Ποια πόλη πιστεύετε ότι θα φιλοξενήσει τους Ολυμπιακούς αγώνες το 2020

Ποια πόλη πιστεύετε ότι θα φιλοξενήσει τους Ολυμπιακούς αγώνες το 2020
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bulukitsa

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Οι πόλη που θα φιλοξενήσει τους Ολυμπιακούς αγώνες το 2020 θα ανακοινωθεί στις 7 Σεπτεμβρίου
Οι υποψήφιες πόλεις είναι η Μαδρίτη, το Τόκιο και η Κωνσταντινούπολη
Ποια πιστεύετε ότι θα επιλεχθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Κωνσταντινούπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τόκυο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:D
Θα πω την άποψη μου όταν θα είμαι σίγουρος πάντως δε πιστεύω ότι θα δυσκολεύθω και πόλυ στην επιλογη μου λίγο πολυ αναμενόμενο ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Η Πόλη ήταν η επικρατέστερη απ'ότι είχα ακούσει πριν λίγο καιρό αλλά μ'αυτά που λαμβάνουν χώρα εκεί δύσκολα θα φιλοξενήσει τους Ολυμπιακούς.
Η Μαδρίτη από που κι ως που; Οικονομικά προβλήματα δεν έχουν εκεί;
Άρα Τόκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bulukitsa

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι το Τόκιο θα φιλοξενήσει για δεύτερη φορά τους ολυμπιακούς το 2020
Δεύτερες περισσότερες πιθανότητες έχει η Μαδρίτη αλλά δεν το βλέπω
Η Κωνσταντινούπολη λόγο των πρόσφατων ταραχών έχει τις λιγότερες πιθανότητες από όλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bulukitsa

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ελάτε ψηφίστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valeria..

Νεοφερμένος

Η valeria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μάλλον το Τόκιο αλλά για 2η επιλογή θα έλεγα
τη Μαδρίτη,για Κωνσταντινούπολη δε νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τόκιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ακριβώς επειδή δεν είναι φαβορί η Κων/πολη, θα έλεγα Κων/πολη, για να πλουτίσουν οι bookers. :P
Έχουν πρόσφατες αναταραχές, ναι. Αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα. Είμαστε στο 2013, όχι στο 2020. Σε 7 χρόνια αλλάζουν πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

My_paSSion

Νεοφερμένος

Η My_paSSion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το τόκιο είναι η πόλη που θα φιλοξενήσει τους ολυμπιακούς αγώνες το 2020!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Τοκιο: Ισχυρη οικονομια, αρκετες υποδομες ηδη ετοιμες, Ασια που θα εχουν 12 χρονια να διοργανωθουν. Ψηφιζω Ιαπωνια

Μαδριτη ειναι αιωνιως λουζερ, εδω την αλλη φορα ειχαν σημα μια μουτζα. Επισης αφου δοθηκαν στο Λονδινο δυσκολα θα ξαναπανε συντομα στην Ευρωπη οι Αγωνες. Οικονομια σε κριση επισης

Τουρκια ειναι μια δυσκολη επιλογη, αν δωθουν θα ειναι πρωτη φορα σε μουσουλμανικη χωρα. Το θεμα της Ευρωπης πιστευω παιζει και εδω. Ψιλο-λουζερ και αυτη, πολλες υποψηφιοτητες για διοργανωσεις χωρις επιτυχια.

Οι Ολυμπιακοι του 2024 πιστευω θα πανε στις ΗΠΑ καρφι, θα πανε 18 χρονια απο την τελευταια φορα που εγιναν αγωνες σε αμερικανικο εδαφος, too much.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Κωνσταντινούπολη γιατί την προτιμώ από τις άλλες 2 ε και γιατί πέφτει πιο κοντά αν θελήσω να πάω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
πω.. πολύ μακριά μου ακούγεται το 2020 :worry:
γρήγορα που φεύγει ο καιρός... :whistle:
από ένστικτο και μόνο θα πω Τόκιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εγώ από ένστικτο και μόνο θα πω constantinopolis :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aceBill

Νεοφερμένος

Ο aceBill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Λοιπον, θα πω Τοκιο!!!
Αντε, sayonara (さよなら) {εις το επανιδείν}!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aceBill

Νεοφερμένος

Ο aceBill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Χαχα... Μεσα επεσα!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
από ένστικτο και μόνο θα πω Τόκιο!

κι εγώ! :clapup: πάω να παίξω κανα τζόκερ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πω ρε γμτ ξενερωσα! Θα ηθελα να το παρει η κωνσταντινουπολη που ειναι και κοντα. Το τοκυο πανω κατω οπως στο πεκινο θα ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Αν το πάρουμε οικονομικά για Τόκιο το κόβω :mad: , αλλά εγώ θέλω Μαδρίτη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top