What's up? (Cosmote)

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα αυτό https://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=3394594.
Στείλε Υ και με ελληνικούς και με λατινικούς χαρακτήρες, αλλιώς απευθύνσου στη cosmote.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα αυτό https://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=3394594.
Στείλε Υ και με ελληνικούς και με λατινικούς χαρακτήρες, αλλιώς απευθύνσου στη cosmote.

Ααααααα ωραια!Σε ευχαριστω πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ναι μια χαρα!Το εστειλα με λατινικους χαρακτηρες!:)
Εγώ και με ελληνικούς που το στέλνω πάλι μου το δείχνει...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Εγώ είχα what's up αλλά η cosmote παρόλο που λέει ότι έχει σήμα καμπάνα στη γειτονιά μου δεν πιάνει ΚΑΘΟΛΟΥ !! :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ είχα what's up αλλά η cosmote παρόλο που λέει ότι έχει σήμα καμπάνα στη γειτονιά μου δεν πιάνει ΚΑΘΟΛΟΥ !! :mad::mad::mad:
Η διαφημιστική καμπάνια λέει ότι πιάνει στα όρη, στ' άγρια βουνά. Δεν αναφέρει τίποτα για πόλεις. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
1ον Ας το σκέφτονταν οι κάτοικοι πολλών περιοχών της Αθήνας αυτό, πρίν διαμαρτυρηθούν για τις κεραίες και τις ξηλώσουν από παντού.

2ον Όσοι δεν έχετε σήμα, τον αριθμό σας και σε άλλο δίκτυο με φορητότητα. Δόξα τους Θεους παίρνει μόνο 3 μέρες και έχουν όλοι τις ίδιες χρεώσεις λόγω καρτέλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1ον Ας το σκέφτονταν οι κάτοικοι πολλών περιοχών της Αθήνας αυτό, πρίν διαμαρτυρηθούν για τις κεραίες και τις ξηλώσουν από παντού.
Χώρια που με λιγότερες κεραίες αναγκάζεται το κινητό να εκπέμψει υψηλότερα για να πιάσει απομακρυσμένες κεραίες. Ανθυγιεινό είναι να το να έχεις λίγες κεραίες γι' αυτό ακριβώς το λόγο, όχι πολλές κεραίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν έχω πρόβλημα με το σήμα βρε παιδιά; :confused: Λέτε να έχω προτεραιότητα λόγω παλαιότητας; :P Φέτος έγινε 7 ετών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν έχω πρόβλημα με το σήμα βρε παιδιά; :confused: Λέτε να έχω προτεραιότητα λόγω παλαιότητας; :P Φέτος έγινε 7 ετών!

Γιατί δεν είσαι σε αστικό κέντρο με κάλυψη σαν τυρί τσένταρ από τις τρύπες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μόνο που το τυρί που θέλεις είναι το emmental. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Είστε λίγο off (topic):P

Για πείτε τι πιστεύετε; Θα βάλουν καμιά προσφορά φέτος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ πάντως άκουσα ότι ίσως βάλουν κάποια προσφορά από τον Φεβρουάριο..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Βρε Κλεοπάτρα, αφού η προσφορά αυτή πήρε παράταση μέχρι και τον Ιανουάριο η λογική λέει ότι αν υπάρξει άλλη θα ισχύει από το Φεβρουάριο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Άμα βάζεις κάθε φορά κάρτα σου δίνει και κωδικό για να πάρεις δώρο !?
Εγώ τώρα το συνειδητοποίησα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μήπως τόσο καιρό ήσουν σε άλλο δίκτυο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ναι, το reload.
Καλά, δε διαβάζεις τα μηνύματα που σου έρχονται; :P

Τελικά το internet που λέγαμε δεν ενεργοποιήθηκε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μήπως τόσο καιρό ήσουν σε άλλο δίκτυο; :P
Όχι ρε cosmote είχα !
Ναι, το reload.
Καλά, δε διαβάζεις τα μηνύματα που σου έρχονται; :P

Τελικά το internet που λέγαμε δεν ενεργοποιήθηκε. :P
Τα διάβαζα αλλά τα διέγραφα :redface: :/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Xα!
Τα διάβαζες και δεν καταλάβαινες τι σου έλεγαν;
Jesus!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Xα!
Τα διάβαζες και δεν καταλάβαινες τι σου έλεγαν;
Jesus!

Βασικά δεν ήξερα από πού μπαίνει,και το είχε δοκιμάσει και ο αδερφός μου και κολλούσε και τα αγνοούσα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Κέρδισα ένα πληκρολόγιο και ένα ποντίκι από το reload it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top