Τι περιοδικά και εφημερίδες διαβάζετε;

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Από εφημερίδες:
Την Κυριακή μόνο, "Το Βήμα" και αν δεν το βρω ό,τι άλλο ενδιαφέρον έχει.
Από περιοδικά:
Κάθε μήνα θα πάρω είτε το RAM είτε το PC-MAGAZINE ανάλογα ποιό έχει κάτι που με ενδιαφέρει. Μερικές φορές δεν παίρνω και κανένα.
Πιό παλιά έπαιρνα το FREE, τώρα το παίρνω σπάνια.
Καμιά φορά παίρνω MAXIM, FHM, NITRO, Men's Health και γενικά διάφορα αντρικά περιοδικά.
Πολύ σπάνια αν πάρω το National Geographic ή το Focus και διάφορα επιστημονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
PC Master...Αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
PC Magazine :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Από εφημερίδες, ρίχνω μια ματιά στα ΝΕΑ καθημερινά, που παίρνει ο πατέρας μου και το ΒΗΜΑ κάθε Κυριακή. Από περιοδικά, κάθε μήνα παίρνω το GAMES. Απευθύνεται σε ηλικίες μικρότερες από τη δική μου, όμως τί να κάνουμε έχω μανία με τα ηλεκτρονικά παιχνίδια και είναι από τα φτηνότερα του χώρου. Μακάρι να είχα τα χρήματα να παίρνω και άλλα. Κάποια με ενδιαφέρουν πολύ αλλά... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Διαβάζω το Σάββατο τα ΝΕΑ,και την Κυριακή Βήμα και Ελευθεροτυπία.Αν εξαιρέσεις τις πολιτικές μη αντικειμενικές απόψεις,οι εφημερίδες είναι εξαιρετικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Από περιοδικά PC Master.Εφημερίδες δεν διαβάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
όπως λέει και το αγαπημένο μου στρουμφάκι "μου την δίνουν τα περιόδικά" δεν μπορώ όλο βλακείες έχουν άντε κανένα νάσιοναλ τζιογκράφικ και καλό είναι, όσο για τις εφημερίδες Ροδιάκή μια φορά το μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Απο περιοδικά είμαι φαν της ..ποιότητας: Cosmopolitan, Pink Woman και Glamour (αν και μόνο το Cosmo παίρνω οπωσδήποτε ΚΑΘΕ μήνα :D)

Από εφημερίδες, δεν έχω κάποια συγκεκριμένη, αγοράζω καμιά Κυριακάτικη που και που ανάλογα με τα ένθετα ή τα cd/dvd που έχουν.. και διαβάζω βασικά τα ένθετα, σπάνια διαβάζω την εφημερίδα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Απο περιοδικά είμαι φαν της ..ποιότητας: Cosmopolitan, Pink Woman και Glamour (αν και μόνο το Cosmo παίρνω οπωσδήποτε ΚΑΘΕ μήνα :D)

Από εφημερίδες, δεν έχω κάποια συγκεκριμένη, αγοράζω καμιά Κυριακάτικη που και που ανάλογα με τα ένθετα ή τα cd/dvd που έχουν.. και διαβάζω βασικά τα ένθετα, σπάνια διαβάζω την εφημερίδα! :D


μαζι με την καγιρα... ;)
επισης διαβαζω οτι πεσει στα χερια μου απο διακοσμηση μεχρι...οτι μπορει να βαλει ο νους....μου αρεσουν και τα περιοδικα που μιλανε για ταξιδια...το voyager πχ τα περιοδικα μαγειρικης...gourmet, γαστρονομος, κλπ κλπ....:) :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Από ελληνικά Cosmopolitan ΠΑΝΤΑ, αλλά επειδή μου αρέσουν τα γυναικεία περιοδικά θα πάρω και Glamour και Madame Figaro και περιοδικά με προορισμούς. Από εφημερίδες Ελευθεροτυπία, αλλά περισσότερο ειδήσεις κοιτάζω στο internet.

Εδώ παίρνω το Glamour και ότι μου κινήσει την περιέργεια από γυναικεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
όπως λέει και το αγαπημένο μου στρουμφάκι "μου την δίνουν τα περιόδικά" δεν μπορώ όλο βλακείες έχουν άντε κανένα νάσιοναλ τζιογκράφικ και καλό είναι ....

Συμφωνώ και επαυξάνω. Επίσης διαβάζω και τα ένθετα των εφημερίδων που ασχολούνται με διάφορες επιστημονικές ανακαλύψεις κλπ.

Ολα τα άλλα περιοδικά τα θεωρώ σπατάλη χρημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Τίποτα απ'όλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Όχι και σπατάλη... Εγώ διαβάζω Ελευθεροτυπία (ελέω γονέων οπότε την έχω δωρεάν), Αυγή και ενίοτε Καθημερινή, που έχει τα καλύτερα πολιτιστικά. Από περιοδικά, το Δίφωνο, το Διαπασών, το Διαβάζω και το All Star Basket. Α, και τις Στιγμές, κρητικό περιοδικό, για να κρατάω επαφές με την πατρίδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν διαβάζω συστηματικά ούτε εφημερίδες ούτε περιοδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α.. κι αν πέσει στα χέρια μου περιοδικό με συνταγές το ξεκοκαλίζω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Αυτή τη βδομάδα πήρα και διάβασα το περιοδικό Σινεμά. Έχει πέσει πολύ η ποιότητά του ρε γμτ. Κρίμα, κάποτε ήταν σούπερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τώρα τελευταία διαβάζω το "The Economist" φοβερές αναλύσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...Θα συνεχίσετε να με κάνετε παρέα αν σας πω πως δεν έχει τύχει ποτέ να διαβάσω (ξεφυλλίσω έστω) το Cosmopolitan? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
...Θα συνεχίσετε να με κάνετε παρέα αν σας πω πως δεν έχει τύχει ποτέ να διαβάσω (ξεφυλλίσω έστω) το Cosmopolitan? :/:
οου οου οου σιξ χαντρεντ σιξτι σιξ :P


εγω εχω την τυχη να μου ερχονται ΟΛΕΣ οι πρωινες και απογευματινες στο γραφειο, και επισης τα πιο πολλα περιοδικα, αλλα τα μονο που διαβαζω ειναι τα τεχνολογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Σ' εμάς πάλι έρχονται όλες οι αθλητικές και βαριέμαι να τις διαβάζω. Δεν φτάνει που όλη μέρα ασχολούμαι με αθλητικά (δουλεύω σε ένα αθλητικό site)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top