Bowling

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ωραίος τρόπος για να διασκεδάσεις με τους φίλους σου ειδικά αν είσαι με μεγάλη παρέα!Παλιά πήγαινα πιο συχνά.Τώρα πηγαίνω σπάνια και έχω χάσει λίγο τη φόρμα μου!:P Το μόνο αρνητικό είναι ότι είναι αρκετά μεγάλο το κόστος ανά άτομο.:(

Πόσο χρεώνουν το παιχνίδι σε εσάς; απο που είσαι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Συνήθως 5 ευρώ το παιχνίδι το άτομο.Όσον αφορά το από που είμαι φαίνεται κάτω από το avatar!(το πρώτο από τα 2);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συνήθως 5 ευρώ το παιχνίδι το άτομο.Όσον αφορά το από που είμαι φαίνεται κάτω από το avatar!(το πρώτο από τα 2);)

Στην άλλη πλευρά δεν λέει πόσο είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
:rofl: :rofl: :rofl:

Το ίδιο και στα 2!!!!:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν στο παλιό είναι 3 μετά τις 6 το απόγευμα και πρίν τις 6μμ 2,50Ευρώ
Οσο για τα δύο νέα 5 ευρώ το πρώτο παιχνίδι και μειώνετε ανάλογα τα πόσα, εξάλου υπάρχει και συνδρομή, 20 ή 50 δεν θυμάμε καλά δίνεις και είναι για 1 χρόνο με 3 ευρώ απεριόριστα, λέω να γίνω συνδρωμίτρια άλλα με το τουρνουα δεν ξέρω τι θα κάνω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δυστυχως αν δεν υπαρχουν πολλα μαγαζια , και ζητηση, οι τιμες δεν πετουν γρηγορα. Σε μας εδω, εκει που παω συνηθως, ειναι μετα τις 18:00 απο 4 μεχρι 5 ευρω προοδευτικα. Σαββατοκυριακα 5, γιορτες 5. Πρωι ειναι 2.5 αν θυμαμαι καλα, και αν εισαι στο συλλογο, εχεις 1 μερα της εβδομαδας που ασχετως ωρας κοστιζει 1 ευρο, και γενικα ενα ποσοστο εκπτωσης.

Αν καποιος θελει να παιζει συχνα οι συνδρομες τελικα θα ερθουν φθηνοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Ναι και σε αυτά που πάω εγώ το πρωί έχει 2-3 ευρώ αλλά μια φορά έχω πάει πρωί για bowling!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι και σε αυτά που πάω εγώ το πρωί έχει 2-3 ευρώ αλλά μια φορά έχω πάει πρωί για bowling!!!!:P

Τ πρωί θεωρείς παράξενο; ο αδερφός μου με την νύφη μου πήγαν ταξίδι του μέλητος στην έδεσα, εκεί κάπου υπήρχε μπόουλιγκ πάμφτινο θυμάμε, και παίζαν εκεί κάθε μέρα δεν πήγαν ούτε για ποτό σαν ζευγάρι, μόνο μπόουλιγκ:confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μαρεσουν ηδη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Τ πρωί θεωρείς παράξενο; ο αδερφός μου με την νύφη μου πήγαν ταξίδι του μέλητος στην έδεσα, εκεί κάπου υπήρχε μπόουλιγκ πάμφτινο θυμάμε, και παίζαν εκεί κάθε μέρα δεν πήγαν ούτε για ποτό σαν ζευγάρι, μόνο μπόουλιγκ:confused: :confused: :confused:

Δεν το θεωρώ καθόλου παράξενο απλά το πρωί λόγω σχολής δεν μπορώ ποτέ να πάω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μαρεσουν ηδη :P

Μπάαααα παίζουν απλά γιατί δεν έχουν τίποτα της χαιριάς να κάνουν, δεν πίνουν, δεν καπνίζουν δεν βγαίνουν, δεν πάνε για καφέ τίποτα, πίνουν πορτοκαλάδα και παίζουν και πίστεψε με είναι βαρετό όταν θές να παίξεις και συζητάνε λές και πάμε για καφέ και λύνουμε το κυπριακό προσπαθόντας να παίξεις:D

Το μπόουλιγκ θέλει μέχρι 4 άτομα το πολλύ, μυαλό καθαρό χωρίς τα προβλήματα με το γείτονα και το ρολόι στο χέρι, θέλει χαλάρωση και συγκέντρωση, θέλει ψυχή που είναι εκεί σε τίποτε άλλο, αλιώς κάνεις κάτι άλλο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Α, ναι αυτο με ενοχλει και μενα. Θα συζητησω στο μποουλινγκ, αλλα οταν παιζει αλλος. Οταν ειναι η σειρα μου, τα αυτια μου κλεινουν αυτοματα :P

αλιώς κάνεις κάτι άλλο;)
Aw, behaaave !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Α, ναι αυτο με ενοχλει και μενα. Θα συζητησω στο μποουλινγκ, αλλα οταν παιζει αλλος. Οταν ειναι η σειρα μου, τα αυτια μου κλεινουν αυτοματα :P

λογικό δεν είναι; άλλα πώς θα συμπεριφερθείς όταν έρχετε ο άλος σε κλωτσάει για πλάκα πριν ρίξεις ή λένε ανέκδωτα και σου λένε περίμενε(με την μπάλα στο χέρι) για να το ακούσεις; ή όταν φωνάζουν δωσε-δωσε; εκεί τι κάνεις;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
λογικό δεν είναι; άλλα πώς θα συμπεριφερθείς όταν έρχετε ο άλος σε κλωτσάει για πλάκα πριν ρίξεις ή λένε ανέκδωτα και σου λένε περίμενε(με την μπάλα στο χέρι) για να το ακούσεις; ή όταν φωνάζουν δωσε-δωσε; εκεί τι κάνεις;:hmm:

Όπως πας να ρίξεις σου ξεφεύγει κατά λάθος η μπάλα προς τα πίσω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε ναι. Για κουβεντες περιμενω να πεσει ανω τελεια και μετα παω να ριξω. Για κλωτσιες και τρικλοποδιες, μονο αν εχω παει για τελειως χαβαλε , πινουμε κλπ (αντε να γινει στο τσακιρ κεφι καμια πλακιτσα στην προπονηση). Αλλιως...ή σοβαρη προπονηση, ή αγωνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Όπως πας να ρίξεις σου ξεφεύγει κατά λάθος η μπάλα προς τα πίσω!:D

Αυτό με την μπάλα μου έτοιχε, ήταν ο οξυντες πίσω και ευτυχώς του έπεσε στα πόδια, είχα πλημένα χάρια και δεν σκούπησα καλά τα χάρια μου και ευτυχώς που δεν είχα μεγάλη δύναμη αλλιώς θα πήγαινε ποιο ψηλά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μην αγχωνεσαι, συμβαινει σε πολυ κοσμο. Σε μενα 3 φορες εχει γινει. Και 2 φορες κολησε και την πεταξα 2 μετρα ψηλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μην αγχωνεσαι, συμβαινει σε πολυ κοσμο. Σε μενα 3 φορες εχει γινει. Και 2 φορες κολησε και την πεταξα 2 μετρα ψηλα :P

Κρίμα που δεν είσαι Ρόδο θα περνούσαμε πολλύ καλά, θα παιζαμε και θα το ευχαριστιώμασταν:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Αυτό με την μπάλα μου έτοιχε, ήταν ο οξυντες πίσω και ευτυχώς του έπεσε στα πόδια, είχα πλημένα χάρια και δεν σκούπησα καλά τα χάρια μου και ευτυχώς που δεν είχα μεγάλη δύναμη αλλιώς θα πήγαινε ποιο ψηλά:D

Το έχω πάθει δύο φορές αλλά εμένα έφυγε αρκετά ψηλά γιατί ήμουν στη καρύφωση της προσπάθειας!!!:D Που να με δεις να κάνω και πατινάζ αφού μόλις έχω ρίξει την μπάλα!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εμενα 2 φορες πηγε στους διπλανους:redface: ρομπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top