Τι να κάνω που είμαι άπειρος...

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ipios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ipios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Είναι πραγματικά παρήγορο το ότι χρειάστηκε τόσο μικρός διάλογος ώστε να αρχίσεις να αναζητάς την αλήθεια αγαπητέ φίλε, την οποία προσπάθησες να πείσεις ότι την έχεις στην τσέπη σου όπως τα κλειδιά του σπιτιού σου. Η απορία έχει τη δύναμη να σε κάνει άνθρωπο κι εσένα κι εμένα και όλους.
Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο με ικανοποιεί το ότι σταμάτησες να αποφασίζεις για το αληθές και προβληματίζεσαι. Ίσως το κάνεις εδώ και καιρό αν κρίνω από το είδος του προβληματισμού σου και σε αυτή την περίπτωση μου κάνει εντύπωση η όλη ειρωνική σου στάση απέναντι σε αντιλήψεις επί των οποίων ολοφάνερα έχεις επιδερμική γνώση, ώστε να μπορείς να καταλήξεις κατήγορος. Όμως η ζωή είναι όλο δυσάρεστες ή ευχάριστες εκπλήξεις! Εν προκειμένω ευχάριστες...
Υγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
seriously, it just getting bettah and bettah:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ipios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ipios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Είδες που συμφωνήσαμε; Το θέμα ήταν απλό. Αρκεί που το κατάλαβες ότι ποτέ δεν είναι αργά να χάσεις το τρόλεϊ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top