[Android] Γενικό θέμα για τα Android

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους, έχω μια ερώτηση, έχω το κινητό Sony xperia neo v με εγκατεστημένο το android 4.0.4 και έχω δει σε κινητά φίλων μου, που έχουν την ίδια έκδοση android, το virtual πληκτρολόγιο τους, όταν πατάς ένα αριθμό/γράμμα, κάνει ένα πολύ ωραίο τσάκ, εγώ έχω ψάξει όλες μου τοις ρυθμίσεις και δεν βρίσκω κάτι σχετικό, τελικά τι συμβαίνει;

Σημείωση:
Τα μηνύματα 21 έως 24 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Android ήχος πληκτρολογίου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ το έχω πάντα αθόρυβο οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Για να το κάνει στο αριθμητικό πληκτρολόγιο των κλήσεων, πάνε:
Ρυθμίσεις->Ήχος->Ήχοι αφής πληκτρολογίου

Αν εννοείς στο πληκτρολόγιο όταν γράφεις μήνυμα, πάνε:
Ρυθμισεις->Γλώσσα & πληκτρολόγιο->Touch Input->Διαμόρφωση μεθόδων εισαγωγής->Εισαγωγή κειμένου->Ήχος πλήκτρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Αν εννοείς στο πληκτρολόγιο όταν γράφεις μήνυμα, πάνε:
Ρυθμισεις->Γλώσσα & πληκτρολόγιο->Touch Input->Διαμόρφωση μεθόδων εισαγωγής->Εισαγωγή κειμένου->Ήχος πλήκτρων

Δεν υπάρχει η κατηγορία touch Input. :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Αλλά; Τι υπάρχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχω κι εγώ πρόβλημα.
Το κινητό μου δεν υποστηρίζει ινσταγκραμ. :(
ΤΙΘΑΚΑΝΩΤΩΡΑ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Έχω κι εγώ πρόβλημα.
Το κινητό μου δεν υποστηρίζει ινσταγκραμ. :(
ΤΙΘΑΚΑΝΩΤΩΡΑ. :(
ποιο κινητο εχεις και ποια εκδοση android "φοραει"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
SE χ8 και έχει 2.1.
Απ' 'ο,τι ξέρω λειτουργεί σε 2.3 και πάνω. :mad:

μπορώ να το αλλάξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
SE χ8 και έχει 2.1.
Απ' 'ο,τι ξέρω λειτουργεί σε 2.3 και πάνω. :mad:

μπορώ να το αλλάξω;

επισημα οχι.Πρεπει να κανεις root,να περασεις custom rom,να κανεις backup ολα τα δεδομενα γιατι θα χαθουν.Δεν αξιζει ολοκληρη διαδικασια για το instagram. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
επισημα οχι.Πρεπει να κανεις root,να περασεις custom rom,να κανεις backup ολα τα δεδομενα γιατι θα χαθουν.Δεν αξιζει ολοκληρη διαδικασια για το instagram. :P

Κατάλαβα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Mιας και δεν εχω κινητο, πλεον.

Εχετε τιποτα να προτεινετε ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Mιας και δεν εχω κινητο, πλεον.

Εχετε τιποτα να προτεινετε ; :P

ποσα χρηματα σκεφτεσαι να δωσεις? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ποσα χρηματα σκεφτεσαι να δωσεις? :hmm:

Δεν ξερω ακομα.
Προσπαθω αρχικα ναα βρω κατι που να μου αρεσει και αναλογα με τα χαρακτηριστικα του να προσαρμοστω στις τιμες. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Αλλά; Τι υπάρχει;

Γλώσσα, διόρθωση ορθογραφίας, προσωπικό λεξικό, προεπιλογή: πληκτρολόγιο xperia, φωνητική αναζήτηση, έξοδος μετατροπής κείμενου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Δεν ξερω ακομα.
Προσπαθω αρχικα ναα βρω κατι που να μου αρεσει και αναλογα με τα χαρακτηριστικα του να προσαρμοστω στις τιμες. :redface:

δωσε μας λιγες πληροφοριες για το τι θελεις να εχει το κινητο απο χαρακτηριστικα και στο περιπου τι τιμη θες να εχει..... στο πολυ περιπου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
https://www.skroutz.gr/s/1799147/Sony-Xperia-U.html?from=catspan
https://www.skroutz.gr/s/1872154/Sony-Xperia-Sole.html?keyphrase=sony+xperia+sole
https://www.skroutz.gr/s/428341/LG-Prada-3-0.html?from=catspan
https://www.skroutz.gr/s/1703803/Samsung-Galaxy-Ace-2.html
https://www.skroutz.gr/s/1799095/Sony-Xperia-P.html

στην mid-high κατηγορια αυτα ειναι παρα πολυ καλα και υπαρχει ποικιλια μεγεθους :P αν θες κατι πιο ακριβο ή φθηνο ενημερωσε μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ας αρχισουμε απο το βασικο κριτηριο.

ΟΧΙ xperia. :P

Θα δω αργοτερα και τα υπολοιπα κινητα ! :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Ας αρχισουμε απο το βασικο κριτηριο.

ΟΧΙ xperia. :P

Θα δω αργοτερα και τα υπολοιπα κινητα ! :]

γιατι τι εχουν τα sony? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top