Πώς "φασώνουμε";

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τελικα εχουν αλλαξει τοσο πολυ τα πραγματα...?? Θα μου πεις, εχουν περασει και 15 χρονια απο τοτε, αλλα....
Τωρα εαν πω πως εκπλησσομαι, θα φανω αφελης...αλλα ειλικρινα ευχομαι να μην εχουν αλλαξει τοσο πολυ..Γιατι στα δικα μου 15-16 ακομα και τα αγορια το εβλεπαν το ολο θεμα πιο συναισθηματικα...και δεν ηταν ολα τοσο ψυχρα..
Ποτέ δεν είναι "όλα" έτσι ή "όλα" αλλιώς. Ο καθένας ωριμάζει σε διαφορετική ηλικία. Άλλοι ωριμάζουν στα 16-17 όπως ο Τσίπουρος, άλλοι στα 13-14 και άλλοι ποτέ.
Δεν νομίζω ότι άλλαξαν τόσο τα πράγματα, απλά πιστεύω ότι όσα αγόρια σκέφτονται έτσι, προφανώς ούτε παρέα με γυναίκες κάνουν (μιας και δεν τις βλέπουν ως ίσες) ούτε σχέσεις. Οπότε αν εσύ έκανες μόνο σχέσεις και παρέα με αγόρια σε αυτή την ηλικία, πώς θα καταλάβαινες ότι ορισμένα σκέφτονται έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μάλλον έχουν αλλάξει ΠΟΛΥ τα πράγματα.. Πριν δεκαπέντε χρόνια είμαι σίγουρη πως τα τότε 13/14/15/16χρονα αγόρια δεν σκέφτονταν έτσι. Και το φάσωμα ήταν απλά κάτι μαγικό, είχε μια γλυκιά αθωότητα, ήταν ο απαγορευμένος καρπός, το προπύργιο του παραδείσου.. ίσως ένα αγόρι να μη τα έβλεπε τόσο πολύ ρομαντικά όπως τα περιγράφω εγώ, πάντως σίγουρα δεν είχε στο μυαλό του το σεξ και μόνο (για να είμαι κόσμια).

Μακάρι να μην αποτελούν πλέον όσα εσύ περιγράφεις Τσιπ τον κανόνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Κοίτα λίγο τα bold...
Και μετά απάντησέ μου σε αυτό: γιατί εγώ, οι φίλοι μου και οι περισσότεροι άλλοι, όταν είμασταν 15 χρονών το μόνο που θέλαμε από τις κοπέλες ήταν να τις μαμάμε και να τις κατουράμε και να τις χύνουμε στο στόμα (αηδιάσατε; Κι όμως αυτή είναι η αλήθεια). Στα 16 με 17 μου χρόνια άρχισα να ωριμάζω συναισθηματικά και να βλέπω περισσότερο το ερωτικό (και όχι τόσο το σεξουαλικό) στοιχείο σε μια σχέση. Άλλοι άντρες πάλι δεν ωριμάζουν ποτέ.

Και μια απάντηση στο ΥΓ: Ναι.
Να σημειωθεί ότι την πρώτη μου σχέση την έκανα στα 16 (όταν άρχισα να ωριμάζω συναισθηματικά όπως έγραψα παραπάνω) και ολοκλήρωσα στα 17.

Ποτέ δεν είναι "όλα" έτσι ή "όλα" αλλιώς. Ο καθένας ωριμάζει σε διαφορετική ηλικία. Άλλοι ωριμάζουν στα 16-17 όπως ο Τσίπουρος, άλλοι στα 13-14 και άλλοι ποτέ.
Δεν νομίζω ότι άλλαξαν τόσο τα πράγματα, απλά πιστεύω ότι όσα αγόρια σκέφτονται έτσι, προφανώς ούτε παρέα με γυναίκες κάνουν (μιας και δεν τις βλέπουν ως ίσες) ούτε σχέσεις. Οπότε αν εσύ έκανες μόνο σχέσεις και παρέα με αγόρια σε αυτή την ηλικία, πώς θα καταλάβαινες ότι ορισμένα σκέφτονται έτσι;

Μάλλον έχουν αλλάξει ΠΟΛΥ τα πράγματα.. Πριν δεκαπέντε χρόνια είμαι σίγουρη πως τα τότε 13/14/15/16χρονα αγόρια δεν σκέφτονταν έτσι. Και το φάσωμα ήταν απλά κάτι μαγικό, είχε μια γλυκιά αθωότητα, ήταν ο απαγορευμένος καρπός, το προπύργιο του παραδείσου.. ίσως ένα αγόρι να μη τα έβλεπε τόσο πολύ ρομαντικά όπως τα περιγράφω εγώ, πάντως σίγουρα δεν είχε στο μυαλό του το σεξ και μόνο (για να είμαι κόσμια).

Μακάρι να μην αποτελούν πλέον όσα εσύ περιγράφεις Τσιπ τον κανόνα..

Προσωπικως, τα βιωματα μου μου εχουν δειξει οτι τα πραγματα δεν απεχουν πολυ απο αυτα που περιγραφουν οι κοπελες. Φυσικα παντα υπαρχουν οι διακυμανσεις μεταξυ των ατομων, απο περιοχη σε περιοχη, κτλ, και κυριως απο εποχη σε εποχη. Αλλα δεν νομιζω πια στα 5 χρονια που εχω διαφορά με τον Tsipouro να εχουν αλλαξει τοσο πολυ τα πραγματα.

Συμφωνοι, πλεον οι εφηβοι αλλα ερεθισματα (sic) εχουν, με τη διαδοση του ιντερνετ, αλλα πιστευω οτι η πλειοψηφια των εφηβων ακομα ασχολουνται με αυτην που "θελουν", και πως θα της ζητησουν να τα "φταιξουν" και οχι ...πως θα την κατουρησουν! :eek:Παντα βεβαια υπαρχουν οι πιο "μαγκες" που θελουν να κανουν σεξ πρωτοι και ας μην τους ενδιαφερει η κοπελα με την οποια θα το κανουν, αλλα νομιζω οτι σε εκεινες τις ηλικιες αυτο ειναι δευτερευον στοιχειο. Επισης, ο καθενας ας μην κρινει απο τα οσα λεγονται μεσα σε μια αντροπαρεα, μιας και αυτα ειναι συνηθως μεταξυ σοβαρου και αστειου και πολλες φορες λεγονται χαριν εντυπωσιασμου.

Τελος, πριν 5 χρονια τουλαχιστον το "φασωμα" συνηθως ηταν οτιδηποτε διαρκουσε αρκετα και περιελαμβανει κατι παραπανω απο φιλι, αλλα κατι παρακατω απο σεξ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Μάλλον έχουν αλλάξει ΠΟΛΥ τα πράγματα.. Πριν δεκαπέντε χρόνια είμαι σίγουρη πως τα τότε 13/14/15/16χρονα αγόρια δεν σκέφτονταν έτσι. Και το φάσωμα ήταν απλά κάτι μαγικό, είχε μια γλυκιά αθωότητα, ήταν ο απαγορευμένος καρπός, το προπύργιο του παραδείσου.. ίσως ένα αγόρι να μη τα έβλεπε τόσο πολύ ρομαντικά όπως τα περιγράφω εγώ, πάντως σίγουρα δεν είχε στο μυαλό του το σεξ και μόνο (για να είμαι κόσμια).

Μακάρι να μην αποτελούν πλέον όσα εσύ περιγράφεις Τσιπ τον κανόνα..
Kajira μου δεν είπα ότι αυτά που λέω, τα οποία ξέρω ότι ακούγονται απαίσια σε μια κοπέλα, αποτελούν τον κανόνα, αλλά ότι έτσι σκέφτονταν τα περισσότερα άτομα της γενιάς μου στην ηλικία των 15.
Επίσης, είναι πολύ αφελές να πιστεύει κάποιος ότι ένα άτομο αυτής της ηλικίας δεν έχει σαν πρώτο στόχο όταν αρχίζει μια σχέση να ρίξει την κοπέλα στο κρεβάτι του. Αυτό άλλωστε φαίνεται και από τις επιλογές των κοριτσιών που κάνουν τα παιδιά σε εκείνη την ηλικία, οι οποίες βασίζονται καθαρά και μονο στα εμφανισιακά κριτήρια, όπως επίσης και ότι οι σχέσεις σε εκείνες τις ηλικίες σπάνια υπερβαίνουν σε διάρκεια τους δύο μήνες.
Τώρα το παλικάρι που άρχισε το topic, φαίνεται να έχει το κάτι παραπάνω από πλευράς ωριμότητας από τους περισσότερους συνομηλίκους του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Κοίτα λίγο τα bold...
Και μετά απάντησέ μου σε αυτό: γιατί εγώ, οι φίλοι μου και οι περισσότεροι άλλοι, όταν είμασταν 15 χρονών το μόνο που θέλαμε από τις κοπέλες ήταν να τις μαμάμε και να τις κατουράμε και να τις χύνουμε στο στόμα (αηδιάσατε; Κι όμως αυτή είναι η αλήθεια). Στα 16 με 17 μου χρόνια άρχισα να ωριμάζω συναισθηματικά και να βλέπω περισσότερο το ερωτικό (και όχι τόσο το σεξουαλικό) στοιχείο σε μια σχέση. Άλλοι άντρες πάλι δεν ωριμάζουν ποτέ.

wtf? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
1ον για να ξεκαθαρίζουμε κάποια πράγματα, φάσωμα για μένα είναι τα φιλάκια και οι αγκαλίτσες και οτιδήποτε άλλο δεν συνεπάγεται, βιολογικά υγρά απ' τα μεμέ του ενός να καταλήξουν στον άλλο. Τα μεμέ στο βρακάκι μέσα. Άπαξ και βγάλεις τα μεμέ έξω λογίζεται ως πήδημα.

2ον Τουλάχιστον εγώ στα 12 μου δεν ήθελα να κατουρήσω καμία. Την 30αρα τη γειτόνισσα τη Δήμητρα ήθελα να πάρω μάτι γυμνή γιατί είχε ένα σώμα, Παναγία μου. Μάλιστα μια φορά που ήμουν σπίτι της και της έπιασα το μπούτι, με ψυλλιάστηκε και μου λέει "ήθελες πολύ να το κάνεις αυτό ε;". Πέρα από το πρόστυχο της υπόθεσης, εγώ όταν ήμουν μικρό ήθελα τέτοια πραγματάκια απλά. Από τα 12 και ύστερα (γιατί τότε είδα την πρώτη σκληρή τσόντα, ξύρισμα, κατάποση και δε συμμαζεύεται) το μόνο που ήθελα ήταν να πάω με το Κατερινάκι (μια συμμαθήτριά μου) πίσω από το Γυμνάσιο (εκεί ήταν το στέκι του σεξ) και να πέσει "οπίσθιον φερμάρισμα". Βέβαια αυτό δεν έγινε ποτέ, αλλά θυμάμαι τη φόρμα μου πως γινόταν όταν με πλησίαζε να με φιλήσει αυτή η κοπελίτσα. Θυμάμαι ακόμα που έτρεχα στον τότε κολλητό μου να του πω ότι "ξέρεις στο χορό παραλίγο να φιληθούμε"... ωραία σκηνικά!:redface:

Άλλοι πηδιόντουσαν σα τα καγκουρώ, δε μ ενδιαφέρει, κι εγώ το κανα αργότερα, αλλά σ' αυτή την ηλικία μου άρεσε όλο αυτό που έζησα. Το κυνηγητό, τα φασωματάκια, οι ντροπές, οι κοπάνες απ' το μάθημα για να χαζεύω το Ντινάκι (άλλη κοπελίτσα) που έκανε γυμναστική με το Α2 (Β2 και Γ2, ναι 3 χρόνια την κυνήγαγα τη ρημάδω)... Τι να πω, φάση είχε!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
...το "μαμάμε-κατουράμε" είναι έκφραση... Και υποδηλώνει το σεξ χωρίς συναισθήματα... Όχι ότι θα κατουρήσεις καμία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε πες το άνθρωπε μου και μας έχουν πεταχτεί όλων τα μάτια όξω και αναρωτιόμαστε που ζούμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κοίτα λίγο τα bold...
Και μετά απάντησέ μου σε αυτό: γιατί εγώ, οι φίλοι μου και οι περισσότεροι άλλοι, όταν είμασταν 15 χρονών το μόνο που θέλαμε από τις κοπέλες ήταν να τις μαμάμε και να τις κατουράμε και να τις χύνουμε στο στόμα (αηδιάσατε; Κι όμως αυτή είναι η αλήθεια). Στα 16 με 17 μου χρόνια άρχισα να ωριμάζω συναισθηματικά και να βλέπω περισσότερο το ερωτικό (και όχι τόσο το σεξουαλικό) στοιχείο σε μια σχέση. Άλλοι άντρες πάλι δεν ωριμάζουν ποτέ.

Εμένα πάντως γιατρέ μου ποτέ δεν μου πέρασαν αυτά απ' το μυαλό σ' εκείνες τις αθώες ηλικίες. Ζω σε λάθος εποχή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw

Νεοφερμένος

Η leniw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αχ Valder....τί μου θύμισες τώρα....αυτά είναι!! :upside:
πάντως έχω την εντύπωση ότι τα σημερινά 15χρονα απέχουν πολύ από το πώς ήμασταν εμεις. Είναι πολύ πιο κυνικά και το σεξ είναι πολύ πιο εύκολη υπόθεση πλέον γι' αυτά, απ' ότι ήταν για μας....
just my opinion!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
πάντως έχω την εντύπωση ότι τα σημερινά 15χρονα απέχουν πολύ από το πώς ήμασταν εμεις. Είναι πολύ πιο κυνικά και το σεξ είναι πολύ πιο εύκολη υπόθεση πλέον γι' αυτά, απ' ότι ήταν για μας....
just my opinion!

....σε λάθος εποχή γεννήθηκα....βιάστηκα βιάστηκα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw

Νεοφερμένος

Η leniw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ε, όοοοχι μωρέ.......είχε την πλάκα του τότε!!
αυτό το καρδιοχτύπι...η αναμονή, η αγωνία! είχε ενδιαφέρον! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
το χουφτωμα το κατατασω στην ιδια λεξη απλα δεν το ανεφερα...:P...Αλλοι μπορει να βαζουν και το μαμισι μεσα στην λεξη Φασωμα...:P!!!εγω και η παρεα μου βαζουμε γλωσσοφιλο-χουφτωμα σε αυτη τη λεξη...:D:D και στο παραπανω ποστ μου λεω οτι συμφωνω με την neraida η οπια λεει οτι το φασωμα=οτι δεν καταληγει σε σεξ αρα το εννοω μεσα απο αυτο :P



Ααααχ, έρμαμουνιάτα, πούτσαλακωθήκατε...:D:P

Να ήμουν λέει και πάλι 15 (περίπου στη νοητική μου ηλικία δηλαδή, πόρνη βιολογία...) και να ρωτούσα κι εγώ τέτοια πράγματα σε κάποιο φόρουμ. Πού τέτοια τότε (επί χούντας μιλάμε ...:P).

Χάσμα γενεών λέμε τώρα...:( (σκάσε ξεμωραμένε κωλόγερε που πας ν' απαντήσεις και στα θέματα των νέων παιδιών).

ΥΓ: Ρε Κουέ, πες μου ότι πρόλαβες να το λένε "φάσωμα", να φάω το καπέλο μου σαν το Ρόμπαξ...:clapup:

α στο διάολο με συγκίνησες . Θα σε πάρω το σαββατόβραδο με την παρέα να πάμε για μπιλιάρδο και bacardi breezer που καθώς τα αγοράζουμε , θα γδύνουμε με τα μάτια την Τούλα την ψιλικατζού


ΥΓ: Για να μην ανοίξω νέο θρεντ, πες μας ρε φίλε τι σημαίνει το "μιάμιση μέσα" γιατί θα σκάσω να πούμε...

σημαίνει μέχρι τις μιάμισυ το βράδυ κάνεις τα σόδομα και τα γόμμορα και μετά γρήγορα σπίτι να διαβάσεις θρησκευτικά και αρχαία .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ε δεν υπάρχει και συγκεκριμένος τρόπος, όταν έρθει η στιγμή απλά συμβαίνει από μόνο του:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
καλα αυτη που θελω εγω γιατι ειναι τις παλιας εποχης?? χαθηκε να ειναι σαν ολα τα αλλα κοριτσια της ηλικιας της??
τελικα πρεπει να ειμαι γκαντεμης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια...ετυχε να πιασω την συζητηση με εναν φιλο μου για το πως φασωνουμε και μου αποκαληψε οτι δεν εχει φασωσει κοπελα ακομα...(οχι δν ειναι το γνωστο κολπο που βαζω εναν φιλο στην θεση μου :P:P) και με ρωτησε πως το κανουμε..και του απαντησα οτι βγαινει μονο του μηχανικα...αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι..Αναρωτιεμαι και εγω...πως καταλαβαινει ο αλλος/αλλη οτι θελεις να χρησιμοποιησεις γλωσσα?ειναι αυτο που λεμε μηχανικα ή ο αλλος νιωθει κατι γτ εγω προσωπικα δν νιωθω τπτ...και θελω να ξερω για να δω αν ειμαι ερωτευμενος με τν κοπελα μου και για να μαθω αμα νιωθει κατι αυτη και το κανει (γτ θα ενιωθα κτ πιστεβω αλλα που...) και για να λυσω και τν απορια του φιλαρακου μ...ελπιζω να ναι αυτο το σωστο μερος για αυτο το thread...
το αν εισαι ερωτευμενος με την κοπελα σου δεν θα στο πει κανεις.θα το νιωσεις απο μονος σου...το να βγαινετε και να περνατε καλα δεν συμαινει ερωτας...και κατα την γνωμη μου το να την φιλας ετσι μηχανικα χωρις να το θελεις η να βγαινει απο μεσα σου δεν ειναι καλο ουτε για σενα ουτε και για την κοπελα σου γιατι απο την στιγμη που δεν το νιωθεις δεν γινεται αρεστο απο καμια πλευρα.,..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
πέρα από αυτά που είπαν όλοι άλλοι...λέω να σε βοηθήσω με κάτι πιο πρακτικό που βρήκα τυχαία στο youtube ενω έψαχνα για ένα τραγούδι...

https://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y

που το θυμήθηκα όμως και το βρήκα....πςς έχω εντυπωσιαστεί με τον εαυτό μου τώρα...:P (πλάκα κάνω!)

άντε και καλή εξάσκηση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
!!!υπάρχουν και videο για το πως φιλάς?!?!
Μα το όλο θέμα ειναι να βγεί απο μέσα σου!
Δηλαδή,τωρα που σκέφτομαι το πρώτο μου φίλι,ουτε ειχα κάνει προετοιμασία,ουτε τίποτα.Άσε που το γεγονός πως ήμασταν και οι δύο τοσο ατσούμπαλοι στις κινήσεις μας,είχε την φάση του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δηλαδή,τωρα που σκέφτομαι το πρώτο μου φίλι,ουτε ειχα κάνει προετοιμασία,ουτε τίποτα.
Ούτως ή άλλως ... πώς να κάνεις προετοιμασία για το πρώτο σου φιλί, χωρίς να το δώσεις; Με τον καθρέφτη;;;; :galliko: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Ούτως ή άλλως ... πώς να κάνεις προετοιμασία για το πρώτο σου φιλί, χωρίς να το δώσεις; Με τον καθρέφτη;;;; :galliko: :hehe:
Ψυχολογικά!!!

Καλά,θυμάμαι στα 11 φίλαγα το χέρι μου,προσπαθώντας να εφαρμόσω ενα σύστημα προσωμοίωσης φιλιού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top