Γυναικεία ρούχα

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τέλεια ρούχα έχουν τα Helmi. Πήρα κάποια ιδιαίτερα μπλουζάκια το καλοκαίρι και είδα ότι και τα χειμερινά έχουν καλά κομμάτια. Αλλά πέφτουν μακριά από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
https://www.lola.gr ρίξτε και ματιά εδώ προσωπικά μου αρέσανε πολύ τα ρούχα και έχουν και πολύ καλή εφαρμογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω γενικα δεν ειμαι του αθλητικου ντυσιματος...

συνηθως ψωνιζω και απο BSB, attrativo, αλλα κυριως μαρεσουν και προτιμω να ψωνιζω απο ysatis https://www.yzatis.gr/ που μπορεις να βρεις και πιο καζουαλ ρουχα αλλα και πιο καλα... γενικα μαρεσουν πολυ τα φουστανακια του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Σε τρελά κέφια και με περτιφόλι που αντέχει ψωνίζω από Attrativo, μονόχρωμα φορεματάκια για βόλτες, σαλοπέτες (παιδικό μου κόλλημα), και ανάλαφρα μπλουζάκια για το καλοκαίρι.
Αν δεν βαριόμουν τόσο πολύ τα ψώνια και να κοιτάω μία ώρα (τραύμα της άφησα της μίας φιλενάδας απ την γκρίνια μου) θα είχα 100 σαλοπέτες και 100 φορέματα και φούστες. Αλλά βαρΓιέμαι :redface:
Attrativo, Benetton (να ναι καλά η μάνα, εγώ δεν δίνω τόσα), σπάνια zara και συχνά nike και adidas. Σε τρελά κέφια πηγαίνω σε μαγαζάκια με γέροντες -γερόντισσες ράφτες που φτιάχνουν μόνοι τους παντελόνια και φούστες, λέω τί θέλω και το 'χω με 20 ευρόπουλα και κάααατω!

p.s. αυτό το φορεματάκι το μπάνισα και μάλλον θα το τσακώσω για να φύγει η πίκρα της νευροανατομίας (χωρίς τα μπιρμπιλόνια που φοράει το μοντέλο σκεφτείτε το)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
τα καθημερινα ρουχα(λες κι εχω κι αλλα,αλλα τελος παντων) προτιμω να τα αγοραζω απο zara,pull and bear και σπανιοτερα(πολυ σπανιοτερα...)απο attrattivo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fly.To.Infinity

Νεοφερμένος

Η Fly.To.Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εδωω θα λεμε ολες τις αποψεις μας για τα ρουχα! τι μας αρεσει να φοραμε στις νυχτερινες μας εξοδους, τα χρωματα που μας αρεσουν στα ρουχα και οτι αλλο μπορειτε να φανταστειτε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
κατί τέτοιο επιλέγω συνήθως για τις σαββατιάτικες εξόδους μου :)

001-K2063-002-1.jpg


τώρα τις καθημερινές προτιμώ πιο κάζουαλ ντυσιματάκι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.


Είμαι παιδί της φόρμας και του πιο αθλητικού και καθημερινού είδους ντυσίματος :))
Παρόμοιες φόρμες φοράω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΕΡΩΤΑ, αλλά το billabong δεν στέλνει στην Ελλάδα 😭
Screenshot_2023-07-18-12-29-43-196_com.instagram.android.jpg
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Εγώ πάντως πήρα ακριβώς το ίδιο στυλ, με άλλα σχέδια και χρώματα (μωβ), με 15€ από ένα μαγαζί με μαγιό
Αν ψάξεις έχουν πολλά.
Είναι πανέμορφο, μα τον Θεό μπορεί να έδινα και πάνω από 100€ αν το έβρισκα στην Ελλάδα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Εγώ πάντως το παρήγγειλα αυτό χθες... από 100€ το έβγαλε 40€. Με προκαλούν! 😌
IMG_20230728_123049.jpg
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Αυτό είναι πολύ ωραίο. Με γεια!
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Πωω κι αυτό είναι θεϊκό... έχω πάθει τρέλα με τα άσπρα φέτος 🥲
IMG_20230730_022253.jpg
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Έχω ένα τέλειο παλτό Burberry (που σημαίνει ότι από μέσα είναι μεταξωτό) αλλά έχει βατες στους ώμους και θέλω να τις βγάλω.. γίνεται;
Θα τις έβγαζα, αλλά με μπλοκάρει το μεταξένιο ύφασμα, δεν ξέρω πώς κόβεται
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top