Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαρίχεν υπέροχες επιλογές! :happy:

vielen lieben Dank :happy:
Δεν μου αρεσουν τα πολλα κοσμηματα, οι ψηλες γοβες κλπ κλπ... Προτιμω να ειμαι τερμα απλη αλλα ομορφη ταυτοχρονα.. Ακομα και ενα τζιν με μια ωραια μπλουζα, πουκαμισο ή πουλοβερ ( βλ την φωτο που εβαλα) μπορει να γινει υπεροχος συνδυασμος για μια εξοδο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανέκαθεν είχα κ έχω την εξής απορία...γιατί το γυναικείο φύλο κατά τους χειμερινούς μήνες ,θεωρεί ως πιο επίσημο ρούχο το κοντό?πχ τοπ
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Βραδινή έξοδος; Τι είναι αυτό;

xardalias2-intime.jpg
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Βραδινή έξοδος;; Μπορώ να πω πως είναι μετρημένες στα δάχτυλα.... του ενός χεριού:laugh:
Όμως, για να απαντήσω στο θέμα εξαρτάται την περίσταση. Για παράδειγμα είχα φορέσει μαύρη φούστα, μαύρο κορμάκι, μπότα μαύρη φλατ μέχρι το γόνατο και από πάνω ένα leather jacket χρώμα μπορντό.
Το καλοκαίρι έχω πάρει ένα εξώπλατο φόρεμα, το συνδυάζω με τα μπεζ μου πέδιλα και είμαι έτοιμη.
Γενικά τείνω να επιλέγω φούστες ή φορέματα τα βράδια.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
Εγώ όταν βγαίνω δεν με πολύ νοιάζει τι θα φορέσω γιατί τα ρούχα μου τα έχω κάνει σετ ,οπότε δεν το πολύ σκέφτομαι .
Το μόνο που σκέφτομαι πολύ είναι τι κολώνια θα βάλω
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ όταν βγαίνω δεν με πολύ νοιάζει τι θα φορέσω γιατί τα ρούχα μου τα έχω κάνει σετ ,οπότε δεν το πολύ σκέφτομαι .
Το μόνο που σκέφτομαι πολύ είναι τι κολώνια θα βάλω
@Nick890 βρε ουτε κι εμενα με πολυνοιαζει,ενταξει ενα φορεμα καλο το εχω.Απλα ηθελα να κανω την αντιθεση προ καραντινας και τωρα
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
@Nick890 βρε ουτε κι εμενα με πολυνοιαζει,ενταξει ενα φορεμα καλο το εχω.Απλα ηθελα να κανω την αντιθεση προ καραντινας και τωρα
Εγω απαντούσα στο θέμα που άνοιξαν πριν πολλά χρόνια

Εγώ στην καραντινα δεν έχω φορέσει ούτε μια μέρα τα καλά ρούχα ,έχω μόνο κάτι νορμάλ αλλά και κάποια που είμαι σαν γύφτος (νταξ αυτά τα πέταξα οκ 😂)δεν μπορώ να φορέσω τις καλές φόρμες δλδ για το σπίτι .
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγω απαντούσα στο θέμα που άνοιξαν πριν πολλά χρόνια

Εγώ στην καραντινα δεν έχω φορέσει ούτε μια μέρα τα καλά ρούχα ,έχω μόνο κάτι νορμάλ αλλά και κάποια που είμαι σαν γύφτος (νταξ αυτά τα πέταξα οκ 😂)δεν μπορώ να φορέσω τις καλές φόρμες δλδ για το σπίτι .
Καλα ναι καλα εχουμε ολοι και για ολη την ωρα.
Νταξει κι εγω καθημερινες με φορμες ειμαι και αθλητικα, τζην τετοια πραγματα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Κι εγώ μια απ'τα ίδια. :happy:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όταν έβγαινα πριν πάρω τα κιλά που ήθελα, φορούσα κάτι τέτοια φορεματάκια σαν αυτό που έδειξε η Evanescence. Πλέον που έχω κι ένα κλικ καμπύλες τα νιώθω λίγο δεύτερα πάνω μου κι έτσι έχω αλλάξει στυλ στις βραδινές μου εξόδους, φοράω συνήθως κάποιο τζιν ή υφασμάτινο παντελόνι με καλή/βραδινή μπλούζα, τακούνια και σακάκι. Βάζω βέβαια και φορέματα, αλλά άλλου στυλ, πιο αέρινα κι όχι τόσο μινι.


Μετά την καραντίνα φοράω κολάν και κάτι γιγάντιες φανέλες που έχω συσσωρεύσει τα τελευταία χρόνια, συνήθως από φίλες και φίλους που ξεχνούσαν σπίτι μου. Το απόγειο της παρακμής ολοκληρώνεται όταν φοράω μια φανέλα της ΔΑΠ της ξαδέρφης ενός πρώην μιας φίλης μου. Παιδιά σορρυ αλλά δεν έχω ξαναδεί πιο τέλειο ύφασμα, ας γράφει ό,τι θέλει πάνω.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Όταν έβγαινα πριν πάρω τα κιλά που ήθελα, φορούσα κάτι τέτοια φορεματάκια σαν αυτό που έδειξε η Evanescence. Πλέον που έχω κι ένα κλικ καμπύλες τα νιώθω λίγο δεύτερα πάνω μου κι έτσι έχω αλλάξει στυλ στις βραδινές μου εξόδους, φοράω συνήθως κάποιο τζιν ή υφασμάτινο παντελόνι με καλή/βραδινή μπλούζα, τακούνια και σακάκι. Βάζω βέβαια και φορέματα, αλλά άλλου στυλ, πιο αέρινα κι όχι τόσο μινι.


Μετά την καραντίνα φοράω κολάν και κάτι γιγάντιες φανέλες που έχω συσσωρεύσει τα τελευταία χρόνια, συνήθως από φίλες και φίλους που ξεχνούσαν σπίτι μου. Το απόγειο της παρακμής ολοκληρώνεται όταν φοράω μια φανέλα της ΔΑΠ της ξαδέρφης ενός πρώην μιας φίλης μου. Παιδιά σορρυ αλλά δεν έχω ξαναδεί πιο τέλειο ύφασμα, ας γράφει ό,τι θέλει πάνω.
Εισαι απαιχτη! Να φορας οτι σου αρεσει σιγα! 😜😜😜😜👏👏👏👏👏👏
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Η βραδινή μου έξοδος είναι συνήθως άσκηση, οπότε κολάν και αθλητικά. Καμιά φορά αν έχω όρεξη μπορεί να φορέσω και ένα trench coat από πάνω 🤣

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ το 2020 αγόρασα μόνο ένα μπλουζάκι δαντέλα για εξόδους και αυτό επειδή έτυχε να το πάρω πριν τον Μάρτιο. Από τον Μάρτιο και μετά αγοράζω μόνο αθλητικά, βαρακια, στρώματα και λάστιχα 🤣🤣🤣
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η βραδινή μου έξοδος είναι συνήθως άσκηση, οπότε κολάν και αθλητικά. Καμιά φορά αν έχω όρεξη μπορεί να φορέσω και ένα trench coat από πάνω 🤣

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ το 2020 αγόρασα μόνο ένα μπλουζάκι δαντέλα για εξόδους και αυτό επειδή έτυχε να το πάρω πριν τον Μάρτιο. Από τον Μάρτιο και μετά αγοράζω μόνο αθλητικά, βαρακια, στρώματα και λάστιχα 🤣🤣🤣
Χαχαχαχαχα 😂😂😂😂👏👏👏👏👏 @Nelliel απαιχτη!
Ε λογικα πιστευω αμα τελειωσει ολο αυτο με κοβιντ θα επανελθουμε στις συνηθειες μας. 😊👍
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Το χειμώνα συνήθως κοντές φούστες ή ψιλομεσα παντελόνια/τζιν με πουκάμισο, μπλούζα με διαφάνεια και φανελάκι από μέσα, crop top ή τεσπά κανένα πιο βραδινό μπλουζάκι. Το καλοκαίρι συνήθως κανένα φόρεμα ή καμιά αέρινη παντελονα ή καμιά ολόσωμη φόρμα. Συνήθως βγαίνω σε μπαράκια ή πιο χαλαρά μέρη και αν θα βάλω κανένα τακούνι θα είναι σίγουρα χοντρό. Αυτά προ κορονοϊου, τώρα μια χαρά είμαι και με τις πιτζάμες/ φόρμες.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ρε @Fast με ποια λογική ρίχνεις αρνητικές κάθε τόσο ; Ότι τι δεν σου αρέσει το χοντρό τακούνι ξέρω γω..
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ρε @Fast με ποια λογική ρίχνεις αρνητικές κάθε τόσο ; Ότι τι δεν σου αρέσει το χοντρό τακούνι ξέρω γω..
Δε του αρέσει που του είπα ότι λέει συνεχώς @@ , πράγμα που ισχύει δηλαδή, αλλά όλα καλά :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top