαση μετα απο λιγη ωρα καταλαβενω οτι με κοιταει, την κοιταω και εγω και πεχτυκε ενα τετιο παιχνιδι για λιγη ωρα, μεχρι που φυγανε, και ο δικος της μαλλον δεν ειχε καταλαβει τιποτα.
Περναει λιγος καιρος και ξαναπετυχενω το ιδιο ζευγαρι σε μια αλλη καφετερια, και παλι τα ιδια...
Μετα απο λιγες μερες ειμουν σε ενα παρκο με μια φιλη μου και σε καπια φαση περασανε απο μεσα περπατοντας απλα, και παλι καλοκοιταζε η κοπελα.
Ειχα αρχισει να νιωθω οτι με στοιχιωνουν πια... Ωστπου πετυχα τον τυπα μονο του μερικες φορες και υπεθεσα οτι ειχανε χωρισει. Απο τοτε ευτιχος δεν την ξανα ειδα και ηρεμισα...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Δεν φλερτάρω ποτέ άτομα που συνοδεύονται και γενικότερα δεν φλερτάρω :P Είμαι πάρα πολύ ντροπαλή. Μόνο πολύ σπάνια έτυχε να κοιτάω κάποιον επίμονα και όχι φλερτ, και δεν θυμάμαι καν για πιο λόγο μου βγήκε έτσι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top