Πρόθεση ψήφου εκλογών Σεπτεμβρίου 2007

Τι θα ψηφίσετε στις εκλογές που έρχονται; (16/09/2007)
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 4 7.4%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 3 5.6%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΛΑ.Ο.Σ

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Δημοκρατική Αναγέννηση

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εξωκοινοβουλευτική Αριστερά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλελεύθερη συμμαχία

    Ψήφοι: 11 20.4%
  • Άλλο Εξωκοινοβουλευτικό κόμμα άλλου χώρου

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Άκυρο/Λευκό

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Δεν θα πάω/μπορέσω να ψηφίσω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αναποφάσιστος/η

    Ψήφοι: 7 13.0%
  • Δεν μου επιτρέπεται να ψηφίσω (λόγω ηλικίας, εθνικότητας κλπ)

    Ψήφοι: 6 11.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
[Οι εκλογές πλησιάζουν και όσοι έχουν δικαίωμα να ψηφίσουν θα ασκήσουν σύντομα το δικαίωμά τους αυτό. Εσείς ποιό κόμμα θα ψηφίσετε στις επερχόμενες εκλογές?

-Η σειρά των κομμάτων προς αποφυγή παρεξηγήσεων είναι με βάση το ποσοστό τους στις εκλογές του 2004. ;)

-Καλό θα είναι όσοι λόγω ηλικίας δεν έχουν δικαίωμα ψήφου να μην ψηφίσουν.

Δεν είναι ονομαστική η ψηφοφορία. Αν κάποιος θέλει δημόσια να τοποθετηθεί ας ποστάρει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ελπίζω να μην πειράζει που πρόσθεσα το κόμμα που θα ψηφίσω στη δημοσκόπηση (μιας και δεν υπήρχε)
Αν κάποιος άλλος θέλει να ψηφίσει κόμμα που δεν υπάρχει στη δημοσκόπηση, ας το πει να το προσθέσω και αυτό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Κάποιος/α πρόσθεσε επιπλέον επιλογή στις 11 που είχα αρχικά... ΟΚ δικαίωμα του καθενός να θέλει να φαίνεται το κόμμα του αλλά δεν μπορώ να συμπεριλάβω όλα τα κόμματα σε μια δημοσκόπηση-καταλαβαίνετε. ;) Έβαλα τα της βουλής και αυτά που στις δημοσκοπήσεις φαίνονται με το όνομά τους και όχι σαν "Άλλο κόμμα". (ΛΑ.Ο.Σ + Δημοκρατική Αναγέννηση) Μακάρι να μπορούσαμε να τα βάλουμε όλα με το όνομά τους αλλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ελπίζω να μην πειράζει που πρόσθεσα το κόμμα που θα ψηφίσω στη δημοσκόπηση (μιας και δεν υπήρχε)
Αν κάποιος άλλος θέλει να ψηφίσει κόμμα που δεν υπάρχει στη δημοσκόπηση, ας το πει να το προσθέσω και αυτό :)

Τώρα είδα το μύνημά σου-σαφώς και δεν πειράζει απλά εξήγησα τους λόγους γιατί δεν μπορούμε κάθε κόμμα να το βάλουμε με το όνομά του. (Είναι πάνω από 20 συνολικά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κάποιος/α πρόσθεσε επιπλέον επιλογή στις 11 που είχα αρχικά... ΟΚ δικαίωμα του καθενός να θέλει να φαίνεται το κόμμα του αλλά δεν μπορώ να συμπεριλάβω όλα τα κόμματα σε μια δημοσκόπηση-καταλαβαίνετε. ;) Έβαλα τα της βουλής και αυτά που στις δημοσκοπήσεις φαίνονται με το όνομά τους και όχι σαν "Άλλο κόμμα". (ΛΑ.Ο.Σ + Δημοκρατική Αναγέννηση) Μακάρι να μπορούσαμε να τα βάλουμε όλα με το όνομά τους αλλά...
Νομίζω οτι θα πρεπε η φιλελεύθερη συμμαχία να είναι ξεχωριστή επιλογή, δεδομένου οτι την υποστηρίζουν πολλοί χρήστες του ίντερνετ και προβλέπω να λάβει υπολογίσιμο ποσοστό στο πολλ μας (ήδη προηγείται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρόσθεσα και επιλογή για όσους δεν μπορούν να ψηφίσουν λόγω ηλικίας, εθνικότητας κλπ.
Είναι καλύτερο απο το να τους λέμε να μην ψηφίσουν στο poll, διότι πολλοί ψηφίζουν στα polls για να βλέπουν τα αποτελέσματα εύκολα μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Πρόσθεσα και επιλογή για όσους δεν μπορούν να ψηφίσουν λόγω ηλικίας, εθνικότητας κλπ.
Είναι καλύτερο απο το να τους λέμε να μην ψηφίσουν στο poll, διότι πολλοί ψηφίζουν στα polls για να βλέπουν τα αποτελέσματα εύκολα μετά.

Σωστή κίνηση :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Νομίζω οτι θα πρεπε η φιλελεύθερη συμμαχία να είναι ξεχωριστή επιλογή, δεδομένου οτι την υποστηρίζουν πολλοί χρήστες του ίντερνετ και προβλέπω να λάβει υπολογίσιμο ποσοστό στο πολλ μας (ήδη προηγείται)

Ποιά ειναι αυτή η Φιλελεύθερη Συμμαχία που μάλιστα την υποστηρίζουν πολλοί χρήστες ιντερνετ και γιατί ???

ps. Πραγματικά δεν ξέρω... ποιος ειναι ο αρχηγός εκεί ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχει γινει μια μικρη κουβεντα για αυτη στο Ψήφος ή Ψόφος;...
δε φαινεται ασχημη... εκει εχει παραθεσει και το λινκ ο μοναχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ποιά ειναι αυτή η Φιλελεύθερη Συμμαχία που μάλιστα την υποστηρίζουν πολλοί χρήστες ιντερνετ και γιατί ???

ps. Πραγματικά δεν ξέρω... ποιος ειναι ο αρχηγός εκεί ???

ο πρόεδρός της λέγεται Περλικός. Πήγαινε και εσύ στο site του κόμματος για να δεις τις θέσεις του.

Υ.Γ. Έχω μια χοντρουποψία ότι δεν θα συμφωνείς, ιδιαίτερα στο οικονομικό πρόγραμμά του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πάντως η Φιλελεύθερη συμμαχία δεν περίμενα να έχει τέτοια απήχηση στο e-steki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Τι είναι ρε παιδιά η φιλελεύθερη συμμαχία, συγγνώμη κιόλας... Και με νόμιζα για ενημερωμένο άτομο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γιατί διακρίνω μια απέχθεια προς το Σύριζα αλλά αντίδραση/αγάπη προς προς το ΚΚΕ?

Νόμιζα πως ο νερωμένος διεθνισμός είναι πιο ...ηδύς στην γεύση :redface:

Τεσπα. Αν βγεί όντως το ΚΚΕ, τι θα γίνει; Πιστεύει κανείς πως θα γίνουμε σοσιαλιστικό κράτος; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Τεσπα. Αν βγεί όντως το ΚΚΕ, τι θα γίνει; Πιστεύει κανείς πως θα γίνουμε σοσιαλιστικό κράτος; :confused:

Ούτε τα πιο hardcore μέλη του δεν νομίζω να το πιστεύουν αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Γιατί διακρίνω μια απέχθεια προς το Σύριζα αλλά αντίδραση/αγάπη προς προς το ΚΚΕ?

Κ εγώ ήθελα να το ρωτήσω αυτό κ το ξέχασα χτες. ;)

Επίθεση όχι τόσο στον Συνασπισμό(ή ΣΥΡΙΖΑ) σαν κόμμα και ιδέες, αλλά περισσότερο στον Αλαβάνο σαν πρόσωπο κ δεν καταλαβαίνω τον λόγο.
Δλδ για τον Καρατζαφέρη τί έπρεπε να πούμε κ την Παπαρήγα που ζει σε παράλληλο σύμπαν..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Eγώ πάντως "συμπαθώ" πολύ περισσότερο το Συνασπισμό απο το :sick:KKE:sick:
Αν και γενικά αντιπαθώ κόμματα με κομμουνιστική/σοσιαλιστική ιδεολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Tι να πω, ο χειρότερος ψόγος που έχω ακούσει για τον Αλαβάνο, συμπεριλαμβάνεται στο "είναι πάμπλουτος". :confused:

Ε και τι έγινε; Τόσο το καλύτερο, να μην μπορεί να δελεαστεί εύκολα :P

Άσε που μου έχει αφήσει άριστη εντύπωση το πως εμφανίζεται με ζακετούλα και όχι κουστούμια Βoss. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Tι να πω, ο χειρότερος ψόγος που έχω ακούσει για τον Αλαβάνο, συμπεριλαμβάνεται στο "είναι πάμπλουτος". :confused:

Ε και τι έγινε; Τόσο το καλύτερο, να μην μπορεί να δελεαστεί εύκολα :P

Άσε που μου έχει αφήσει άριστη εντύπωση το πως εμφανίζεται με ζακετούλα και όχι κουστούμια Βoss. :)
δεν συμφωνω οι πλουσιοι δελεαζονται ποιο ευκολα απο τους νορμαλ κ απο τους φτωχους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Tι να πω, ο χειρότερος ψόγος που έχω ακούσει για τον Αλαβάνο, συμπεριλαμβάνεται στο "είναι πάμπλουτος". :confused:

Ε και τι έγινε; Τόσο το καλύτερο, να μην μπορεί να δελεαστεί εύκολα :P

Άσε που μου έχει αφήσει άριστη εντύπωση το πως εμφανίζεται με ζακετούλα και όχι κουστούμια Βoss. :)

Λίγο είναι ότι είναι πάμπλουτος??? :confused: Υποτίθεται είναι αριστερός... :whistle:

Όσο για τη ζακετούλα κτλ, αυτό κι αν είναι Ο λαϊκισμός σε όλο του το μεγαλείο. Προσωπικά πολύ μου τι σπάει αυτό. (μα παρα πολύ όμως) Υπάρχουν και κάποιοι βασικοί κανόνες στη πολιτική-τουλάχιστον όταν εμφανίζεσαι δημόσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top