Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;

natasa rocker

Νεοφερμένος

Η natasa rocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ντύνομαι όπως την υπόλοιπη μέρα με ελάχιστες διαφορές...σταράκια,jeans,t-shirts...Τώρα κι εγώ δε μπορώ να βλέπω τα παιδιά έτσι ντυμένα.Είναι πολύ χάλια!!εε και να σου πω την αλήθεια και εσύ ντύνεσαι κάπως.(οκ είμαι 16 αλλιώς το βλέπω :S)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
κι εγω δεν μπορω να πω το βραδινο μου ντυσιμο εχει πολλες διαφορες απο αυτα που φοραω καθημερινα και γενικα δεν μου πολυαρεσει να τους βλεπω ολους τοσο υπερβολικα ντυμενους...αλλα ο καθενας με το στυλ του:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Βραδυνή έξοδο εγώ εννοώ ΜΟΝΟ μπουζούκια, για ότι άλλο πάω και με μαγιώ...

So ένα κλασικό ντύσιμο είναι:
Πουκάμισο: Μοβ Burberry,
Παντελόνι: Μαύρο J.Armani
Ζώνη :Burberry
Παπούτσι: μαύρο asics
Ρολόι:Calvin Klein
Κολώνια:Hypnose ή Armani ανάλογα με την παρέα.. Αν έχει πολλές γυναίκες πάντα την αγαπημένη μου Hypnose..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Τι μάρκα κάλτσες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βραδυνή έξοδο εγώ εννοώ ΜΟΝΟ μπουζούκια, για ότι άλλο πάω και με μαγιώ...

So ένα κλασικό ντύσιμο είναι:
Πουκάμισο: Μοβ Burberry,
Παντελόνι: Μαύρο J.Armani
Ζώνη :Burberry
Παπούτσι: μαύρο asics
Ρολόι:Calvin Klein
Κολώνια:Hypnose ή Armani ανάλογα με την παρέα.. Αν έχει πολλές γυναίκες πάντα την αγαπημένη μου Hypnose..

Άτσα στυλ το Αγρίνιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Βραδυνή έξοδο εγώ εννοώ ΜΟΝΟ μπουζούκια, για ότι άλλο πάω και με μαγιώ...

So ένα κλασικό ντύσιμο είναι:
Πουκάμισο: Μοβ Burberry,
Παντελόνι: Μαύρο J.Armani
Ζώνη :Burberry
Παπούτσι: μαύρο asics
Ρολόι:Calvin Klein
Κολώνια:Hypnose ή Armani ανάλογα με την παρέα.. Αν έχει πολλές γυναίκες πάντα την αγαπημένη μου Hypnose..

την γκαρνταρόμπα του παππού του σπίντυ όταν δεν την δανείζεται ο σπίντυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βραδυνή έξοδο εγώ εννοώ ΜΟΝΟ μπουζούκια, για ότι άλλο πάω και με μαγιώ...

lol πας σε κλαμπ με μαγιώ; Στο φαληράκι είσαι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει το πολυ ''καλό''ντύσιμο,γιατί μπορείς πολύ εύκολα να ξεφύγεις
Εξάλλου,μια βόλτα πας,όχι για παραλαβή Oscar :P
Εγώ προτιμώ τζινάκι,συνήθως με μπαλαρίνα,μπλουζάκι,τσαντούλα και ελαφρύ μακιγιάζ.Σε μια απλή βόλτα αυτό.
Αν θέλω να πάω κάπου''καλυτερα'' ίσως φορέσω τακούνι ή πλατφόρμα με τζινάκι και μπλουζάκι ή με φόρεμα(σπάνια φοράω φορέματα βέβαια)
Δεν είμαι του πολύ έντονου μακιγιάζ ούτε του πολύ λαμπερού (πχ.φόρεμα γεμάτο παγιέτες ή πολύ στρασάτα ρούχα)
Ο καθένας με το γούστο του...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εντάξει αν βγεις βραδυ βραδυ λεμε τωρα ,οχι χαλαρα βολτιτσα , και πας σε κλαμπ δεν πας με τζιν ουτε με all star.
Ασε που τα περισσοτερα μεγάλα κλαμπ έχουν και face control.Αν είσαι σαν λέτσος δεν σε βάζουν μέσα..:P
Αναλογα λοιπον με το που 8α πας(πουειναι και στοιχειο του στυλ και του χαρακτηρα σ ) 8α φορεσεις τα αναλογα ρούχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν είσαι σαν λέτσος δεν σε βάζουν μέσα..
σαν Γκλέτσος όμως?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
τότε καλέ μου αλλάζει το 8έμα! έρχονται τα μεγάλα μέσα!! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κατα 90% φοραω φουστες με ενα ωραιο τοπακι απο πανω ή φορεματα χειμωνα καλοκαιρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κατα 90% φοραω φουστες με ενα ωραιο τοπακι απο πανω ή φορεματα χειμωνα καλοκαιρι!
έτσι δικαιολογειται το ονομα σου...:shifty::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
συνηθως φοραω τζιν παντελονι και μια καλη μπλουζα....το καλοκαιρι με πλατφορμες η πεδιλα...και το χειμωνα γιλεκο πανω απ τ πουκαμισο η την μπλουζα και μποτες μαυρες κυριως...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εξαρταται απο το που πηγαινω...με ποιους θα ειμαι κ απο την διαθεση μου...
Και φυσικα αλλαζω 100000 φορες γνωμη για το τι πρεπει να βαλω ;Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
συνηθως παω για ποτακι 'η σε ρακομελαδικα και καφωδεια, πολυ φλου καταστασεις, οποτε το επισημο ενδυμα ειναι φανελακι, πουκαμισο ανοιχτο στις γκραντζ τζιν κ σταρακια. Αλλα πολλες φορες, για παραδειγμα αν εχει κανονισει η παρεα κλαμπ 'η τιποτα πιο κυριλλε, ε ντυνομαι και εγω λιγο πιο σαν ανθρωπος. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Κάτι που θα μου αρέσει...Εξαρτάται από τη διάθεση only και τι κέφι εχω να φορέσω κάποιο συγκεκριμένο ρούχο....Τα ρούχα τα προσαρμόζουμε εμείς πάνω μας και όχι οι χώροι που θα πάμε ή τι θα φορέσουν τα άλλα άτομα... Ευτυχώς αυτό το ελάττωμα να ρωτάω "τι θα φορέσεις εσύ;" δεν το είχα ποτέ.... ούτε στα χρόνια της εφηβείας μου.....
Άλλωστε η τάση της μόδας πλέον εχει διαμορφωθεί έτσι όπου μπορεί να φοράς κάποιο τζιν (που το φοράς και το πρωί και το βράδυ) με ένα αμπιγιέ t-shirt και να γίνεται η εμφάνιση βραδυνή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ανάλογα το μέρος. Βέβαια πολλές φορές έχω ντυθεί πολύ επίσημα ή πολύ ανεπίσημα για την περίσταση, αν και θεωρώ ότι το δεύτερο είναι το χειρότερο. Οπότε έχω φορέσει τουαλέτα για το μέγαρο, "πρωινά" ρούχα για χαλαρό ποτό, "ξεκωλε" για μπουζούκια και κλαμπ κλπ. Παλιότερα φόραγα και πολύ εκκεντρικά ρούχα ή συνδυασμούς, μόνο και μόνο για το shock value και την "μοναδικότητα". Αλλά τώρα αυτά πάνε περίπατο, με τη Lady Gaga είναι της μόδας, ασε που πιά ντρέπομαι να τα κάνω. Και το κυριότερο, τώρα βγαίνω μια φορά το τρίμηνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
βασικά όντως έχει να κάνει και με την ηλικία, το μέρος που θα πας, τη γενικότερη περίσταση...και φυσικά κι εμένα μου έχει τύχει να έχω ντυθεί σα γύφτος και να πάμε με την παρέα μου κάπου που όλοι είναι στην τρίχα, όπως και να ετοιμάζομαι δύο ώρες, κάνοντας αναρίθμητους συνδυασμούς με τα καλύτερα ρούχα της ντουλάπας και εν τέλει να περάσουμε τη βραδιά στην παραλία με coca-cola λέγοντας ανέκδοτα:P όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι...αλλά σε γενικές γραμμές λατρεύω τις φούστες είτε χειμώνα με μπότα, μονόχρωμη μπλούζα, καπαρτίνα και κάποιο φουλάρι ή καλοκαίρι με ζωντανά χρώματα, πεδιλάκι και μακριά σκουλαρίκια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
φούτερ+τζην+στρακι..είπα τέλοςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top