Εμπειρίες της πίσω πόρτας

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Απο την μακροχρονη και πολυπληθισμιακη καθως και πολυδιαστατη (Τατσοπουλος) και πολυεπιπεδη και πολυσυλλεκτικη και διεθνης κλιμακας απειροαμαζευτη εμπειρια μου θα σου απαντησω με απλα λογια καθοτι λακωνικον εστι λακωνικον.Εχω δοκιμασει και εγω καποιες φορες εχει τυχει με 3 -4 κοπελες.Και ανακαλυψα το εξης που δεν το ηξερα.Νομιζα οτι το απολαμβαναν ολες στην αρχη.
Υπαρχουν κοπελες που το απολαμβανουν οντως πολυ.Υπαρχουν κοπελες που δεν το απολαμβανουν καθολου και ειναι πολλες.Δεν κανατε κατι λαθος.Αφορα εντελως την προσωπικοτητα και την ψυχοσυνθεση της κοπελας.Μπορω να σου πω οτι οι πιο αισθησιακες και οι πιο ερωτικες κοπελες δεν το απολαμβανουν απο πισω.Μην ανησυχεις καθολου ισα ισα να χαιρεσαι και να χαιρεται και το αγορι σου!Εγω θα χαιρομουν πολυ παντως.Τωρα δεν ξερω το εξης.Μηπως με τον καιρο και οταν πια μεγαλωσεις και μαθεις να το κανεις οπως μαθαινουμε ολοι οπως λενε μετα τα 35 να πηδιομαστε καλα,τοτε ισως να το απολαμβανεις αλλιως?Μπορει δεν ξερω αλλα παντως να μην σε απασχολει το θεμα και να μην δινεις σημασια η βαρος οπως εγω που σου απανταω καθοτι ειναι πολλες σαν κ εσενα και ειναι και οι πιο αισθησιακα ερωτικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
οντως και εγω εχω ακουσει οτι σε πολλες αρεσει αλλα κ σε πολλες οχι....η αληθεια ειναι οτι δεν εχει γινει ακομα ολοκληρωμενα κ με διαρκεια αλλα εστω κ για αυτο το λίγο νιώθω μια "ενόχληση" (όχι με την κακη εννοια) κ λεω απο μεσα μου τωρα αυτο ειναι η απολαυρη ή θα έρθει πιο κατω; :P απλα αρεσει πολυ στο αγορι μου κ δεν θελω να τον στεναχωρησω οτι εμενα δεν μου αρεσει πφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
οντως και εγω εχω ακουσει οτι σε πολλες αρεσει αλλα κ σε πολλες οχι....η αληθεια ειναι οτι δεν εχει γινει ακομα ολοκληρωμενα κ με διαρκεια αλλα εστω κ για αυτο το λίγο νιώθω μια "ενόχληση" (όχι με την κακη εννοια) κ λεω απο μεσα μου τωρα αυτο ειναι η απολαυση ή θα έρθει πιο κατω; απλα αρεσει πολυ στο αγορι μου κ δεν θελω να τον στεναχωρησω οτι εμενα δεν μου αρεσει πφφφφ
α) Ίσως το ότι δεν σου άρεσε, να οφείλεται στο ότι δεν έγινε ολοκληρωμένα και με διάρκεια. Το σίγουρο είναι ότι "εκεί" υπάρχουν νεύρα που μπορούν να δώσουν απόλαυση.
β) Πιθανόν να μην το ευχαριστήθηκες επειδή ήσουνα σφιγμένη (είτε σωματικά είτε και ψυχολογικά). Την επόμενη φορά προσπάθησε να χαλαρώσεις εντελώς και να αφήσεις το σώμα σου ελεύθερο.
γ) Καλό θα ήταν το αγόρι σου ταυτόχρονα να παίζει με το δαχτυλάκι του από ...μπροστά.
δ) Περισσότερες οδηγίες προς ...ναυτιλομένους, υπάρχουν εδώ: https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=4085808&postcount=196
ε) Αν μετά από όλα αυτά, καταλήξεις ότι δεν σου αρέσει, δεν νομίζω ότι είσαι υποχρεωμένη να το κάνεις. Άντε να το κάνεις πού και πού για χάρη του αγοριού σου.
στ) Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifi1997

Νεοφερμένος

Η fifi1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν και για πολλους το πρωκτικο σεξ θεωρειται αηδιαστικο, εγω το λατρευω! Βεβαια ειναι αρκετα οδυνηρο, ωστοσο ειναι και πολυ απολαυστικο! Εγω προσωπικα δεν το εχω κανει πολλες φορες, αλλα θεωρω οτι προσφερει απιστευτη ικανοποιηση και στους δυο συντροφους! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Σε καμία των περιπτώσεων! Δεν φτάνει το κολπικό σεξ και το στοματικό θέλει και πρωκτικό?! Μην είμαστε και πλεονέκτες! Αν και όλοι άντρες τρελαίνονται από γυναίκες δεν έχω ακούσει πολλές γυναίκες να το ευχαριστιούνται !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Σε καμία των περιπτώσεων! Δεν φτάνει το κολπικό σεξ και το στοματικό θέλει και πρωκτικό?! Μην είμαστε και πλεονέκτες! Αν και όλοι άντρες τρελαίνονται από γυναίκες δεν έχω ακούσει πολλές γυναίκες να το ευχαριστιούνται !
Πρώτον: Πώς απορρίπτεις κάτι πριν το δοκιμάσεις;
Δεύτερον: Υπάρχουν πολλές γυναίκες που τους αρέσει, τουλάχιστον για ποικιλία.
Τρίτον: Ακόμα και αν δεν σε ξετρελαίνει, καλό θα ήταν να το κάνεις που και που αφού αυτό θα ευχαριστούσε τον σύντροφό σου. Φαντάζομαι ότι και αυτός πολλές φορές θα κάνει πράγματα (σε όλους τους τομείς) μόνο και μόνο για να σε ευχαριστεί.


Διευκρίνιση προς το επόμενο μήνυμα: Δεν είπα να το κάνει αν της είναι απωθητικό, αλλά αν απλά δεν την ξετρελαίνει και τόσο.
.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Τρίτον: Ακόμα και αν δεν σε ξετρελαίνει, καλό θα ήταν να το κάνεις που και που αφού αυτό θα ευχαριστούσε τον σύντροφό σου. Φαντάζομαι ότι και αυτός πολλές φορές θα κάνει πράγματα (σε όλους τους τομείς) μόνο και μόνο για να σε ευχαριστεί.[/COLOR]
Ώπα κάτσε...Υποτίθεται ότι όλα τα σεξουαλικά γίνονται για να περάσουν καλά και οι δύο πλευρές.Αν ο ένας γουστάρει και ο άλλος όχι, δεν υπάρχει νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ε εννοει λογικα οτι δεν αρεσει και στους δυο εξισου και οτι ο ενας ψιλοσυμβιβαζεται για να ευχαριστησει τον αλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Ε εννοει λογικα οτι δεν αρεσει και στους δυο εξισου και οτι ο ενας ψιλοσυμβιβαζεται για να ευχαριστησει τον αλλον.
Ας πούμε κάτι σαν δώρο για τα γενέθλιά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. No

Δραστήριο μέλος

Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Α ρε καβλιάρηδες όλοι εδώ μέσα, μερακλίδικα θέματα ανοίγετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Παιδιά αν ο σύντροφός μου ζητάει κάτι τέτοιο το οποίο δεν με ενθουσιάζει ιδιαίτερα πως μπορώ να το αποφύγω πιο ευγενικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Παιδιά αν ο σύντροφός μου ζητάει κάτι τέτοιο το οποίο δεν με ενθουσιάζει ιδιαίτερα πως μπορώ να το αποφύγω πιο ευγενικά??

Πες του απλά πως δεν ενδιαφέρεσαι και δεν θέλεις, αν σε αγαπάει θα το σεβαστεί, αλλιώς στείλτον από κει που ρθε. Σε τέτοιες περιπτώσεις δεν νομίζω να υπάρχει ευγενικά και με αγένεια, ή το θέλεις ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Η Μάιρα τα είπε. Και εγώ σαν αγοράκι στο λέω.

Εάν σ'αγαπάει θα το σεβαστεί και δεν θα στο ξανα ζητήσει, μπορεί στο μέλλον με την ελπίδα ότι άλλαξες γνώμη, αλλά δεν θα στο ξανα ζητήσει.
Εάν σε παρατήσει, σε εκμεταλλεύονταν.

Χρειάζονται τσεκουράτες αποφάσεις σε τέτοια! Μπορεί να σου ζητήσει να το κουβεντιάσετε, αλλά μην κάνεις χατήρια, μόνο εάν το θέλεις πραγματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εγω δεν άκουσα ποτε απο καμία να της αρεσει το πρωκτικό, η να το ζητάει απο μόνη της..

είναι καθαρά θέμα επιβολής του άντρα και των θέλω του απέναντι σε αυτα της γυναίκας.
συμβολίζει την απόλυτη κυριαρχία του άντρα σε μια σχέση

η γυναίκα δεν έχει καμία ευχαρίστηση απο αυτο, ο αντρας όμως θα το έχει ως κατόρθωμα στο μυαλό του.
και αν είναι και αρκετά κάφρος θα το λέει και στους φίλους του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
εγω δεν άκουσα ποτε απο καμία να της αρεσει το πρωκτικό, η να το ζητάει απο μόνη της..

είναι καθαρά θέμα επιβολής του άντρα και των θέλω του απέναντι σε αυτα της γυναίκας.
συμβολίζει την απόλυτη κυριαρχία του άντρα σε μια σχέση

η γυναίκα δεν έχει καμία ευχαρίστηση απο αυτο, ο αντρας όμως θα το έχει ως κατόρθωμα στο μυαλό του.
και αν είναι και αρκετά κάφρος θα το λέει και στους φίλους του:P

Υπάρχουν και κοπέλες που το ζητάνε, χωρίς να έχουν κάνει στο παρελθόν. Το ξέρω από πρώτο χέρι -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
και αφου το κάνουν, συνεχίζουν να το ζητάνε με την ίδια θέρμη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Παιδιά αν ο σύντροφός μου ζητάει κάτι τέτοιο το οποίο δεν με ενθουσιάζει ιδιαίτερα πως μπορώ να το αποφύγω πιο ευγενικά??
(Έχω γράψει αναλυτικά για το θέμα στα μηνύματα 147, 182, 196, 198, 201, 205, 208 και συμπληρώνω)
1) Το "δεν σε ενθουσιάζει ιδιαίτερα" φαντάζομαι ότι το βλέπεις σαν "κακή ιδέα" χωρίς να το έχεις δοκιμάσει. Όμως στον πρωκτό υπάρχουν νεύρα που προκαλούν ηδονή. Γνωστή μου γυναικολόγος μου έχει πει, ότι πάρα πολλές πελάτισσές της ρωτάνε συνέχεια πληροφορίες, πράγμα που δείχνει ότι δεν πρόκειται για κάτι το σπάνιο.
2) Στον πόλεμο και στον έρωτα όλα επιτρέπονται (λέει η παροιμία). Την ώρα εκείνη που είσαι με τον άνθρωπό σου, παίρνεις και δίνεις τα πάντα χωρίς προκαταλήψεις. Δεν σκέφτεσαι μόνον το τι θα ικανοποιήσει εσένα, αλλά και πώς θα ευχαριστήσεις και τον άλλο και αυτό είναι που θα σε κάνει τελικά να ευχαριστηθείς ακόμα πιο πολύ.
3) Όμως, το θέμα είναι και το πώς το βλέπει ο σύντροφός σου. Όπως θέλει αυτός, έτσι κι εσύ πρέπει να έχεις ελεύθερη πρόσβαση στη δική του "πίσω πόρτα". Μη φτάσουμε στο strapon, το δάχτυλό σου είναι αρκετό. Και στου άντρα τον πρωκτό υπάρχουν νεύρα που φέρνουν ηδονή. Αν αρνηθεί, τότε δεν έχεις λόγο να του επιτρέψεις την είσοδο από την πρύμνη σου. Η δικαιολογία που πιθανόν θα σου πει, είναι ότι δεν είναι ομοφυλόφιλος, όμως αυτό είναι γελοίο, καθώς κάτι που γίνεται ανάμεσα σε έναν άντρα και μια γυναίκα, σε καμιά περίπτωση δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ομοφυλοφιλικό.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
και αφου το κάνουν, συνεχίζουν να το ζητάνε με την ίδια θέρμη??

Με ίδια "θέρμη" δεν ξέρω, πάντως φανατικά για πρώτη φορά ζητάνε, υπάρχουν κοπέλες. Μπορεί αργότερα, ναι όντως, να μην είναι τόσο θετικές με αυτό λόγο της προετοιμασίας που χρειάζεται και ίσως λόγο του πόνου. Αλλά υπάρχουν άνθρωποι που "ανάβουν" με τον πόνο λέγοντας "Ο πονος είναι γλυκός" :D

Βέβαια ένα ζευγάρι πειραματίζεται να δει τι αρέσει, τι όχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
....υπάρχουν άνθρωποι που "ανάβουν" με τον πόνο λέγοντας "Ο πονος είναι γλυκός"
Ποιος μίλησε για πόνο; Αν γίνει σωστά και με χρήση κατάλληλου λιπαντικού, δεν υπάρχει πόνος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόνστανς

Νεοφερμένος

Η Κόνστανς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Γεια σας,
πριν 6 μηνες ολοκληρωσα με το αγορι μου και ηταν η πρωτη μου φορα..χθες προσπαθησαμε απο πισω αλλα τελικα δεν τα καταφεραμε δεν ξερω γιατι ισως φταιω εγω που ημουν αγχωμενη γιατι νομιζα οτι θα πονεσω η οτι δεν θα μου αρεσει και δεν θα το ευχαριστηθω η παλι μπορει να εφταιγε και αυτος διοτι δεν ηταν χαλαρος ωστε να καταφερει να μπει δεν ξερω..σας εχει συμβει τιποτα αναλογο και πως το αντιμετωπισατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top