Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Φοράτε All Star; Σας αρέσουν; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ναι!!! Τα βρίσκω άνετα και με βολεύουν απίστευτα. Έχω δυο ζευγάρια και θέλω να πάρω και άλλα 2-3-4... παράξενα χρώματα όμως όλα.. Όχι το κλασσικό το μαύρο...:):P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
και εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ , μάλιστα τα περισσότερα παπούτσια που έχω είναι All Star!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
converse-john-varvatos-metallic-all-stars.jpg
Τρελός εφηβικός έρωτας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αγαπαμε all star.<3
Εχω 5(?) ζευγαρια.:redface:
Δεν μπορω με αλλα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Εμένα πάλι δεν μου αρέσουν αυτα τα παπούτσια..έχει η αδερφή μου ενα ζευγάρι,τα εχω φορέσει μια φορά αλλα εντάξει δεν μου έλεγαν κ πολλα!!Βέβαια στους αλλους μ'αρέσει,ειδικά οταν έχουν ωραίο στυλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τα All Star είναι Θρησκεία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τα All Star είναι Θρησκεία! :D

αφού άρχισαν να την ασπάζονται τελευταία και οι γέροι :whistle:
γεροντοέφηβος, άντε μου σε λίγο και με πιπίλα :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
αφού άρχισαν να την ασπάζονται τελευταία και οι γέροι :whistle:
γεροντοέφηβος, άντε μου σε λίγο και με πιπίλα :baby:

Why not my little doctor???:D:P

Εδω φοράει καθηγητής μου στη σχολή ετών 55 (?) και του πανε τρέλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Όντως,αυτό να λέγεται! :-P
Μέχρι και γριές τα φοράνε... xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εννοείται all star 4 ever είναι απίστευτα βολικά και πάνε με όλα τα ρούχα σχεδόν....:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
χαλανε ευκολα^^
χαχα
βολικα παπουτσακια,αλλα τα σκειτερ δεν τα αλλαζω με τιποτα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
όντως το ότι χαλάνε εύκολα είναι ένα μειονέκτημα τους....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
lol, 80 ε παπουτσια και χαλανε πολυ ευκολα!!:P

ποιοτης μηδεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε αμα παιζεις ποδοσφαιρο μ' αυτα, θα χαλασουν.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εγώ που δεν έπαιζα ποδόσφαιρο πάντως και πάλι χαλάνε πολύ εύκολα....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Όντως,αυτό να λέγεται! :-P
Μέχρι και γριές τα φοράνε... xD

Why not my little doctor???:D:P

Εδω φοράει καθηγητής μου στη σχολή ετών 55 (?) και του πανε τρέλα!

Παιδιά, τα Αll Star βγήκαν το 1917!!
Πάμε παλι..
1917!!
H Αθήνα ήταν έτσι!!
Κάτω από την ακρόπολη είχε χωματόδρομο!
Ήταν ακόμα σε παραγωγή το model T!!
H Αμερική εμπλάκηκε στον 1ο παγκόσμιο!!
Οπότε μάλλον μπορούν να τα φοράνε όλες οι ηλικίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Τα all star είναι τα καλύτερα παπούτσια, και άμα τα προσέχεις δεν χαλάνε. Από την άλλη και να χαλάσουνε λιγάκι δεν πειράζει μιας και τα φθαρμένα είναι ακόμα καλύτερα από τα ολοκαίνουρια!!:worship:





έδιτ: στο site της converse μπορείς να φτιάξεις all star με το δικό σου μοναδικό σχέδιο.
λινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
ίμου αρέσουν αρκετά, αλλά μετά από πολή ώρα περπάτημα δεν βολεύουν- εμένα τουλάχιστον... επισης τα βρίσκω ακριβά για πανί και για το χρονικό διάστημα που κρατάνε, έχω κάτι παρόμοια REPLAY τα οποιά τα έχω 3 χρόνια και έιναι πραγματικά άθικτα και τα φοράω πολύ συχνά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
δε λέω αισθητικά μπορεί να μοιάζουν ωραία ΑΛΛΆ

α)δεν βολεύουν για περπάτημα αρκετή ώρα μιας και δεν υπάρχει υποψία καν αερόσολας ή άλλου τρόπου που να προστατεύει κάπως το πόδι και να το ξεκουράζει.
β)δεν βολεύουν για να αθλείσαι,εκτός αν έπαιζες στα νιάτα σου μπασκετ (τη δεκαετία του 70-80) και τα είχες καβατζώσει από κανέναν νάυτη του στόλου των αμερικάνων.
γ)όσο και αν θεωρείται must και trendy και....και.....και.... δεν μπορείς να το φορέσεις σε μία επίσημη περίσταση.

συνεπώς το μόνο που μένει είναι τα φοράς στο χαλαρό και καλά για να πας για ψώνια,στο σχολείο,στη σχολή,για ένα καφέ,μία μπύρα έστω ένα ποτό βρε αδερφέ......ΑΛΛΆ

δ-1)αν τα φοράει όλος ο κόσμος γιατί να μπεις στη διαδικασία να τα βάλεις και εσύ αφού τα θες μόνο και μόνο επειδή τα βάζουν και οι άλλοι?
δ-2)τα λεφτά τους δεν τα αξίζουν για κανένα λόγο,πόσο μάλλον αυτά που έχουν ένα περίεργο χρώμα ή σχέδιο

εν κατακλείδι,χίλιες φορές να πάρετε οτιδήποτε άλλο,με λίγο ψάξιμο βρίσκεται εκπληκτικά πράγματα,δεν λέω ότι είναι άσχημα ΑΛΛΆ μου τη σπάει να βλέπω μόδες μέχρι και στα παπούτσια.

πχ.στην adidas μπορείτε να βρείτε καταπληκτικά παπούτια για κάθε μέρα και σε καλύτερες τιμές,εγώ πέρνω παπούτσια από εκεί εδώ και 7-8 χρόνια και με βολεύουν απίστευτα ειδικά της σειράς adicolor έχουν και τσαχπινιά......όχι....δεν θα σας την πω.....αλλά ναι.....έχουν....:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top