Έχετε δώσει όνομα στο μόριο σας; Κι αν ναι, ποιο;

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Το θέμα φυσικά και είναι χιουμοριστικό και θεωρώ πως είναι απαγορευτικό για άτομα δίχως αίσθηση του χιούμορ.
Λοιπόν, παιδιά μεταξύ μας, όλοι ξέρουμε ότι κάπως τον έχετε ονομάσει, ή εσείς ή οι κοπελιές σας. Ακούω λοιπόν...
Στην δική μου περίπτωση τον έχει ονομάσει η κοπέλα μου... πώς... "Πρόστυχο"!

:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
To μοριο δεν το εχω ονομασει, εχω ονομασει το ενα απο τα καρυαδια, Χρηστο μια και απο εκει θα βγει ο γιος που θα παρει το ονομα του πατερα μου (Χρηστος δλδ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
EXTRA LOL κρόνε!!!

Να λουκετιάσει κανείς ή να μην λουκετιάσει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
μην λουκετιασει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
EXTRA LOL κρόνε!!!

Να λουκετιάσει κανείς ή να μην λουκετιάσει; :P

Όχι ρε μουρλέ να μη λουκετιάσεις! Ευκαιρία ψάχνεις να μην πεις το όνομα του πτηνού σου! Έλα ελα πες το.....ΠΕΣ ΤΟ ΡΕ!:clapup: :clapup: :clapup:

Λοιπόν, εγω κάποτε είχα δει στο τσάτ μια αστεία λέξη απο ενα παλικάρι και κάποιες φορές λέω έτσι το πουλί μου:

Παργαλάτσος :clapup:

Άλλοτε το λεω και "Εισαγωγές - Εξαγωγές Πτηνέξ Α.Ε.":clapup:

Τα καρύδια μου τα λεω καραμπαλίκια!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τωρα που το σκευτομαι βρηκα ενα ωραιο ονομα αλλα δεν του ταιριαζει και πολυ, τι λεει το Γκρουνκουμόγι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Τωρα που το σκευτομαι βρηκα ενα ωραιο ονομα αλλα δεν του ταιριαζει και πολυ, τι λεει το Γκρουνκουμόγι

Ρε συ κάτι πιασάρικο θέλει. Κάτι που θα μπορούσε να αποτελέσει εύκολα και περιεχόμενο σε προτροπή της εκάστοτε κοπέλας σου. πχ "Θέλω το "..." σου παίδαρε" Το γκρουνκουμόγι δεν πιάνεται εύκολα στο στόμα! (Διττή ερμηνεία εδω για τους παρατηρητικούς);) :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ρε συ κάτι πιασάρικο θέλει. Κάτι που θα μπορούσε να αποτελέσει εύκολα και περιεχόμενο σε προτροπή της εκάστοτε κοπέλας σου. πχ "Θέλω το "..." σου παίδαρε" Το γκρουνκουμόγι δεν πιάνεται εύκολα στο στόμα! (Διττή ερμηνεία εδω για τους παρατηρητικούς);) :clapup: :clapup: :clapup:
Oυτε και το Εισαγωγές - Εξαγωγές Πτηνέξ Α.Ε είναι κατα την γνώμη μου πιασάρικο, μέχρι να το πείς ξημέρωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Oυτε και το Εισαγωγές - Εξαγωγές Πτηνέξ Α.Ε είναι κατα την γνώμη μου πιασάρικο, μέχρι να το πείς ξημέρωσε

Αυτό το λεω στην παρέα και ΣΠΑΝΙΑ!:mad: Και είσαι κακός!:mad: :P :P :P

Εσυ πως το λες το εργαλείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εσυ πως το λες το εργαλείο;
tux :P (πλάκα κάνω εε; , δεν του έχω βγάλει κάποιο όνομα):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αστα αυτά! Ψευταρά! :tongue:
Του έχουμε βγάλει αλλά αποφασίσαμε να το κρατήσουμε μεταξύ μας :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
το κιτρινο μιλι.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αστα αυτά! Ψευταρά! :tongue:
Του έχουμε βγάλει αλλά αποφασίσαμε να το κρατήσουμε μεταξύ μας :redface: :)
:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR:
το κιτρινο μιλι.. :D
έχει καμία σχέση με το πράσινο μιλή; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
"ψιτ, μικρέ..." :redface: :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
To μοριο δεν το εχω ονομασει, εχω ονομασει το ενα απο τα καρυαδια, Χρηστο μια και απο εκει θα βγει ο γιος που θα παρει το ονομα του πατερα μου (Χρηστος δλδ)

:hehe::hehe::hehe:

και αν βγει από το άλλο μπαλάκι?:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μήτσο :P
Ο αδερφός ενός συμμαθητή μου το έχει ονομάσει Λιλίκα :hehe: :hehe: :lol: :fool: (ναι το παιδάκι είναι κάπως :panwkatw: :baby: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
έχει καμία σχέση με το πράσινο μιλή; :worry:

ακριβως!
αλλα στο.. κιτρινο του! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
:hehe::hehe::hehe:

και αν βγει από το άλλο μπαλάκι?:D:D:D:D
Τοτε απετιχα...:(

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Εγώ του έχω δώσει πολλά όπως:Μητσος Ζαφειρης Ανέστης(ο **** ο πυροσβέστης!!!!):clapup: Τον έχω βαφτίσει κιόλας...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top