Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 97)
  • Ναι

    Ψήφοι: 94 96.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 3.1%

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ημουν αααααπειρα εξαρτημενη απ την σοκολατα, αλλα την αντικατεστησα με φρουτα οποτε ειχα λιγουρες και το ξεπερασα!!!! (νομιζα πως ποτε δεν θα τα καταφερνα) .. οποτε θελω γενικα να υπαρχουν φρουτα.. δεν εχω καποια εξαρτηση και τωρα που το σκεφτομαι..δεν ειναι φυσιολογικο αυτο :P ισως να θελω να βλεπω συνεχεια κλησεις ή μηνυματα στο κινητο μου, να βλεπω οτι εχω φιλους που με περνουν, με σκεφτονται κτλ .. αλλα δεν νομιζω να ναι εξαρτηση.>!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Μουσικη ο καφεςκαι οι πλουσιες σαλατες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Καφές, τσιγάρο και μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εχω σοβαρη εξάρτηση στις ταινίες...Εχω την εντύπωση ότι έχω αφιερώσει υπερβολικές ώρες από την ζωή μου στις ταινίες...Είναι όμως μια εξάρτηση που δεν ξεπερνιέται...Μάλιστα μπορώ να πώ ότι είμαι περίφανη για την εξάρτησή μου...Από το να έχω στις σοκολάτες ή στο junk food καλύτερες οι ταινίες ε?? εσείς σε τί έχετε εξάρτηση;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
απο υλικα πραγματα,σιγουρα εχω εθισμο στο ιντερνετ και περισσοτερο στο facebook.
δεν μου ρχεται κατι αλλο,ισως και στο φάι,αλλα οχι σε σημειο να τρωω σαν γουρουνα,ειπαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Μεγάλη εξάρτηση στις σοκολάτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σοκολατα , Αεκαρα ,Πανεπιστημιο λιγη γυμναστικη και αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Τσιγάρο...:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αν μιλάμε για τέτοιου είδους εξαρτήσεις : Μουσική,Internet,ταινίες και σειρές,βιβλία και φυσικά το τηλέφωνο...Αν κατάλαβω ότι λείπει από πάνω μου πανικοβάλλομαι.Δε ξέρω γιατί :p Οπότε ναι.Θα το χαρακτήριζα εξάρτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Η σοκολατα εχει εθισει πολλους εδω μεσα ε? Τουλαχιστον ακακη εξαρτηση, το ιδιο και ο καφες, τα πατατακια, το facebook, το ischool (really?) και τα Haribo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mea Culpa

Νεοφερμένος

Η Ποτούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Σοκολάτα κυρίως...Βέβαια και στα υπόλοιπα γλυκά δεν λέω όχι (εκτός από γαλακτομπούρεκο), το πιάνο μου..και καμιά φορά εξαρτώμαι και από ανθρώπους , τόσο πολύ που καταντάει αρρώστια... :sick: :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η σοκολατα εχει εθισει πολλους εδω μεσα ε? Τουλαχιστον ακακη εξαρτηση, το ιδιο και ο καφες, τα πατατακια, το facebook, το ischool (really?) και τα Haribo.

HARIBO??????????? :tongue: :sick: :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
10 χλμ τρέξιμο τη μέρα, όπως και δήποτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
μερέντααααααα (ΙΟΝ βασικά) :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Eγώ έχω τρελό κόλλημα με τα γλυκά!!Για την ακρίβεια όταν περνάω έξω από ζαχαροπλαστεία το κεφάλι μου γυρίζει 90 μοίρες :P πωω και αυτή η μυρωδιά!!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικα τα απεχθανομαι αλλα μερικοι εχουν αγριο κολλημα...

Εδώ δε λέμε για τις εξαρτήσεις μας; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Να μυριζω καινουρια βιβλια....περιοριζομαι εκει,το ορκιζομαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Εδώ δε λέμε για τις εξαρτήσεις μας; :redface:

Εκανα μια γενικη παρατηρηση που προεκυψε μεσα απο τις απαντησεις των υπολοιπων μιας και δν εχω καποια εξαρτηση τουλαχιστον σε καποιο φαγητο κλπ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τουμπουλουρού.
Καφές.
Κασετίνα.
2ωρο διάβασμα κάθε μέρα.:|
Zumba.
Ξέχασα το φαίιιιιιιιι .:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top