Οι πιο εκνευριστικές ατάκες "συμπαράστασης" για χωρισμό

beni4life

Νεοφερμένος

Ο beni4life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Υπο προυποθέσεις η έκφραση "Δε την παλεύω/εις/ει/ουμε/ετε/ουν", "απάλευτος", "δε παλεύεται" ειδικά όταν επαναλαμβάνεται κάθε τρεις προτάσεις.


Εχω βαρεθεί να την ακούω παντού, πάντα και για να επεξηγεί τα πάντα... :eek:
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
"Kάθε εμπόδιο για καλό". Εκτός από εκνευριστικό, είναι κλισέ και ανόητο. Τί πάει να πει εμπόδιο ; Δεν είναι εμπόδιο, είναι διάλυση με ψυχικό κόστος, θλίψη και απελπισία, απώλεια και απογοήτευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beni4life

Νεοφερμένος

Ο beni4life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εχω μια έυλογη απορία.


Πόσες φορές αναφέρθηκε ΗΔΗ η έκφραση "Θέλω να μείνουμε φίλοι"?
Να πέφτουν τα στοιχήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
"Kάθε εμπόδιο για καλό". Εκτός από εκνευριστικό, είναι κλισέ και ανόητο. Τί πάει να πει εμπόδιο ; Δεν είναι εμπόδιο, είναι διάλυση με ψυχικό κόστος, θλίψη και απελπισία, απώλεια και απογοήτευση.

η φραση ειναι λαθος οχι ομως για το λογο που λες ,αλλα γιατι το εμποδιο να ειναι και για καλο και για κακο..ποτε δεν ξερεις το μελλον και τις επιπτωσεις των πραξεων σου απολυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsakiris

Νεοφερμένος

Ο tsakiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γενικά έχω παρατηρήσει ακριβώς αντίθετες συμβουλές από άντρες και γυναίκες.

Συμβουλές από γυναίκες: "Έλα, μην στεναχωριέσαι, θα γυρίσει πίσω".
Συμβουλές από άντρες: "Τι σκας, βγες και βρες άλλον/άλλη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
''υπομονη'' ναι εσενα περιμενα να μου πεις
'ο χρονος θα σου φερει οτι ακριβως σου αξιζει '' οχι εγω αυτον ηθελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πάντως, αν χωρίσεις, ότι κι αν σου πουν εσυ μαύρα θα εξακολουθείς να τα βλέπεις! Πιστεύω πως δεν χρειάζεται λόγια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Μου το έχουν πει και το μετάνιωσαν...
1)Δεν σου άξιζε.
2)Ήταν πολύ λίγος για σένα.
3)Θα υπάρξουν κι άλλοι.
ΈΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucifer7

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Μία είναι Η ατακα που μπορει να με τρελάνει...........

'' ΝΑ ΔΕΙΣ , ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ..."

(Δε θέλω ρε ανθρωπε, γι΄αυτο οδειρομαι για να το προσπερασω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Η μόνη φράση που με εκνευρίζει...

"Μα...τι μ@λάκας!"

Μην το ακούω αυτό...Έγινε μ@λάκας επειδή χωρίσαμε;Τουλάχιστον πες το πιο νωρίς, πριν την πατήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες!!:@
Αυτη ομως εκανε τα καλυτερα πορτοκαλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
"Δεν πειράζει θα βρεθεί άλλος καλύτερος" :console:
Πειράζειιιιι. :no: Εγώ αυτόν θέλω μόνο.
:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
"Δεν πειράζει θα βρεθεί άλλος καλύτερος" :console:
Πειράζειιιιι. :no: Εγώ αυτόν θέλω μόνο.
:cry_x:

ΩωΩωΩ ://
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
"Τι του βρήκες μωρέ? Υπάρχουν τόσοι!"
Για να μου άρεσε και να τον ήθελα,κάτι θα του βρήκα,που σημαίνει πως είναι του γούστου μου..
...ενώ εσύ βρίσκεις καλύτερους ας πούμε...:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top