Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα ότι είναι γενικό το θέμα για δώρα και όχι εξειδικευμένο για μεταξύ ζυεγαριών!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Εγώ νόμιζα ότι είναι γενικό το θέμα για δώρα και όχι εξειδικευμένο για μεταξύ ζυεγαριών!!

γενικό είναι, απλά ετυχε να ειπαμε για ζευγαρια τωρα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
γενικό είναι, απλά ετυχε να ειπαμε για ζευγαρια τωρα.. :)
Θα το δημιουργήσω θέμα προς συζήτηση αλλά όχι εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ανάλογα με την ομάδα που είναι,κάνα CD-παιχνίδι και τέτοια πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμ.... :hmm: όταν κάνω δώρα σε φίλους, τους παίρνω πάντα κάτι που τους λείπει....


Σε φίλη ας πουμε θα πάρω ένα ρουχο που ξέρω ότι θέλει αλλα δεν το έχει πάρει ακόμα... ή ένα βιβλίο ή cd που ξέρω ότι θέλει...
Γενικώς κάτι που ΞΕΡΩ ότι ΘΕΛΟΥΝ!


Στον αγαπημένο μου τώρα... εκεί τα πράγματα είναι πιο δύσκολα...
Πότε η επέτειος, πότε γιόρτη πότε γεννεθλια... ε μαζεύονται πολλά :P

Οπότε ή κάτι προσωπικό (ρούχο κλπ... ότι θέλω να τον βλέπω να φοράει :P )ηηηηηηηη
Μασάζ.... ηηηηηη μαγείρεμα σπέσιαλ δείπνο με κεριά (καλά αυτό μάλλον δώρο στον εαυτό μου είναι ... χέθτηκε αυτός για τα κεριά αλλά τες πα:P )
ηηηηηηηη τπτ σέξυ εσώρουχα... ηηηηηηηηηη κάτι από σεξ σόπ :redface: ηηηηηηηη τέλος πάντων κάτι που ξέρω ότι θα μας μείνει αξέχαστο :redface:
(οι άντρες εκτιμούν τέτοια δώρα, το ξέρω με σιγουριά! :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αν μιλαμε για ζευγαρι, νομιζω οτι αυτο που ειπωθηκε σχετικα με δειπνο κερια και τα σχετικα ειναι παρα πολυ καλη ιδεα. :thumbup:

Γενικοτερα βιβλια, μπλουζακια κλπ ειναι πολυ συνηθισμενα.. :giveup: (φυγαμε απο τα ζευγαρια..)
Δεν μου ερχεται τιποτα πρωτοτυπο στο μυαλο τωρα. :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ να σας πω μαρέσουν μόνο τα δώρα τα ξεκάρφωτα και ειδικά όταν δεν είναι κάτι που χρειάζεται ο άλλος!
Δεν μαρέσουν στις μερες εορτών γιατί νιώθω ότι έγινε τυπικά! Επίσης δεν μαρέσουν cd βιβλία κτλ γιατί νιώθω ότι είναι η εύκολη λύση! Προτιμώ τίποτα.!

Εμένα μαρέσει να κάνω δώρα ότι να είναι! Πρόσφατα πήρα ένα κατακόκκινο πουκάμισο σε ένα φίλο που ως καθαρό μέταλο βάζει κυρίως μαύρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ηηηηηηηη τπτ σέξυ εσώρουχα...

Όταν αγοράζω σκέφτομαι ότι είναι δώρο γι'αυτόν, δεν το θεωρώ για τον εαυτό μου...Εγώ θα τα φορέσω ο άλλος όμως θα τα ευχαριστηθεί :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
το πιο πρόσφατο δώρο που μου πήρε το αγόρι μου και τα ήθελα είναι ένα ζευγάρι γυαλιά ηλίου VERSACE μάσκα, είναι πολύ ωραία και μου πάνε:clapup::clapup:


εγώ να δω τί θα του πάρω, μάλλον σε ρούχο θα πάρω κάτι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
το πιο πρόσφατο δώρο που μου πήρε το αγόρι μου και τα ήθελα είναι ένα ζευγάρι γυαλιά ηλίου VERSACE μάσκα, είναι πολύ ωραία και μου πάνε:clapup::clapup:


εγώ να δω τί θα του πάρω, μάλλον σε ρούχο θα πάρω κάτι:hmm:

Αν καπνίζει να του πάρεις μια.... κούτα τσίγάρα! έτσι για αρχή!:P
Όχι ρούχο, αν έχει κανένα χόμπυ να του πάρεις κάτι αντοίστοιχο
Το τριο το σκέφτεσαι με την κολλυτή σου για δώρο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Αν καπνίζει να του πάρεις μια.... κούτα τσίγάρα! έτσι για αρχή!:P
Όχι ρούχο, αν έχει κανένα χόμπυ να του πάρεις κάτι αντοίστοιχο
Το τριο το σκέφτεσαι με την κολλυτή σου για δώρο? :hmm:


Δεν μπορώ να του πάρω αυτό που θέλω τώρα πρώτον δνε έχω τόσα ΄λεφτά αυτό το καιρό και δεύτερον θα πρέπει να πάει αυτός για να τα βάλει, ηχεία στο αυτοκίνητο;)
Δεν θέλει τριο, ναι μου έχει κάνει εντύπωση ειναι απο τους λίγους άντρες που δεν το έχουν σαν φαντασίωση, είναι μονογαμικό το μωρό μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:

Δεν θέλει τριο, ναι μου έχει κάνει εντύπωση ειναι απο τους λίγους άντρες που δεν το έχουν σαν φαντασίωση, είναι μονογαμικό το μωρό μου:D

????? Να το κοιτάξει μπορεί να είναι κολλητικό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
:mad::mad::teasing::teasing::teasing::teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω στα χέρια μου ένα κουπόνι, για περίπου 32 ευρώ.
Μπορώ να ψωνίσω με αυτό ό,τι θέλα από πολυκατάστημα τύπου Notos...

Τι να πάρω;

USB Memory stick 1 γίγα;
Όμορφα εσώρουχα;
Ένα δώρο γι' αυτόν που μου έδωσε το κουπόνι;
Άλλη ιδέα;

Εσείς τι θα κάνατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
υπαρχει usb stick 1gb μονο με 32 ευρω? ή θα συμπληρωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλέ ναι, και στην Ελλάδα με 35 βρίσκεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όμορφα εσώρουχα που θα τα χαρεί και εσύ αλλά και αυτός! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εσωρουχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Έχω στα χέρια μου ένα κουπόνι, για περίπου 32 ευρώ.
Μπορώ να ψωνίσω με αυτό ό,τι θέλα από πολυκατάστημα τύπου Notos...
Τι να πάρω;
USB Memory stick 1 γίγα;
Όμορφα εσώρουχα;
Ένα δώρο γι' αυτόν που μου έδωσε το κουπόνι;
Άλλη ιδέα;
Εσείς τι θα κάνατε;

Ένα εσώρουχο δώρο για αυτόν που σου έκανε το κουπόνι. :D :D ΛΟΛ

Συγνώμη αλλά δε μπόρεσα να κρατηθώ. Ας σοβαρευτώ τώρα. Θα σου πρότεινα να πάρεις το Stick του 1 giga, για να αποθανατήσεις όμορφες υπέροχες στιγμές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ένα εσώρουχο δώρο για αυτόν που σου έκανε το κουπόνι. :D :D ΛΟΛ

Συγνώμη αλλά δε μπόρεσα να κρατηθώ. Ας σοβαρευτώ τώρα. Θα σου πρότεινα να πάρεις το Stick του 1 giga, για να αποθανατήσεις όμορφες υπέροχες στιγμές. :)

Χεχε...! ;)
Θα έπαιρνα φωτογραφικό stick, αλλά ευελπιστώ να πάρω νέα κάμερα από φθινόπωρο και μάλλον δε θα ναι sony σαν την παλιά μου...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top