Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ο 6χρόνος αδερφός μιας φίλης μου :
-Σωτηρία ξέρεις τι σημαίνει σεξ;Σημαίνει αγάπη.
Μου φάνηκε πολύ γλυκό και αθώο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
''Με κανεις περηφανη'' :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Θυμαμαι στην Ε' δημοτικού ενα αγορι (ενα χρονο μεγαλυτερο ) που ηταν ερωτευμένο μαζι μου μου ειχε πει την μαρκα του αυτοκινητου μας και τον αριθμο τον ρωτησα λοιπον που τα ξερει ολα αυτα κι εκεινος μου απαντησε:
οποίος ενδιαφέρεται μαθαίνει!!!!!!!!
ήμουν τόσο χαρούμενη που ακόμη κι αυτή η συνηθισμένη και απλή φράση μου φάνηκε μοναδική και γραμμένη για εμάς τους δυο!!!!!
θα σας φαίνεται ανόητο όμως για έμενα (μαθήτρια είμαι ακόμα) αυτή "η εμπειρία " ήταν μοναδική !!!
Αχχχ βρε Μαριε!!!Ακομα σε θυμαμαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
«Θα σε ξαναδούμε το επόμενο εξάμηνο.» :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
γωγια( γεωργια) απο το μικρο μου ανηψακι που αρχιζει να μιλαει:inlove::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
''Αν δεν είχα εσένα...''

και ένα άλλο που μου είπε η ξαδέρφη μου, όταν μιλούσαμε για ένα αγόρι και τις σχέσεις του:
''Εσύ όμως ήσουν η πιο όμορφη από όλες, σωστά; '' :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

στεφανια ψ.

Νεοφερμένος

Η στεφανια ψ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
το πιο ομορφο πραγμα για εμενα αυτην την στιγμη θα ηταν να μου πει καποιος πως κανω δικο μου θεμα σε αυτην την σελιδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
"Σ'αγαπώ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ένα από τα πιο όμορφα πράγματα που έχω ακούσει από τον πρώην μου "Κοιμάσαι σαν άγγελος,ειλικρινά".Εντάξει,δε το εννοούσε,σίγουρα 100%, γιατί ήταν παπάρας αλλά και μόνο που το άκουσα μου άρεσε :P
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
"Κοντά σου γίνομαι η καλύτερη εκδοχή του εαυτού μου"
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
«Παρακαλώ να περάσει το νούμερο 7» από τον υπάλληλο στον γκισέ Α του ΕΦΚΑ, Ακαδημίας 22. Αν δε με έπαιρναν και τότε θα ήταν η τρίτη συνεχόμενη μέρα που θα πήγαινα στον ΕΦΚΑ χωρίς λόγο... :Ρ
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
"Είσαι η ζωή μου, κομμάτι του εαυτού μου"
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φεύγουμε, σου έχω αφήσει στο φούρνο αρνί με πατάτες.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Κριμα γμτ. :/: Που αυτο ειναι το πιο ομορφο πραγμα που εχεις ακουσει.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο ήχος της συσκευασίας του playstation 1 που ξέσκισα μανιωδώς όταν το βρήκα κάτω από το χριστουγεννιάτικο δέντρο τα Χριστούγεννα του 1997.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
"Γιώτα τι θέλεις μέσα στο σουβλάκι σου;"
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Θα φανεί περίεργο,αλλά δεν έχω ακούσει κάτι πραγματικά καλό από κάποιον,τίποτα που να με κάνει να νιώσω καλά. Συνήθως είτε κάτι ήταν για να με ρίξει σαν άνθρωπο είτε για να με κρίνει (ακόμη και οι γονείς μου).
Ίσως το μόνο πράγμα που να έχω ακούσει είναι από τον εαυτό μου ένα μπράβο χάχα.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα φανεί περίεργο,αλλά δεν έχω ακούσει κάτι πραγματικά καλό από κάποιον,τίποτα που να με κάνει να νιώσω καλά. Συνήθως είτε κάτι ήταν για να με ρίξει σαν άνθρωπο είτε για να με κρίνει (ακόμη και οι γονείς μου).
Ίσως το μόνο πράγμα που να έχω ακούσει είναι από τον εαυτό μου ένα μπράβο χάχα.
Είσαι πολύ γλυκούλης και αξιολάτρευτος και αξιαγάπητος και κουκλί ζωγραφιστό.
Ορίστε.:bigarmhug
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 373 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Εγώ χαίρομαι όταν κάποιος μου εκφράζει την ευγνωμοσύνη για μια βοήθεια που του παρείχα.

Επίσης μου άρεσαν τα λόγια των καθηγητών μετά την επιτυχή παρουσίαση διπλωματικής.

Αχ, αυτές οι εποχές.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top