Piercings

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ερώτηση
Κορίτσα σας αρέσουν τα αγόρια με τρύπα στο αυτί, θα προτιμούσατε το ίδιο αγόρι ακριβως αν δεν είχε το σκουλαρίκι;

Λίγο αστεία η ερώτησή σου αλλά...
Το σκουλαρίκι στο αυτί είναι μια λεπτομέρεια στην εμφάνιση κάποιου...Είναι δευτερεύον στοιχείο.Οπότε, όχι, αν ο άλλος δεν βλέπεται και πάει και τρυπήσει το αυτί του δεν θα τον δω ξαφνικά και θα πω "αχ τι κούκλος Θεέ μου"!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίγο αστεία η ερώτησή σου αλλά...
Το σκουλαρίκι στο αυτί είναι μια λεπτομέρεια στην εμφάνιση κάποιου...Είναι δευτερεύον στοιχείο.Οπότε, όχι, αν ο άλλος δεν βλέπεται και πάει και τρυπήσει το αυτί του δεν θα τον δω ξαφνικά και θα πω "αχ τι κούκλος Θεέ μου"!:P

;) και πoιος ο λόγος που πάνω από τους μισόυς εδώ που γράφουν είναι αγόρια. :hmm:

___

Τα αγόρια κανένα σκουλαρίκι
Τα κορίτσα μία τρύπα στο κάθε αυτί

τα παραπάνω είναι περιττα ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
;) και πoιος ο λόγος που πάνω από τους μισόυς εδώ που γράφουν είναι αγόρια. :hmm:

___

Τα αγόρια κανένα σκουλαρίκι
Τα κορίτσα μία τρύπα στο κάθε αυτί

τα παραπάνω είναι περιττα ....

Καταρχας δεν εχουμε σκουλαρικια για να αρεσουμε στα κοριτσια. Οπως ειπε και η keepdreaming αμα εισαι μη εμφανισιμος τα σκουλαρικια δεν θα σε κανουν πιο ωραιο. Προσωπικα μου αρεσουν εμενα και τα φοραω για μενα οχι για να ριξω γκομενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μια χαρα λοιπον, πονος του δευτερολεπτου ειναι οποτε ολα ok! Το πραγματικο προβλημα ομως ειναι αν το πω στον πατερα μου θα με κυνηγήσει λογικα :P Τι να του εξηγω τωρα.. Οχι οτι η μανα μου θα το παρει καλυτερα αλλα με 2-3 βλακειες που θα της πω θα με αφησει.

την ίδια ηλικία έχουμε. έτσι έλεγα κι εγώ για τον δικό μου αλλά τελικά αντέδρασε πολύ διαφορετικά. το είχαμε συζητήσει το καλοκαίρι και μου είχε πει πως προτιμάει να μην το κάνω,εγώ του είπα πως θα το κάνω και έληξε εκεί η κουβέντα. την έκανα λοιπόν και όταν του το είπα και την είδε το μόνο που είπε ήταν "πόνεσε;" :P

στο κάτω κάτω πραγματικά δεν αξίζει να χαλιέται κανείς γι'αυτό. το καλύτερο που έχουν να κάνουν οι δικοί σου είναι να το αποδεχτούν.

και πoιος ο λόγος που πάνω από τους μισόυς εδώ που γράφουν είναι αγόρια. :hmm:
:confused: προφανώς για τους ίδιους λόγους που γράφουν και τα κορίτσια. επειδή τους αρέσουν τα piercings. απλό :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καταρχας δεν εχουμε σκουλαρικια για να αρεσουμε στα κοριτσια. Οπως ειπε και η keepdreaming αμα εισαι μη εμφανισιμος τα σκουλαρικια δεν θα σε κανουν πιο ωραιο. Προσωπικα μου αρεσουν εμενα και τα φοραω για μενα οχι για να ριξω γκομενα.

`:P

ποιος ο λόγος να φοράς μια βλακεία στα αυτιά και να την πηγαινοφέρνεις.....


Τα κόρίτσια το κάνουν για κοινωνικούς λόγους :P τα άγόρια δε καταλαβαίνω το γιατί.


:confused: προφανώς για τους ίδιους λόγους που γράφουν και τα κορίτσια. επειδή τους αρέσουν τα piercings. απλό :confused:


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Και στην μυτη σε λιγο :P Ειναι στυλ φιλε μου :) Τωρα για μενα η γνωμη σου ειναι διαφορη αν πραγματικα τα πιστευεις αυτα που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
`:P

ποιος ο λόγος να φοράς μια βλακεία στα αυτιά και να την πηγαινοφέρνεις.....


Τα κόρίτσια το κάνουν για κοινωνικούς λόγους :P τα άγόρια δε καταλαβαίνω το γιατί.
δηλαδή; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Πες το και παράδοση

Εξηγησε το μας λιγο καλυτερα αληθεια θελω να καταλαβω τι προσπαθεις να μας πεις. Απλα πες μας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εξηγησε το μας λιγο καλυτερα αληθεια θελω να καταλαβω τι προσπαθεις να μας πεις. Απλα πες μας ;)

Ότι δε χρειάζεται ούτε οι γυναίκες να φοράνε σαχλαμάρες στα αυτιά απλά η κοινωνία αιώνες τώρα συνδέει τα σκουλαρίκια με τις γυναίκες οπότε είναι θέμα συνήθειας. Αν δε τρυπήσει μια γυναικα τα αυτιά της θα κακοφανει στο γενικό σύνολο ο άντρας όμως και να μην τρυπήσει τα αυτιά του δε θα του πουνε τπτ.

Παρόλα για τον ίδιο λόγο δε καταλαβαίνω και τις γυναίκες που βάζουν σκουλαρίκια στα πτερύγεια των αυτιων στις μύτες, στο ομφαλό κοκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ότι δε χρειάζεται ούτε οι γυναίκες να φοράνε σαχλαμάρες στα αυτιά απλά η κοινωνία αιώνες τώρα συνδέει τα σκουλαρίκια με τις γυναίκες οπότε είναι θέμα συνήθειας. Αν δε τρυπήσει μια γυναικα τα αυτιά της θα κακοφανει στο γενικό σύνολο ο άντρας όμως και να μην τρυπήσει τα αυτιά του δε θα του πουνε τπτ.
μπα, δεν είναι απόλυτο αυτό. ξέρω πολλές κοπέλες που δεν τρύπησαν τα αυτιά τους μικρές και ούτε τις ενδιαφέρει να το κάνουν τώρα. ούτε κακοφαίνεται στην κοινωνία ούτε τίποτα. σοβαρά όμως ποιος ασχολείται με το αν ο άλλος έχει τρυπημένα αυτιά ή όχι; τραβηγμένο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μπα, δεν είναι απόλυτο αυτό. ξέρω πολλές κοπέλες που δεν τρύπησαν τα αυτιά τους μικρές και ούτε τις ενδιαφέρει να το κάνουν τώρα. ούτε κακοφαίνεται στην κοινωνία ούτε τίποτα. σοβαρά όμως ποιος ασχολείται με το αν ο άλλος έχει τρυπημένα αυτιά ή όχι; τραβηγμένο. ;)

Εγώ αν ήμουν κοπέλα θα έκανα 2 τρύπες στα αυτιά τωρα που ειμαι αγορι δε κάνω καμία. :D
1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioannaki2002

Νεοφερμένος

Η Ioannaki2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά σκέφτομαι να κάνω monroe και στη μαμά μου αρέσει πολύ αλλα είμαι ανάμεσα σε αυτό και κάτω χείλος και έχω είδη πολλές δηλαδή πτερύγιο τράγο 3 κανονικές stretch 8 άλλες 2 στο άλλο αυτή και μύτη εσείς τι λέτε?:):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
έχει καμιά/κανένας nipple piercing;
το σκέφτομαι σοβαρά. δεν με απασχολεί ο πόνος την ώρα που την κάνουν αλλά το μετά. παλεύεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioannaki2002

Νεοφερμένος

Η Ioannaki2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχει μια φίλη μου, απο ότι μου είπε δεν πόνεσε πολύ και γενικά ο πόνος αντέχεται αλλά θέλει πάντα πολύ καλό καθάρισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δεν σε λέω

Νεοφερμένος

Ο Δεν σε λέω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αμερικανιές. Μ'αρεσουν μοναχα στο αντιθετο φύλο και αυτό σε συγκεκριμενα σημεια. Στους αντρες δεν παει καθόλου και τωρα με τις ιδεες που τους πλασαρουν μερικοι βλεπεις κατι 14χρονα με 10 τρυπες σε μυτες,φριδια,αυτια....
Στις γυναικες σε μερικες παει και σε μερικες οχι...αλλα πιστευω οτι ακομα και οι γυναικες το έχουν παρακάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SunnyG

Νεοφερμένος

Η Faith αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

ariscons

Νεοφερμένος

Ο ariscons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Εκανα σήμερα labret ψηλα στο πηγουνι ακριβως κατω απ τα χειλη. Το πρόβλημα είναι πως οταν τρώω, αν και προσεκτικός, αυτο πιάνεται απ τα δόντια της κάτω γναθου κ τραβιέται προς τα μέσα προκαλώντας πόνο. Εκείνος δε μ ειπε τίποτα για φαγητά, ουτε να προσεχω ούτπως τρώω. Αυτο λοιπον το φαινόμενο θα σταματήσει τις επόμενες μερες που θα το συνηθίζω ή θα εξακολουθεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
εχει κανεις smiley; ξερει κανεις αν ειναι "επικινδυνο", επιπονο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jiyongie

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ έκανα septum πριν κάνα δίμηνο και δεν το έχω μετανιώσει καθόοολου :clapup:
Πάντως το συγκεκριμένο piercing μου αρέσει πιο πολύ στα αγόρια παρά στις κοπέλες :inlove:

εχει κανεις smiley; ξερει κανεις αν ειναι "επικινδυνο", επιπονο;

Έχει μια γνωστή μου κι απ' όσο ξέρω δεν πόνεσε καθόλου. Τώρα υποθετικά το σημείο είναι πολύ λεπτό και ευαίσθητο, δεν θεωρώ όμως ότι είναι εύκολο να σκιστεί, γιατί δεν υπάρχει κάτι να πιαστεί το σκουλαρίκι εκεί. Εκτός κι αν αλλάζεις ρούχα ατσούμπαλα ίσως; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top