Συζήτηση για... τρίχες!

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
https://www.facebook.com/junior.link <~~~~~~~ αυτη ειμαι!!
6ελω να τα αλλα3ω τα εχω βαρε6ει ελειναα!!
και για τις μαυρες τουφες τις κανω για πιο πολυ Styl!! ;)

Ξέρεις κάποιες φορές το style πρέπει να μπορείς να το υποστηρίξεις! Δεν σε έχω δει ακόμη γιατί δεν μου το ανοίγει, μιλάω γενικά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

Η TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
βασικα λεω 6α τα βαψω που 6α τα βαψω να μην κανω και κατι να διαφερω λιγο απο το σκετο κοκκινο ή το κα6ε σκετο χρωμα!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στη φωτό πάντως, μαλλάκι δε φαίνεται :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJuniorlink

Νεοφερμένος

Η TheJuniorlink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
κανε αντ και δες και τις αλλες =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η μαμά μου έχει πει να μη μιλάω σε αγνώστους.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisPr

Νεοφερμένος

Ο MakisPr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας.. εχετε να μ προτεινετε καποιο καλο κομμωτηριο?? με λογικες τιμες...και να ειναι λιγο "ψαγμενο" γτ εχω φτασει σε σημειο μετα απο 18 χρονια και πολλες αλλαγες στο μαλλι να μην ξερω πως να κουρευτω και θελω καποιον που να μ μπορει να μ δωσει καποιες επιλογες που ταιριαζουν στο προσωπο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Λοιπον...Θέλω συμβουλές/γνώμες.
Προς το παρόν έχω κοντό κούρεμα,αλλά μακραίνει γρήγορα και θέλω new haircut.
Τι έχετε να πείτε για αυτό εδώ:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Λοιπον...Θέλω συμβουλές/γνώμες.
Προς το παρόν έχω κοντό κούρεμα,αλλά μακραίνει γρήγορα και θέλω new haircut.
Τι έχετε να πείτε για αυτό εδώ:

Mercury, σαν αντρικό κούρεμα είναι ωραίο. Αλλά, κατά τη γνώμη μου πρέπει να λάβεις υπόψη σου τον ακόλουθο παράγοντα: Πιστεύεις ότι θα πηγαίνει στο πρόσωπό σου??? Πώς το 'κόβεις'?? Θα σε κολακεύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Λοιπον...Θέλω συμβουλές/γνώμες.
Προς το παρόν έχω κοντό κούρεμα,αλλά μακραίνει γρήγορα και θέλω new haircut.
Τι έχετε να πείτε για αυτό εδώ:

Δεν είναι ωραίο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει, βέβαια κάτι με χαλάει στα πλαϊνά και στο χτένισμα, αλλά το' χω δει και σε άλλους καλύτερο, τα μπροστινά νομίζω ήταν πιο μακριά από τα πίσω.
*_*


Αν τελικά το κάνεις έτσι πάντως, να ξέρεις ότι θα θέλει αρκετό χρόνο για να σταθεί υποθέτω και πιστολάκι; :|

edit:
ΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑ τέτοιο λέω.






αλλού είναι πιο κοντά αλλού πιο μακριά (στις φωτοζ λέω). Μ' αρέσουν εκεί που' ναι λίγο πιο μακριά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ωραίο κ αυτό που λέει η Princess. Όλοι μας βέβαια πρέπει να λαβαίνουμε πάντοτε υπόψη όχι μόνο τι μας αρέσει αλλά κ τι μας πηγαίνει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εμενα αυτο το κουρεμα δε μαρεσει. Ειναι σα να χει μπει ο αλλος στην πριζα. Βεβαια εσενα μπορει να σου πηγαινει τελικα, αλλα εμενα δε μαρεσει. Ασε που οταν θα ξυπνας θα πεταει και αν μακραινουν και γρηγορα τα μαλλια καθε λιγο θα θελει κουρεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έτσι κι αλλιώς κάθε τρεις και λίγο κουρεύονται. :pfff:
Πάντως Μερκ, ναι, βάλε φωτό σου να σου πούμε αν θα σου ταιριάζει.:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Είμαι σε σκέψη.Έχω αφήσει τα μαλλιά μου μακρυά εδώ και 6 μήνες περίπου αλλά πλέον έχουν φουντώσει και δε μου πάνε.Οι σκέψεις είναι οι εξής.Είτε θα τα σουλουπώσω έτσι ώστε να μακρύνουν ακόμα πιο πολύ αλλά να μην είμαι σα μπούφος, ή θα τα κουρέψω κοντά. Καμιά πρόταση:confused:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Econ,εννόείς φουντώνουν σαν αφάνα;;
Γιατί αν η απάντηση είναι ναι..Θα σου έλεγα να τα έχεις κοντά..Δύσκολα μπορείς να διαχειριστείς τέτοια μαλλιά που είναι μακριά.
Όχι στρατιωτικό κοντό..αλλά μερικά εκατοστά μάκρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι,όχι αφάνα.Απλά είναι μακριά για τα δικά μου δεδομένα κάτι το οποίο από ότι λεει ο φιλικός μου κύκλος δε μου πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Όχι,όχι αφάνα.Απλά είναι μακριά για τα δικά μου δεδομένα κάτι το οποίο από ότι λεει ο φιλικός μου κύκλος δε μου πάει.

Αν θυμάμαι καλά έχω δει φώτο σου απο ένα μιτινγκ στη Θεσσ που είχατε βάλει μετά τις φώτο στο στεκι και αν θυμάμαι καλά είσαι ωραίο αγοράκι και σα συμβουλή σου λέω να κουρευτείς. Οι περισσότεροι άντρες χάνετε πολύ όταν μακραίνετε το μαλλάκι σας. :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν τα μακριά μαλλιά σε αρσενικά,αλλά όχι όπως οι μεταλλάδες(No offence to metal),δήλαδή να μήν είναι απλώς μακριά χωρίς όγκο.
Αλλά αν σου λένε πως δεν σου πάνε,και ειδικά αν είναι απο γυναικείο πληθυσμο..Μην τα αφήσεις μακρια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βασικά έχεις ωραίο προσωπάκι και το κοντό μια χαρά σου πήγαινε, δε μπορώ να σε φανταστώ και με μαλλιά μακριά η αλήθεια είναι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν τα μακριά μαλλιά σε αρσενικά,αλλά όχι όπως οι μεταλλάδες(No offence to metal),δήλαδή να μήν είναι απλώς μακριά χωρίς όγκο.
Αλλά αν σου λένε πως δεν σου πάνε,και ειδικά αν είναι απο γυναικείο πληθυσμο..Μην τα αφήσεις μακρια.:)

Εσύ δεν είσαι γυναίκα όμως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top