Το σημάδι από τα φιλιά

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε μόνο αν σου κόψει και κάνα κομμάτι δέρματος υποθέτω. Αλλά τότε δεν μιλάμε για πιπιλιά, αλλά για την δαγκωνιά του Δράκουλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όχι βρε παιδιά, πώς να μείνει μόνιμο :D
Σαν μελανιά είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα μου εκανε την προηγουμενη βδομαδα η κοπελα μου μια πιπιλια και ακομα ειναι το ιδιο εντονη οσο σχεδον στην αρχη. στην αρχη δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι μου ειχε κανει.και το μεσημερακι που εφυγα απο το σπιτι της να παω στο δικο μου συναντω κατι φιλους στο δρομο και αρχισαν τα "με τον κομη Δρακουλα κοιμηθηκες" και τετοια. και μολις την ειδα φρικαρα! υπαρχει καποια αλοιφη που μπορω να βαλω 'η κατι τετοιο? ειναι πολυ εκνευριστικο! σιχαινομαι τις πιπιλιεεεεεεεεεεες:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Make-up.... Αλλιως κανα φουλαρι, κασκολ, ψιλο γιακα etc...
Μαλλον εχεις ευαιστιτο δερμα και τα αγεια σου δεν ειναι και τα πιο γερα για να κραταει τοσο καιρο τοσο εντονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα μου εκανε την προηγουμενη βδομαδα η κοπελα μου μια πιπιλια και ακομα ειναι το ιδιο εντονη οσο σχεδον στην αρχη. στην αρχη δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι μου ειχε κανει.και το μεσημερακι που εφυγα απο το σπιτι της να παω στο δικο μου συναντω κατι φιλους στο δρομο και αρχισαν τα "με τον κομη Δρακουλα κοιμηθηκες" και τετοια. και μολις την ειδα φρικαρα! υπαρχει καποια αλοιφη που μπορω να βαλω 'η κατι τετοιο? ειναι πολυ εκνευριστικο! σιχαινομαι τις πιπιλιεεεεεεεεεεες:mad:

Όταν είναι ακόμη φρέσκια μπορείς να της βάλεις πάγο ή να την τρίψεις με μπαταρία. Τώρα, αν την έχεις μια βδομάδα και δεν έχει ατονίσει...τι να πω!!:P Έτσι και αλλιώς, κρύο έχει, βάλε ένα κασκόλ ή κανένα ζιβάγκο μπας και την καμουφλάρεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Όχι, θα περιμένεις να φύγει. Και νεξτ τάημ της λες ευγενικά να τις κάνει κοντά στο λαιμό αλλά όχι και πάνω πάνω. Αλλιώς ζιβάγκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
ναι τον τελευταιο καιρο ειναι πολυ σοφιστικε το στυλ μου με κασκολ και με ζιβαγκο:D ελπιζω να φυγει γρηγορα παντως... εγω φταιω που ειδα μαζι της το twilight:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
:Dωραίο θέμα!!

χεχε βάλε σιδεράκια...τις καλύτερες πιπιλιές αφήνουν...:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όταν είναι ακόμη φρέσκια μπορείς να της βάλεις πάγο ή να την τρίψεις με μπαταρία. Τώρα, αν την έχεις μια βδομάδα και δεν έχει ατονίσει...τι να πω!!:P Έτσι και αλλιώς, κρύο έχει, βάλε ένα κασκόλ ή κανένα ζιβάγκο μπας και την καμουφλάρεις!!

Εννοείς μπαταρία μπαταρία; κανονική; :confused:

Δεν μπορώ να σκεφτώ τι σχέση μπορεί να έχει η πιπιλιά με τον πυκνωτή αλλά νταξ, κάτι θα ξέρεις παραπάνω για να το λες. :p


...τι μαθαίνει κανείς στα γεράματα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Εννοείς μπαταρία μπαταρία; κανονική; :confused:[...]

Άμα σου έλεγε δηλαδή ότι δεν εννοούσε την κανονική αλλά τη ματαρία του μπάνιου θα σου φαινόταν πιο λογικό?:P

(επίσης άλλο μπαταρία άλλο πυκνωτής, μικρή ναυπηγέσα!:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Άμα σου έλεγε δηλαδή ότι δεν εννοούσε την κανονική αλλά τη ματαρία του μπάνιου θα σου φαινόταν πιο λογικό?:P

(επίσης άλλο μπαταρία άλλο πυκνωτής, μικρή ναυπηγέσα!:whistle:)

μην μου τονίζεις εμένα το ναυπηγέσσα :P:P
(δε δουλεύει μετά από κάποιες-κάμποσες ώρες διαβάσματος... και πετρελαιοφόρο να μου έδειχνες τώρα έτσι όπως είμαι, για ταράτσα θα το περνούσα!)

όχι, για οποιαδήποτε μπαταρία και να λεγε θα μου φαινόταν εντελώς μα εντελώς περίεργο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Εννοείς μπαταρία μπαταρία; κανονική; :confused:

Δεν μπορώ να σκεφτώ τι σχέση μπορεί να έχει η πιπιλιά με τον πυκνωτή αλλά νταξ, κάτι θα ξέρεις παραπάνω για να το λες. :p
...τι μαθαίνει κανείς στα γεράματα

Κανονική, κανονικότατη...την τρίβεις πάνω στην πιπιλιά για λίγη ώρα και...βουαλά!!!:D
Δοκιμασμένο και καρατσεκαρισμένο!

π.ς Δεν ξέρω αν ο πυκνωτής κάνει καλύτερη δουλειά...:P
π.ς.2 Μην πιάσεις και τρίβεσαι με τίποτα χαλασμένες λυγμένες μπαταρίες που έχουν στάξει και πάθεις τίποτα, γιατί δεν παίρνω ευθύνη...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
Παιδιά ρωτάω διότι έχω ακούσει από πολλές φίλες μου ότι αρέσει στις γυναίκες και για αυτό το λόγο θέλω να το κάνω στη κοπέλα μου (αν δω πως δεν αντιδράει αρνητικά!).



και τα πολυ ακριβα δωρα αρεσουν στις γυναικες επισης!προσανατολισου προς αυτην την κατευθυνση καλυτερα τωρα που εισαι μικρος ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πάντως εμένα μ' αρέσουν πολύ οι πιπιλιές :redface:
Αλλά τις προτιμώ σε σημεία που μπορώ να τις δω μόνο εγώ. :D
(και θεωρητικά κρατάνε και τις άλλες γκόμενες μακριά :lol::P - αν και όχι εγκαίρως αν δεν είναι σε εμφανές σημείο :P)

Συμφωνώ απολυτά...και εμένα μου αρέσουν οι πιπιλιές στα κρυφά μέρη...:P


ΥΓ: Τώρα που το σκέφτομαι, είναι ζήτημα να έχω κάνει μία σε κάποιον καταλάθος.. μόνο εμένα με κάνανε σαν σημαδεμένη συχνά πυκνά, ενώ μάλιστα ένας είχε καταφέρει να μου κάνει μία πάνω στο χείλος! (το πάνω χείλος ε; :P)

στο πάνω χείλος??τι τζιμανι ηταν το τύπας?αυτα ειναι...δεν το εχω ξανακούσει...


Πάντως μια πιπιλιά ειναι ευκολο να γίνει αρκει να το θέλει ο ανθρωπος στον οποιο θα την κανεις...Και εγω ειχα παλαιοτερα την ιδια απορια με το πως γινεται αλλα ετυχε και εκανα μια...και εκτοτε εχω παρει μαστερ...:D:D(αν και το μοναμουρι μου τωρα αντιστεκεται...αλλα που θα μου παει..χιχιχ):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η ερωτηση μου ειναι απλη,πώς κανεις μια πιπιλια?

εγω παντως, απο μικρη ειχα αλλη απορια. πώς κρυβεις μια πιπιλια?

ουτε με make up δε καλυπτονται γαμωτο.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaNhS_ThE_GrEaT

Νεοφερμένος

Ο FaNhS_ThE_GrEaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μπαταριες παιδια...Μπαταριες...Αρνητικος πολος και δεν ειμαι καλα...!
Μετα απο 1-2 πειραματισμους...Αρκετες διαφορετικες παρτενερ...Και καλη διαθεση...
Τα παμε μια χαρα με τις πιπιλιες...:p
Μυστηκα για μεγαλυτερη απολαυση σε μνμ...:P
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Όταν είναι ακόμη φρέσκια μπορείς να της βάλεις πάγο ή να την τρίψεις με μπαταρία. Τώρα, αν την έχεις μια βδομάδα και δεν έχει ατονίσει...τι να πω!!:P Έτσι και αλλιώς, κρύο έχει, βάλε ένα κασκόλ ή κανένα ζιβάγκο μπας και την καμουφλάρεις!!

αν δεν πιάσει , δοκίμασε γρύλο ή γαλλικό κλειδί

Μπαταριες παιδια...Μπαταριες...Αρνητικος πολος και δεν ειμαι καλα...!
Μετα απο 1-2 πειραματισμους...Αρκετες διαφορετικες παρτενερ...Και καλη διαθεση...
Τα παμε μια χαρα με τις πιπιλιες...:p
Μυστηκα για μεγαλυτερη απολαυση σε μνμ...:P
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!

ώρες - ώρες , νομίζω ότι γίνεται διακίνηση χαπιών στο στέκι

οντόπικ (μην βαράτε , έχω απορία) <<μυστηκα>> τι σημαίνει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

FaNhS_ThE_GrEaT

Νεοφερμένος

Ο FaNhS_ThE_GrEaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πως να αυξησεις την ηδονη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CoffeeBlack

Νεοφερμένος

Η CoffeeBlack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω παντως, απο μικρη ειχα αλλη απορια. πώς κρυβεις μια πιπιλια?

ουτε με make up δε καλυπτονται γαμωτο.:mad:


Το κόλπο με το κουταλάκι το δοκίμασες?

Παίρνεις ένα κουταλάκι (του γλυκού κατά προτίμηση), και πιέζεις με μέτρια δύναμη την κυρτή πλευρά του πάνω στη μελανιά και μετά από λίγες ώρες εξαφνίζεται! It is magic! Όλη η ουσία είναι στην πίεση που ασκείς. Δεν πρέπει να είναι μεγάλη (θα έχεις το αντίθετο αποτέλεσμα), ούτε ελάχιστη (δεν θα έχεις αποτέλεσμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top