Shopping Therapy

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μμμμ πήρα ένα μπλουζάκι λιλά κοντομάνικο, παρα το γεγονός ότι κάνει τόσο κρύο που χωρίς κάτι χοντρό από πάνω δεν κυκλοφορείς έξω. :D
Και δύο ζευγάρια σκουλαρίκια- ήταν μαζί και μου άρεσε το ένα, οπότε...
Χρυσαφένια αυτά που μ άρεσαν, ασημί τα άλλα. Accessorize <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
πηρα χτες την μηχανη για αποτριχωση της Braun ακριβουλα και μονο για ποδια μπορεσα να την χρησημοποιησω:mad: στο μπικινι δεν μπορεσα γιατι ο πονος ηταν τεραστιοςςςςςςςςςς:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.


Aυτό...:D:D:D...το είχα σταμπάρει από όταν πρωτοβγήκε και μόλις άρχισε να τα παίζει το παλίο, δεν δυσκολεύτηκα και πολύ!!!:whistle: ΈΕΕΕΕΕΕΕΕρωτας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγώ πήρα ένα λαχείο μπας και κερδίσω κανά λεφτό για να πάρω κάτι βιβλία από dart books :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αχ ναι και γω χτες πηγα και πηρα δωρακια απο την μαμα, τον μπαμπα και την αδερφη μου:)

πηρα κατσε ενα λεπτο να μετρησω, 5 ζευγαρακια παπουτσακια και δυο τσαντες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αχ ναι και γω χτες πηγα και πηρα δωρακια απο την μαμα, τον μπαμπα και την αδερφη μου:)

πηρα κατσε ενα λεπτο να μετρησω, 5 ζευγαρακια παπουτσακια και δυο τσαντες:redface:

εσύ γιόρταζες , εσύ έπαιρνες δώρα ;

εύγε

εγώ είμαι και πολύ του σόπινγκ θέραπυ , κάθε φορά που νιώθω άσχημα πάω και κοιτάω βιτρίνες μαγαζιών

ευτυχώς δεν έχω νιώσει ακόμα τόσο άσχημα ώστε να μπω κιόλας μέσα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Το σόπινγκ θέραπυ αποδίδει καλύτερα όταν κάθε φορά που γιορτάζεις,
αντι για δώρα, σου δίνουν... λεφτά :redface: να πάρεις εσύ ό, τι γουστάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Παρήγγειλα στο Top-Shop 2 φουστάνια, 1 τσάντα και 1 μπλούζα. Κι αγόρασα ντοσιέ, διαχωριστικά και χαρτιά Α4 για σημειώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
πήρα αθλητικά παπούτσια της replay.. και περιμένω να πληρωθώ και να πάω για ψώνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


59 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τζάμι αυτοκινήτου
τέλη κυκλοφορίας

(είπα να πρωτοτυπήσω :mastigio)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ναι, το σημα επειγοντως μες στη βδομαδα και καμια βολτα απο γκαλερι ντε μποτε, αδειαζαν τα νεσεσερ!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
To σήμα και από εδώ.
162 ευρά και με τις υγείες μας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
καλα εισαι, γλιτωνεις 22 ευρω για κανα καφε και καμια πιτσα.

184 παρακαλω.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χα! εγω δεν εχω αυτοκινητο και δεν εχω τετοια προβληματα! ζηλεψτε!

μου τα τρωνε οι ταριφες της λαρισας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ax ανακάλυψα ένα μαγαζί στα Εξάρχεια μούρλια!

Ανάμεσα από τα τσόλια έχει κάτι διαμάααντια, άλλο πράμα!

Την περασμένη βδομάδα πήρα ένα τέλειο και πολύ στυλάτο να πούμε γιλέκο στα 8 ευρά και χτες μια υπέροχη, ανεπανάληπτη, φανταστική φούστα με 15!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


To αυτό με 12 ευρώ.
Δε ξέρω αν έκανα βλακεία που δε πήρα με αναλογικούς μοχλούς αλλά θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Από χθες είμαι υπερήφανη κάτοχος των κάτωθι γλυκύτατων παπουτσιών. :rolleyes::inlove:
H μαμά μου βέβαια ισχυρίζεται οτι μοιάζουν με παπουτσάκια θαλάσσης αλλά κάνω δεν οτι δεν το ακούω...



Για την ακρίβεια αυτών των συγκεκριμένων...



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Από χθες είμαι υπερήφανη κάτοχος των κάτωθι γλυκύτατων παπουτσιών. :rolleyes::inlove:
H μαμά μου βέβαια ισχυρίζεται οτι μοιάζουν με παπουτσάκια θαλάσσης αλλά κάνω δεν οτι δεν το ακούω...


Για την ακρίβεια αυτών των συγκεκριμένων...




ΤΕΛΕΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τα παραπανω πολυφορεμενα.
Τι θα γινει ολες με το ιδιο παπουτσι θα κυκλοφορουμε? Δεν το δεχομαι.:P
Οταν τα ειχα πρωτοδει, ναι ειχα παθει κι εγω εναν ερωτα, μεχρι που τα ειδα σε ενα ποδι... επειτα σε ενα αλλο με αλλο χρωμα.. παρακατω σε τριτο ποδι, μεχρι που μου ρθε η ιδια εσανς οταν εγιναν μαστ τα ζαρα..ξερετε, οταν ολες κυκλοφορουσαμε με τα ιδια μπλουζακια... με την ιδια φραντζουλα και τα ιδια μπιχλιμπιδια. Γιαυτο κι εγω δε φιλαρω τα μαλλια μου τα τελευταια χρονια.:P Βεβαια, ναι, η κλασσικη απαντηση ειναι-'' μααα καθε γυναικα ειναι διαφορετικη.''

:P

1. Ασφαλεια αυτοκ. ληγει οπου ναναι.
2. καλλυντικα ξανα (τελειωνουν γρηγορα τα σκασμενα)
3. μανικιουρ - κομμωτηριο

Αυτα προς το παρον.
Ηδη πιασαμε σε μια μονο μερα - κι ισως ξεπερασαμε- την 500αρα.:blink::santa:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top