Brownies

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Η συνταγή είναι πολύ εύκολη. Το δύσκολο σε αυτή την υπόθεση είναι το ψήσιμο. Ο κάθε φούρνος ψήνει διαφορετικά και πριν το σερβίρεται καλό θα είναι να το έχετε φτιάξει και άλλη μία φορά τουλάχιστον για να υπολογίσετε τον σωστό χρόνο. Πάντως σε γενικές γραμμές γύρω στα 7'-8' θέλει.


Αχχχ σοκόλαση!!!!!!!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Η συνταγή είναι πολύ εύκολη. Το δύσκολο σε αυτή την υπόθεση είναι το ψήσιμο. Ο κάθε φούρνος ψήνει διαφορετικά και πριν το σερβίρεται καλό θα είναι να το έχετε φτιάξει και άλλη μία φορά τουλάχιστον για να υπολογίσετε τον σωστό χρόνο. Πάντως σε γενικές γραμμές γύρω στα 7'-8' θέλει.


Αχχχ σοκόλαση!!!!!!!!!!:redface:

7'-8'? Πού βρήκες συνταγή με 7'-8' μόνο;:P Εμένα μισή ώρα μου παίρνει να ψηθούν. Ναι, το ψήσιμο είναι δύσκολο, καλό είναι στα μισά του ψησίματος να κάνουμε χαρακιές στη μέση που να φεύγει η υγρασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
7'-8'? Πού βρήκες συνταγή με 7'-8' μόνο;:P Εμένα μισή ώρα μου παίρνει να ψηθούν. Ναι, το ψήσιμο είναι δύσκολο, καλό είναι στα μισά του ψησίματος να κάνουμε χαρακιές στη μέση που να φεύγει η υγρασία.


Oops!Συγνώμη μπερδεύτηκα με την συνταγή για το σουφλέ σοκολατας:(


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ποοοο τωρα γαιτι μου το κανετε αυτο...brownies και σουφλε σοκολατας...με πεθανατε:)και ειναι και βραδυ και δεν μπορω να παω να αγορασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως τα προτιμώ με ξηρούς καρπούς (οτιδήποτε, φουντούκια, καρύδια, κτλ) και με παγωτό (ιδανικά καρύδα).

Πάντως τελευταίως έχει βγάλει η Soft Kings κάτι ωραία mini brownies (αρκεί να τα ζεστάνεις πρώτα σε microwave)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Πω πω τα Brownies είναι φανταστικά,αν και έχουν πολλές θερμίδες :P και στο τέλος πικρίζουν λίίίίίγο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τα brownies ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
ααααχχχχχχχ! brownies!!!!!!!!! αλλα και το σουφλε σοκολατας δεν παει πισω!:D βασικα δεν διαφερουν παρα πολυ στην γευση απ οτι θυμαμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε βλάκα έφτιαξα το απόγευμα 1η φορά.
ΔΕΝΥΠΑΡΧΕΙ, έγιναν γαμάτα και πρόσθεσα και λίγο κονιάκ μέσα στο μίγμα (δε το' γραφε η συνταγή, αλλά αλκοόλ και σοκολάτα πάει και το τόλμησα) και έγινε τέλειο.

Είναι πανεύκολο γλυκό, απλά πρέπει να προσέξεις να μη το ψήσεις πάρα πολύ και γίνει σαν κέικ.
Δε το συνόδευσα ούτε με παγωτό, ούτε με κρέμα γαλάκτος, ούτε με τίποτα, γιατί δεν είχα.:(

NEXT TIME.
Θα' ρθει φωτό κάποια στιγμή.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top