Εμπειρίες της πίσω πόρτας

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,881 μηνύματα.
Νίκο όπως βλέπεις δεν είναι μόνο για λόγους υγείας που είμαι κάθετα αρνητικήσε κτ τέτοιο. Είναι ο τρόπος σκέψης συνολικά τέτοιος. Έχω αρκετ'η αυτοπεποίθηση ούτως ώστε να μη χρειάζεται να προσπαθήσω να κρατήσω ένα άνδρα με αυτό τον τρόπο. Επίσης δεν μπορώ να φανταστώ με πώς θα μου προκαλούσε ευχαρίστηση μια κατάσταση που θα με έκανε να θέλω να χ......ώ (συγνώμη κιόλας). Η 'πίσω πόρτα' είναι μόνο έξοδος, όχι είσοδος (παρα φυση)

Κοίτα "παραφύση" δεν το λες. Αν θες να το πεις εσύ για δικούς σου λόγους, πολύ ευχαρίστως, αλλά λες πράγματα που επινοείς και όχι κάτι που ισχύει. Τώρα αν σου προκαλεί αισθήματα "χ..." και μόνο, καλά κάνεις και δεν το δοκιμάζεις.

Συνδέεις όμως 3 ανόμοια πράγματα: Την αυτοπεποίθηση, το να κρατήσεις έναν άνδρα, και την απόλαυση του σεξ. Στο δικό μου μυαλό αυτοί οι συσχετισμοί είναι εντελώς αχρείαστοι. Μπορείς να ζήσεις πολύ όμορφα και χωρίς αυτούς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Έχω αρκετ'η αυτοπεποίθηση ούτως ώστε να μη χρειάζεται να προσπαθήσω να κρατήσω ένα άνδρα με αυτό τον τρόπο.

Δεν το κάνεις για να κρατήσεις κανέναν, το κάνεις -αν το κάνεις- επειδή αρέσει πρωταρχικά σε σένα.
Στοματικό έρωτα κάνεις για τον άλλο, ή επειδή το γουστάρεις εσύ;;
Ναι, ξέρω τύπισσες που το κάνουν και εκείνη την ώρα σκέφτονται πχ τί φαγητό θα μαγειρέψουν, απλά σαν υποχρέωση-αγγαρεία γι'απόλαυση του συντρόφου τους... Έχεις δίκιο, αν το κίνητρο είναι αυτό, ας μη γίνεται καθόλου...
Αν δεν το θέλεις για πάρτη σου πάνω απ'όλα, δεν πρόκειται να βγει καλό ούτε και για τον άλλο...

Επίσης δεν μπορώ να φανταστώ με πώς θα μου προκαλούσε ευχαρίστηση μια κατάσταση που θα με έκανε να θέλω να χ......ώ (συγνώμη κιόλας).
Αυτό συμβαίνει σε όσους το κάνουν με τη συχνότητα που τρώνε....
Ουκ εν τω πολλώ το ευ ...
Αγάλι αγάλι το...., να'χει και νοστιμάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Απλά θέλω να πω ότι έχω τόση αυτοπεποίθηση κ σιγουριά για τον εαυτό μου που δεν θα έκανα σε κανέναν 'ανωμαλιάρικες' σεξουαλικές χάρες για να τον κρατήσω.Έχω απολαύσει το σεξ χωρίς πίσω πόρτες κ ποιος ξέρει τι άλλο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,881 μηνύματα.
Απλά θέλω να πω ότι έχω τόση αυτοπεποίθηση κ σιγουριά για τον εαυτό μου που δεν θα έκανα σε κανέναν 'ανωμαλιάρικες' σεξουαλικές χάρες για να τον κρατήσω.Έχω απολαύσει το σεξ χωρίς πίσω πόρτες κ ποιος ξέρει τι άλλο!;)

Μα λογικά αν είναι ανώμαλος, δεν θα πρέπει καν να φτάσει στο κρεβάτι μαζί σου. Τον στέλνεις πίσω στην μαμά του.

Το θέμα είναι αν θέλεις εσύ να πειραματιστείς με το αγόρι σου σε καινούργια πράγματα, ή όχι. Μπορείς βέβαια και όποτε βαρεθείς να αλλάξεις αγόρι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μαρίνα 289 δεν το κάνω γιατί ακριβώς δεν θέλω να το κάνω. αλλά μου έχει τύχει σύντροφος που του ξεκαθάρισα ότι δεν παίζει κτ τέτοιο κ όλο γκρίνιαζε ότι αυτός θέλει κ ότι είναι βίτσιο του κλπ κλπ κλπ.Κατάντησε κουραστικός πάντως από ένα σημείο κ έπειτα.... Όταν λες όχι γιατί δεν θες (όχι εσυ προσωπικα) ο άλλος πρέπει να το σέβεται κ να μη γκρινιάζει! Έτσι σε κάνει ακόμα πιο αρνητική. Εγώ δεν θέλω, δεν έχω περιέργεια κ οι διάφορες γκρίινιες περί του θέματος με έκαναν να εκλαμβάνω μια τέτοια πρόταση ως ιδιαίτερα εχθρική προς το άτομό μου.:P

Νίκο οι πειραματισμοί πιστεύω ότι πρέπει να έχουν κ τα όριά τους. Δηλ. αν κάνουμε τα πάντα κ βαρεθούμε τα πάντα πού θα φτάσουμε μετά? Στην κοπ...νεια? Έτσι κ αλλιώς με την πάροδο του χρόνου το σεξ αραιώνει κ σιγά σιγά σβήνει (μετά από πολλά χρόνια φυσικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η 'πίσω πόρτα' είναι μόνο έξοδος, όχι είσοδος (παρα φυση)
Κι έλεγα πότε θα πέσει αυτό στο τραπέζι. Define την "φύση" για να μπορέσουμε να συνεχίσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Κι έλεγα πότε θα πέσει αυτό στο τραπέζι. Define την "φύση" για να μπορέσουμε να συνεχίσουμε.


Γιωργο δεν εχεις Πολιτιστικό Επίπεδο.


Αρχική Δημοσίευση από η πεστην:
Αν είναι αυτό τόσο σημαντικός παράγοντας για κάποιον ώστε να διυλύσει μια σχέση καταλαβαίνω τι πολιτιστικό επίπεδο διαθέτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Εχω κανει πολλες φορες και μου αρεσε πολυ...Ο καθενασ ο,τι θελει δοκιμαζει στο κρεβατι του νομιζω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Η 'πίσω πόρτα' είναι για να βγαίνουν....χμ... Γι' αυτό κ ο πόνος που λέγεται ότι προκαλεί κτ τέτοιο.
Η 'άλλη πόρτα', η νορμάλ τώρα, είναι εισόδου, έτσι όρισε η φύση.
Και αν το πάμε έτσι, πολλοί άνδρες (άτομα με χαμηλή αυτοπεποίθηση αναφορικά με τον ανδρισμό τους, κατ' εμέ, κ οι τσοντάκηδες:whatever::whatever:) το ζητάν από γυναίκες. Οι ίδιοι γιατί δεν κάθονται να τους το κάνουν? Θα τους αλλάξει το φύλο? Δεν πιστεύω ότι μια τέτοια πράξη έχει φύλο (αν κ καλύτερα να μη γίνεται από καμία-α). Ας βάλουμε επιτέλους τα στερεότυπα των φύλων κατά μέρους! Νέοι άνθρωποι είμαστε οι περισσότεροι εδω μέσα! Τ ι νομίζει όποιος το κάνει? Ότι είναι άνδρας και τ' αρ...α του βαριά? Μη με παρεξηγήτε αλλά αυτή είναι η οπτική μου.Δεν το δέχομαι γιατί για όλα κάνω κ 2ες κ 3ες κλπ σκέψεις....Έχω το μυαλό πάντα στο κεφάλι μου ακόμα κ όταν πρόκειται για σεξ κ συναισθήματα. Μην ισοπεδώνουμε κ τον εαυτό μας για λίγο σεξ! Μπορούμε κ αλλιώς να ευχαριστηθούμε το σεξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Η 'πίσω πόρτα' είναι για να βγαίνουν....χμ... Γι' αυτό κ ο πόνος που λέγεται ότι προκαλεί κτ τέτοιο.
Η 'άλλη πόρτα', η νορμάλ τώρα, είναι εισόδου, έτσι όρισε η φύση.
Και αν το πάμε έτσι, πολλοί άνδρες (άτομα με χαμηλή αυτοπεποίθηση αναφορικά με τον ανδρισμό τους, κατ' εμέ, κ οι τσοντάκηδες:whatever::whatever:) το ζητάν από γυναίκες. Οι ίδιοι γιατί δεν κάθονται να τους το κάνουν? Θα τους αλλάξει το φύλο? Δεν πιστεύω ότι μια τέτοια πράξη έχει φύλο (αν κ καλύτερα να μη γίνεται από καμία-α). Ας βάλουμε επιτέλους τα στερεότυπα των φύλων κατά μέρους! Νέοι άνθρωποι είμαστε οι περισσότεροι εδω μέσα! Τ ι νομίζει όποιος το κάνει? Ότι είναι άνδρας και τ' αρ...α του βαριά? Μη με παρεξηγήτε αλλά αυτή είναι η οπτική μου.Δεν το δέχομαι γιατί για όλα κάνω κ 2ες κ 3ες κλπ σκέψεις....Έχω το μυαλό πάντα στο κεφάλι μου ακόμα κ όταν πρόκειται για σεξ κ συναισθήματα. Μην ισοπεδώνουμε κ τον εαυτό μας για λίγο σεξ! Μπορούμε κ αλλιώς να ευχαριστηθούμε το σεξ!

Μην ισοπεδώνουμε, και μην ταπεινωνόμαστε, και είμαστε ανώτεροι και άρες μάρες κουκουνάρες.
Και που ξέρεις βρε κοπελιά αν στον-ην άλλη αρέσει την ώρα που κάνει σεξ να ταπεινώνεται? Που ξέρεις πως τη βρήσκει ο άλλος? Ε, μα πια.

Στο θέμα μας, είναι κάτι που δε θέλω να το δοκιμάσω αλλά δε θεωρώ και ξευτιλισμένο όποιον το κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Η 'πίσω πόρτα' είναι για να βγαίνουν....χμ... Γι' αυτό κ ο πόνος που λέγεται ότι προκαλεί κτ τέτοιο.

Σοβαρά; Ενώ όταν τα φυλάς τα κακάκια καμιά βδομάδα δηλαδή και πας και βγάζεις ένα μαρκούτσι δυο μέτρα δεν πονάει, βγαίνει αλάδωτο... Τρέλανέ με κι άλλο!

Επίσης υπάρχουν και οι βαζελίνες ή το κλασσικό φτύσιμο, για καλύτερο γλίστρημα στην είσοδο....

Η 'άλλη πόρτα', η νορμάλ τώρα, είναι εισόδου, έτσι όρισε η φύση.

Δηλαδή το ότι το παιδί σου αύριο θα βγεί από κει μέσα θα είναι παρα φύσιν; Πως θα το βγάλεις; Με διακτινισμό σαν στο Σταρ Τρεκ;:P


Πρακτικά βέβαια, υπάρχει ένα πόιντ (σεξουαλικώς και μόνο) σ αυτά που λες, καθώς μόνο στον κόλπο υπάρχουν υγρά που περιμένουν το πέος να μπει χαρωπό να κάνει δουλειά. Ο κώλος δεν έχει τίποτα παρόμοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Και που ξέρεις βρε κοπελιά αν στον-ην άλλη αρέσει την ώρα που κάνει σεξ να ταπεινώνεται? Που ξέρεις πως τη βρήσκει ο άλλος?


:worry: ουπς... προδόθηκες :P




υγ.
ρε βαλ, βαλε κανα σποηλερ, διαβάζουν και παιδιά
(ηλικιας 5-105)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Επιτέλους !!! Πράγματι από τη 'νορμάλ είσοδο' έχει ορίσει η φύση να παράγονται υγρά που να βοηθούν την είσοδο όπως αναφέρει κ ο Valder ενώ στον κ..ο τίποτα...Ούτε κατά διάνοια. Είναι αυτονόητο (αυτή είναι η λειτουργία του-βιολογικα) ότι ο κ..ος είναι μόνο για να βγαίνουν πράγματα.Δεν χρειάζεται κ πολύ φιλοσοφία:)!
Μπράβο Valder που εντόπισες το point μου!Νομίζω κατάλαβες πως το εννοώ.
Lone angel δεν νοείται σχέση σοβαρή, κατ εμέ τουλάχιστον, που να στηρίζεται στον αλληλοσεβασμό κ να περιλαμβάνει την ταπείνωση της/του συντρόφου στο κρεβάτι. Βαθιά μέσα σου -και ασυνείδητα- απλά δεν μπορείς να σεβαστείς ένα τέτοιο άτομο! Όταν κάποιος ζητάεει κτ τέτοιο δεν σεβεται τον άλλο.Κοιτάει την πάρτυ του.Εγώ τουλάχιστον θέλω να σέβομαι κ να με σεβεται ο εκάστοτε συντροφός μου κ στο κρεβάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Lone angel δεν νοείται σχέση σοβαρή, κατ εμέ τουλάχιστον, που να στηρίζεται στον αλληλοσεβασμό κ να περιλαμβάνει την ταπείνωση της/του συντρόφου στο κρεβάτι. Βαθιά μέσα σου -και ασυνείδητα- απλά δεν μπορείς να σεβαστείς ένα τέτοιο άτομο! Όταν κάποιος ζητάεει κτ τέτοιο δεν σεβεται τον άλλο.Κοιτάει την πάρτυ του.Εγώ τουλάχιστον θέλω να σέβομαι κ να με σεβεται ο εκάστοτε συντροφός μου κ στο κρεβάτι!

Δε θα κάτσω να σου αναλύσω πως μπορεί να τη βρήσκει ο καθένας στο κρεβάτι του, 26 χρονών είσαι θα έπρεπε να ξέρεις. Αν εμένα μαρέσει ο σύντροφος μου να με βρίζει στο κρεβάτι και αρέσει και σε εκείνον ΔΕΝ σημαίνει πως θα αρχίσει να μου κατεβάζει καντήλια στα καλά καθούμενα. Seriously, wtf.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Επιτέλους !!! Πράγματι από τη 'νορμάλ είσοδο' έχει ορίσει η φύση να παράγονται υγρά που να βοηθούν την είσοδο όπως αναφέρει κ ο Valder ενώ στον κ..ο τίποτα...Ούτε κατά διάνοια. Είναι αυτονόητο (αυτή είναι η λειτουργία του-βιολογικα) ότι ο κ..ος είναι μόνο για να βγαίνουν πράγματα.Δεν χρειάζεται κ πολύ φιλοσοφία:)!
Μπράβο Valder που εντόπισες το point μου!Νομίζω κατάλαβες πως το εννοώ.
Lone angel δεν νοείται σχέση σοβαρή, κατ εμέ τουλάχιστον, που να στηρίζεται στον αλληλοσεβασμό κ να περιλαμβάνει την ταπείνωση της/του συντρόφου στο κρεβάτι. Βαθιά μέσα σου -και ασυνείδητα- απλά δεν μπορείς να σεβαστείς ένα τέτοιο άτομο! Όταν κάποιος ζητάεει κτ τέτοιο δεν σεβεται τον άλλο.Κοιτάει την πάρτυ του.Εγώ τουλάχιστον θέλω να σέβομαι κ να με σεβεται ο εκάστοτε συντροφός μου κ στο κρεβάτι!

Επιτέλους συμφωνήσαμε ε;:P Βεβαίως και σε κατάλαβα, άσχετα απ' το αν σου πετάω καυστικά σχόλια για να στη σπάσω ενίοτε.:redface:

Ο αδερφός μου ήταν ο πρώτος που μου το είχε θέσει έτσι βιολογικά το θέμα σε μια συζήτηση, λόγω επιστημονικού αντικειμένου του, αλλά και αναφορικά με τις προτιμήσεις του μου είχε πετάξει την εξής ατάκα:

"Όταν έχεις το ζεστό τρυφερό *ξέρετε τι* ακριβώς κάτω από τον κώλο, ποιό το νόημα να μπεις σε μια γυναίκα από πίσω;"

Βέβαια, περί ορέξεως, μανιταρόπιτα με σοκολάτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
δεν το εχω κανει μεχρι τωρα αλλα σαν ιδεα δε με βρισκει καθετα αντιθετη. υποθετω οτι με λιπαντικο κ υπομονη, οχι βια, θα μπορουσε να γινει.
τωρα τη δυνατοτητα ικανοποιησης δε μπορω να την ξερω εκ των προτερων :Ρ

(το οτι η λιπανση θα ειναι τεχνητη δε συνεπαγεται λειψή ικανοποίηση - εξ αλλου τοσα πραγματα ειναι τεχνητα σ αυτο τον κοσμο..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Aν εμένα μαρέσει ο σύντροφος μου να με βρίζει στο κρεβάτι και αρέσει και σε εκείνον ΔΕΝ σημαίνει πως θα αρχίσει να μου κατεβάζει καντήλια στα καλά καθούμενα.
έτσι την πατησε και η διοτίμα σε διπλανο θρεντ. μπηκε να τους χωρίσει (γομάρι ο τυπος εν τω μεταξυ)
και κατέληξε να τις φάει και από τους δυο...! βλεπετε τους πετυχε στα προκαταρκτικά. :(



υγ.
εξ αλλου τοσα πραγματα ειναι τεχνητα σ αυτο τον κοσμο..

αυτο δεν σημαίνει ομως οτι πρεπει να τα βαλουμε και στο στόμα μας,
κατι με το οποίο θα συμφωνούσε και ο γουάιλντ. :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
επισης ο πρωκτος θα μπορουσε να ειναι καλη επιλογη για ενα ζευγαρι οπου η γυναικα εχει φαρδυ κολπο και ο αντρας μiκρο οργανο.
(συμφωνα με το καμα σουτρα υπαρχουν 3 κατηγοριες μεγεθων και στα δυο φυλα =D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Valder όντως έχεις βρει τον τρόπο να μου ανάβεις τα λαμπάκια:devil:;) καμια φορά αλλά εδώ τα βρήκαμε.Δίκιο 'εχει ο αδερφός σου!:clapup:
Love angel εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να σεβαστώ καποιον που μπορεί να θέλει να του φερθώ 'κάπως' στο κρεβάτι. Και πισεύω ότι ούτε ο ίδιος θα με σεβόταν πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το ότι ΕΣΥ το πιστεύεις και ΕΣΥ δεν θα το έκανες, δεν σημαίνει πως αυτόματα ΟΛΟΙ κάνουμε/νε το ίδιο. Πραγματικά έχεις τσουβαλιάσει χωρίς έλεος και με απίστευτο πάθος κάτι που θεωρητικά όπως δηλώνεις εσύ δεν σε αφορά κι αυτό ίσως κρύβει άλλα πράγματα αποπίσω (:P). Αυτό όμως είναι δικό ΣΟΥ θέμα, όπως θέμα του καθενός είναι το τι κάνει στο κρεβάτι ΤΟΥ.

Για να απαντήσω και στο θέμα, παρόλο που το απέφευγα τεχνηέντως τόσο καιρό, το έχω δοκιμάσει, άλλη φορά μου άρεσε τρελά, άλλη δεν μπορούσα με τίποτα. Δεν το προτιμώ, αλλά ως ..εναλλακτική κάνει μια χαρά την δουλειά του - απαιτεί μεγάλο βαθμό εμπιστοσύνης, απύθμενο και αχαλίνωτο πάθος για τον άλλον και αρκετή ποσότητα λιπαντικού (ή σάλιου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top