Scholl Bimini Sandals

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Γειά σας,

Ψάχνω να βρω αυτά τα σανδάλια:
https://www.scholl.com/scholl/Bimini-Patent-Leather-Flip-Flop-Sandal/F22016/ProductDetail.raction
και τα έχω δει μόνο σε ένα μαγαζί στην Πλάκα (αλλά δε θέλω να ψωνίζω από εκεί, γιατί τα έχουν χύμα κρεμασμένα και είναι ψιλοβρώμικα). Στα φαρμακεία δεν υπάρχουν, δεν τα έχει καν ο κατάλογος Άνοιξη-Καλοκαίρι 2009 που έχουν αναρτήσει. Με δυσκολία τα βρήκα ακόμα και στα site της Scholl! Μήπως ξέρει κανείς πού αλλού μπορώ να τα βρω ή αν υπάρχει κάποιο email του αντιπροσώπου της Scholl στην Ελλάδα; Γιατί δεν υπάρχει επίσημο site για την Ελλάδα.


Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • bimini.gif
    bimini.gif
    20.1 KB · Εμφανίσεις: 318

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τα πηρε το ματι μου σε φαρμακειο σε διαφορα φλουο χρωματα..
Σε καποιο μεγαλο τυπου Μπακακος το πιθανοτερο ειναι πως θα τα βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατι δεν πας σε καποιο φαρμακειο και να ζητησεις να στα φερουν, εαν δεν τα εχουν? Πηγαινε σε καποιο που να εχει προιοντα της Σολ...

Παντως ειναι πολυ ομορφα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Τα πηρε το ματι μου σε φαρμακειο σε διαφορα φλουο χρωματα..
Σε καποιο μεγαλο τυπου Μπακακος το πιθανοτερο ειναι πως θα τα βρεις

Μήπως θυμάσαι πού περίπου ήταν αυτό το φαρμεκείο;

Γιατι δεν πας σε καποιο φαρμακειο και να ζητησεις να στα φερουν, εαν δεν τα εχουν? Πηγαινε σε καποιο που να εχει προιοντα της Σολ...

Παντως ειναι πολυ ομορφα...

Πήγα, σε ένα της περιοχής μου, που θεωρείται περισσότερο Χόντος παρά φαρμακείο (ΠΡΙΝ τα βρω στο Internet) και μου είπε με ύφος η πωλήτρια ότι "η σειρά Άνοιξη - Καλοκαίρι 2009 είναι αυτή που δείχνει ο κατάλογος"... Και επειδή τα είχα ψάξει στο Internt, αλλά δεν τα είχα βρει μέχρι εκείνη την ημέρα, δεν της τα ζήτησα... Παίζει και να τα παραγγείλω :) Βρήκα και το τηλ. του αντιπροσώπου, οπότε ΟΚ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στη Θεσσαλονικη ειναι το φαρμακειο.. αν σε βολευει να κοιταξω διευθυνση ακριβως για να σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Στη Θεσσαλονικη ειναι το φαρμακειο.. αν σε βολευει να κοιταξω διευθυνση ακριβως για να σου πω

Χαχα... όχι, όχι, δεν βολεύει... εγώ είμαι Αθήνα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top