Ερωτικές εξομολογήσεις

cassandra011997

Νεοφερμένος

Η cassandra011997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Γεια παιδια!!!!!!δεν ξερω αν υπαρχει αυτο το θεμα ...
σασ εχεουν κανει ποτε εξομολογηση;;
εσεις εχετε κανει;;;ή θα κανατε ποτε;;;
πως σας φαινεται η ιδεα;;
πως κατεληξε η ερωτικη εξομολογηση;;;;;;

εγω ειμαι απο τα ατομα που δεν θα εκανα , βεβαια ποτε μη λες ποτε..

ομως μου εχουν κανει και βεβαια εκεινη την στιγμη ειχα κοκινισει:redface:
πιο αναλυτικα πριν ενα χρονο ενα παιδι απο την ταξη μου αρχισε σιγα σιγα να μου δειχνει οτι του αρεσω καποια στιγμη μου τα ζητησε , εγω του ειπα να μεινουμε φιλοι .Αρχικα ετσι εγινε , αλλα μετα απο κανα μηνα αρχισε παλι την ιδια δουλεια , ηταν πολυ επιμονς κλπ(ωραιο παιδι αλλα εμενα δεν μου εκανε το κλικ, καταλαβαινετε)μου τα ξαναζητησε και του ειπα ναι , αλλα την ιδια μερα του ειπα οχι , το ξερω βλακεια απο μερους μου. Τ ου ειπα οτι δεν θελω να παιζω μαζι του..ειπαμε να μεινουμε για αλλη μια φορα φιλοι Μετα απο 6-7 μηνες , και ενω ειμασταν κολλητοι, σε ενα 6ωρο μου ειχαμε στα μαθηματα ερχεται και μου λεει :ξερεις θελω να σου πω κατι
Πηγαμε στο παρκο και καθησαμε σε ενα παγκακι και τοτε αρχισε να λεει: ειμαι κολλημενος μαζι σου 3 χρονια , στην αρχη δεν σου ειχα πει τιποτα , αλλα φετος δεν αντεξα ..εισαι ολη μου η ζωη δεν μπορω να ζησω λεπτο μακρια σου..ξερω οτι για σενα δεν ισχυει το ιδιο..προσπαθησα να καταπνηξω τα συνεσθηματα μου αλλα τελικα δεν μπορεσα..δεν θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση αλλα ηθελα να στο πω, ισως τωρα χαλασει η σχεση μας αλλα επρεπε να το μαθεις κλπ κλπ κλπ
επι 40 λεπτα μιλαγε ασταματητα κ εγω τα ειχα χασει , ηταν σαν να εβλεπα μια κοινη αμερικανια με το συνηθισμενο love story μονο που συνεβαινε σε εμενα και εγω δεν το περιμενα....
ομως οπως τα ειχε πει το παιδι αυτο απο τοτε χαλασε η φιλικη σχεση που ειχαμε αναπτηξει , τον απεφευγα συστηματικα ωσπου καταληξαμε να μην μιλαμε..
δεν ξερω αυτο αν ηταν καλο η κακο αλλα πιστευω πως ηταν μια αναμενωμενη καταληξη..

γραψτε τις δικες σας αναλογες εμπειριες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TuropitaKourou

Νεοφερμένος

Η TuropitaKourou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πρωτη φορα που εκανα ηταν πριν 2 μηνες, εξακολουθω να αισθανομαι οσα ειπα για αυτον αν και αυτος δεν το ξερει. Ποσο δυσκολο που ιεναι να προσποιεισαι οτι τον βλεπεις φιλικα ενω απο μεσα σου πεθαινεις, λιωνεις! Δεν αντεχεται πραγματικα. ΕΙμαστε "κολλητοι" πιστευω αν και με ηθελε και παλιοτερα,μετα ομως οχι. Και ποια η καταληξη της ερωτικηςμου εξομολογησης?! Να φαω ενα Χ. Δεν υπαρχει περιπτωση να ξανα[ω τι αισθανομαι για καποιον προτιμω να του το δειξω με πραξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Γεια παιδια!!!!!!δεν ξερω αν υπαρχει αυτο το θεμα ...
σασ εχεουν κανει ποτε εξομολογηση;;
εσεις εχετε κανει;;;ή θα κανατε ποτε;;;
πως σας φαινεται η ιδεα;;
πως κατεληξε η ερωτικη εξομολογηση;;;;;;

εγω ειμαι απο τα ατομα που δεν θα εκανα , βεβαια ποτε μη λες ποτε..

ομως μου εχουν κανει και βεβαια εκεινη την στιγμη ειχα κοκινισει:redface:
πιο αναλυτικα πριν ενα χρονο ενα παιδι απο την ταξη μου αρχισε σιγα σιγα να μου δειχνει οτι του αρεσω καποια στιγμη μου τα ζητησε , εγω του ειπα να μεινουμε φιλοι .Αρχικα ετσι εγινε , αλλα μετα απο κανα μηνα αρχισε παλι την ιδια δουλεια , ηταν πολυ επιμονς κλπ(ωραιο παιδι αλλα εμενα δεν μου εκανε το κλικ, καταλαβαινετε)μου τα ξαναζητησε και του ειπα ναι , αλλα την ιδια μερα του ειπα οχι , το ξερω βλακεια απο μερους μου. Τ ου ειπα οτι δεν θελω να παιζω μαζι του..ειπαμε να μεινουμε για αλλη μια φορα φιλοι Μετα απο 6-7 μηνες , και ενω ειμασταν κολλητοι, σε ενα 6ωρο μου ειχαμε στα μαθηματα ερχεται και μου λεει :ξερεις θελω να σου πω κατι
Πηγαμε στο παρκο και καθησαμε σε ενα παγκακι και τοτε αρχισε να λεει: ειμαι κολλημενος μαζι σου 3 χρονια , στην αρχη δεν σου ειχα πει τιποτα , αλλα φετος δεν αντεξα ..εισαι ολη μου η ζωη δεν μπορω να ζησω λεπτο μακρια σου..ξερω οτι για σενα δεν ισχυει το ιδιο..προσπαθησα να καταπνηξω τα συνεσθηματα μου αλλα τελικα δεν μπορεσα..δεν θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση αλλα ηθελα να στο πω, ισως τωρα χαλασει η σχεση μας αλλα επρεπε να το μαθεις κλπ κλπ κλπ
επι 40 λεπτα μιλαγε ασταματητα κ εγω τα ειχα χασει , ηταν σαν να εβλεπα μια κοινη αμερικανια με το συνηθισμενο love story μονο που συνεβαινε σε εμενα και εγω δεν το περιμενα....
ομως οπως τα ειχε πει το παιδι αυτο απο τοτε χαλασε η φιλικη σχεση που ειχαμε αναπτηξει , τον απεφευγα συστηματικα ωσπου καταληξαμε να μην μιλαμε..
δεν ξερω αυτο αν ηταν καλο η κακο αλλα πιστευω πως ηταν μια αναμενωμενη καταληξη..

γραψτε τις δικες σας αναλογες εμπειριες..
το σκοτωσες το παιδι με το ναι οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑNι

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
δεν εχω κανει ποτε αλλα το σκεφτομαι:confused: φοβαμαι μην γινω ρεζιλι και στο τελος με κοροιδευει ολο το σχολειο ...αυτος που μου αρεσει ξεκινησε(πρωτος) να κανει διαφορα και στη συνεχεια το επαιζε χαλαρος τι να κανω????????/αλλοι μου λενε πως του αρεσω και αλλοι οχι ΒΟΗΘΕΙΑ:eek::eek::eek::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλε ναι,φυσικά και έχω κάνει.
Στο βιβλίο της χημείας,στο βιβλίο της φυσικής,στο βιβλίο του Ντέξτερ,στο λάπτοπ μου,στο αρκουδάκι μου,στον κολλητό μου,στη σοκολάτα που έφαγα τώρα,ου.Απο ερωτικές εξομολογήσεις,έχει μπόλικες ο μπαξές:redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top