Ερωτική εξομολόγηση

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Εμένα ουδέποτε με ενόχλησε το γεγονός ότι είμαι αδύνατη (και παχουλή να ήμουν δεν θα με χάλαγε) κι όχι μόνο εμένα, καμία γυναίκα, πιστεύω. Δεν καταλαβαίνω, γιατί εσάς τους άντρες σας ενοχλεί. Ο Σάκης Ρουβάς είναι αδύνατος (κι άλλοι άντρες) και παρ' όλα αυτά έχει πολλές κατακτήσεις. Καταλαβαίνω απόλυτα ότι βρίσκεσαι σε μεταβατική ηλικία κι έχεις πολλούς προβληματισμούς, αλλά χαλάρωσε, ψυχούλα μου. Όλα καλά θα πάνε. Τα αγόρια αναπτύσσονται πιο αργά από τα κορίτσια, αλλά ξεπετάγονται απότομα. Συγνώμη που σε κουράζω, εγώ σου μιλάω σαν να ήσουν παιδί μου. Είμαι γενικώς πολύ ευαίσθητη με τους/τις νέους/ες.
Η ζωή μπορεί να σου φυλάει μια πολύ καλύτερη ευκαιρία στην προσωπική σου ζωή.

Απλα θα εδειχνα και πιο ωραιος πιστευω με μερικα κιλα παραπανω:P Το εχω καταλαβει οτι η αναπτυξη ειναι διαφορετικη αναμεσα σε αγορια και κοριτσια γτ στο γυμνασιο μου ριχναν κεφαλια :P Και δεν με κουραζεις , το αντιθετο κιολας μου αρεσει να ακουω καινουργια πραγματα. Θα ελεγα οτι ο σακης ρουβας ηταν πολυ γυμνασμενος ,τωρα δεν ξερω πως ειναι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Απλα θα εδειχνα και πιο ωραιος πιστευω με μερικα κιλα παραπανω:P Το εχω καταλαβει οτι η αναπτυξη ειναι διαφορετικη αναμεσα σε αγορια και κοριτσια γτ στο γυμνασιο μου ριχναν κεφαλια :P Και δεν με κουραζεις , το αντιθετο κιολας μου αρεσει να ακουω καινουργια πραγματα. Θα ελεγα οτι ο σακης ρουβας ηταν πολυ γυμνασμενος ,τωρα δεν ξερω πως ειναι.


Κάτι ακόμα: Στο πανεπιστήμιο θα έχεις την ευκαιρία να γνωρίσεις κοπέλες, αλλά και σε άλλους χώρους (φροντιστήριο, γυμναστήριο κτλ.). Δεν είναι μόνο το σχολείο. Αν αφήσεις την ψυχή σου ελεύθερη και δεν βασανίζεσαι με διάφορα άγχη, θα βρεθεί η κατάλληλη κοπέλα. Η αποδοχή του εαυτού μας έχει ως προέκταση και την αποδοχή μας από τους/τις άλλους/ες. Άργησα, αλλά το εμπέδωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top