Survivor Ελλάδα - Τουρκία

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όπως αναμενόταν το survivor κατέρρευσε.χθες είχαμε

Your face sounds familiar:24%
Survivor 3:19.9% (-10 μονάδες σε μια μέρα).
Εάν εξακολουθήσουμε να τρώμε φάπες από τον Χασάν , τον Γιουσούφ , τον Ατακάν και όλο το παρεάκι που επέλεξε ο Ιλιτζαλί για να μας ξεφτιλίσει , βλέπω στο τέλος να το βλέπουν οι οικογένειες της παραγωγής και όσων παικτών έχουν απομείνει...τελικά ο δεσμοφύλακας , γύρισε Ελλάδα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Εάν εξακολουθήσουμε να τρώμε φάπες από τον Χασάν , τον Γιουσούφ , τον Ατακάν και όλο το παρεάκι που επέλεξε ο Ιλιτζαλί για να μας ξεφτιλίσει , βλέπω στο τέλος να το βλέπουν οι οικογένειες της παραγωγής και όσων παικτών έχουν απομείνει...τελικά ο δεσμοφύλακας , γύρισε Ελλάδα;;;


Νικάμε σήμερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
lol Στο τέλος θα έχει έναν Έλληνα νικητή και έναν Τούρκο. Με λίγα λόγια οι παίκτες δεν ανταγωνίζονται με την αντίπαλη ομάδα αλλά μεταξύ τους.


Υπομονή 20 Φεβρουαρίου αρχίζει το Αμερικάνικο survivor.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
:hehe: Θα βάλουν το φραουλίτσα μέσα. Δεν πάνε καλά. Δεν είναι θέμα προσώπων που δεν πάει καλά οτ παιχνίδι αλλά θέμα κανόνων. Ο Τούρκος παραγωγός δεν ξέρει από ριάλιτυ. Το μόνο επεισόδιο που έχει κάπως κάποιο ενδιαφέρον είναι της Κυριάκης. Τις άλλες μέρες παίζουν για τυρόπιτες. Ειδικά εχθές που το έβαλα λίγο όταν τέλειωσε το μαστερ σεφ ήταν για κλάματα. Επειδή ήρθε 9 - 9 δώσανε το φαγητό σε όλους. Μετά αναρατιούνται γιατί πατώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εκτός από την Δαλάκα θα μπει και ο Αγόρου μέσα;; Βλέπω στο τέλος να εκλιπαρούν και τον Ντάνο να συμμετάσχει :P Απελπισμένες προσπάθειες για να σώσουν κάτι που δεν σώζεται.. Ίσως το κάνει για να φέρει την δυναμική των δύο ομάδων στα ίσια γιατί οι Τούρκοι ήταν σε ένα βαθμό καλύτεροι από εμάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Εκτός από την Δαλάκα θα μπει και ο Αγόρου μέσα;; Βλέπω στο τέλος να εκλιπαρούν και τον Ντάνο να συμμετάσχει :P Απελπισμένες προσπάθειες για να σώσουν κάτι που δεν σώζεται.. Ίσως το κάνει για να φέρει την δυναμική των δύο ομάδων στα ίσια γιατί οι Τούρκοι ήταν σε ένα βαθμό καλύτεροι από εμάς...


Η Δαλακα έπρεπε να νικήσει πέρσι μακάρι να το πάρει φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Η Δαλακα έπρεπε να νικήσει πέρσι μακάρι να το πάρει φέτος.
Φώτη μου , συγγνώμη αλλά ποτέ μου δεν την χώνεψα την συγκεκριμένη . Γενικά αντιπαθώ τα άτομα που το παίζουν ''ΕΓΩ'' ...Δυνατή είναι , σε αυτό την παραδέχομαι , αλλά ο χαρακτήρας της , σε αποκρούει .Ο Γκότσης , και καλό παιδί ήταν και στα αγωνίσματα έδειξε τη δύναμη του. Τεσπα , επειδή και αυτό στημένο είναι , εγώ πιστεύω πως Τούρκος θα τα πάρει στο τέλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Το βρίσκω αδιάφορο και το βαριέμαι. Δεν το βλέπω. Ας καναν Ελλάδα vs Τουρκία με διάσημους. Θα είχε πιο πολύ ενδιαφέρον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιλτιάδης

Νεοφερμένος

Ο Μιλτιάδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Στο πρώτο survivor ήμουν φανατικός τηλεθεατής.Τώρα το έχω βαρεθεί φριχτά...Κατά τη γνώμη μου έκαναν βλακεία που το πήγαν και 3η χρονιά,το καίνε έτσι και αποδείχτηκε από τα νούμερα τηλεθέασης.Μόνο οι συγγενείς των παικτών το βλέπουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top