Τέρμα τα ψέμματα, ερωτική παρακμή

mpithros

Νεοφερμένος

Ο mpithros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Η ερωτική παρακμή είναι γεγονός!
Η γενιά μας τα αγγίζει όρια του ανέραστου.
Ο κόσμος δεν ... πια
Άντρες και γυναίκες δεν βιώνουν την σαρκική απόλαυση πλέον συχνά.
Για μένα πηγή πολλών προβλημάτων, από ψυχολογικά ως σωματικά.
Οι λόγοι;
Καθημερινότητα, δουλεία, τεχνοκρατία,στερεότυπα.
Η ερωτική ζωή μας πέφτη όπως το δολάριο και φτάνει επίπεδα κρίσης.
Μιας κρίσης που την καταλαβαίνουμε αλλά σίγουρα την βιώνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καθημερινότητα, δουλεία, τεχνοκρατία,στερεότυπα.

Δεν νομίζεις ότι αυτοί οι λόγοι θα μπορούσαν να "κολλήσουν" σε ένα οποιοδήποτε θέμα;

Επίσης όλο το θέμα έρχεται σε αντίθεση με την πραγματικότητα.
Ένα τυχαίο δείγμα λέει το αντίθετο
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1146
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εγώ πάντως συμφωνώ ότι ο κόσμος δεν πολυπηδ@ει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Το σεξ ειναι και θεμα ρολων.
Και οι ρολοι εχουν χασει το παιχνιδι τους και την υποσταση τους.

Δυο ζωα για να ζευγαρωσουν, ακολουθουν ολοκληρη τελετουργια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και πώς ακριβώς ορίζεται ο ανέραστος και ο μη-ανέραστος πληθυσμός; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpithros

Νεοφερμένος

Ο mpithros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν νομίζεις ότι αυτοί οι λόγοι θα μπορούσαν να "κολλήσουν" σε ένα οποιοδήποτε θέμα;

Επίσης όλο το θέμα έρχεται σε αντίθεση με την πραγματικότητα.
Ένα τυχαίο δείγμα λέει το αντίθετο
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1146
ναι θα μπορούσαν να κολήσουν σε οποιοδήποτε θέμα, εξου η μ@λ@κια και η σοκολάτα. Το τυχαίοα δείγμα δεν μου λέει τίποτα εγώ ξέρω τι βλέπω.
ΔΕΝ μπορώ να γράφω στα ελληνικά, δεν υπάρχουν στο pc μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ποια στοιχεία δείχνουν ότι ο κόσμος "ζευγάρωνε" πιο συχνά παλαιότερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
To ότι είχαν πιο πολλά παιδιά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
To ότι δεν είχαν και πάρα πολλά άλλα πράγματα να κάνουν (όπως λέει και το ανέκδοτο, "αφού δεν έχουμε τηλεόραση".

Επίσης, δεν είχαν ίντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
To ότι είχαν πιο πολλά παιδιά; :P
Το ότι είτε λόγω συντηρητικών απόψεων είτε γιατί δεν είχαν είτε γιατί δεν ήταν τόσο διαδεδομένα τα προφυλακτικά δεν στέκει σε αυτό που λες;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpithros

Νεοφερμένος

Ο mpithros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ποιος ειπε ρε παιδια οτι ο κοσμος ζευγαρωνε περισσοτερο παλια???
εγω αυτο που λεω ειναι οτι ο λαος σημερον ημερα δεν γαμ.
πες μου αν ειναι ψεματα???
εσυ πως τα πας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Η ερωτική παρακμή είναι γεγονός!
Η γενιά μας τα αγγίζει όρια του ανέραστου.

Mήπως τα μπερδεύουμε λίγο ; Γ@μ@νε και πολύ περισσότερο από παλιά. Δεν ερωτεύονται όμως, οπότε από αυτή την άποψη είναι ανέραστοι. Φαστφουντάδικα του σεξ υπάρχουν πολλά, ένα απ'αυτά είναι το ιντερνέτ. Παλιά ακόμα και τα φαστφουντάδικα του έρωτα ήταν πιο αξιοπρεπή και αριστοκρατικά. 'Αλλο ο Γαλάζιος 'Αγγελος κι άλλο το πορνείο με την κακοποιημένη μετανάστρια που της τα παίρνει ο Έλληνας νταβατζής. Δες το Oblivion που έβαλα στο ''αγαπημένο σας video clip'' του Piazzolla. Είναι κι αυτό απομεινάρι μιας άλλης εποχής. Αυτό είναι ο απόλυτος ερωτισμός, κοίτα πως κινούνται πάνω στην πίστα και στο τέλος πως η μαντάμ του χαιδεύει το κεφάλι. Αυτό είναι ερωτισμός, δεν είναι η γαιδούρα στον ανήφορο.:D Καλά το 'πε ο bisbirikos, έχει χαθεί η ''ιεροτελεστία''. Το άγχος μας έχει ευνουχίσει.

(πράγματι κι εγώ θα θελα να δω τα posts σου στην αρχική τους μορφή, γιατί τον λογοκρίνετε ; Τόσο κακές λέξεις έγραψε ; :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέ πλακα εκανα η ξανθιά.. :D
Μόνο ο θεματοθέτης υποθετω μπορεί ν' απαντήσει στο ερώτημά σου Φάνταγκο :)

YΓ: Dr δεν του εσβησα τιποτα, απλα προσθεσα καποια @ αντί για α σε καποιες λέξεις.
ΥΓ2: Mpithros, ΔΕΝ επιτρέπονται τα greeklish στο φορουμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Mήπως τα μπερδεύουμε λίγο ; Γαμάνε και πολύ περισσότερο από παλιά.
(πράγματι κι εγώ θα θελα να δω τα posts σου στην αρχική τους μορφή, γιατί τον λογοκρίνετε ; Τόσο κακές λέξεις έγραψε ; :D)

Mε το πρώτο δε συμφωνώ καθόλου.

Όσο για το 2ο, coοl, τπτ ιδιάτερα κακό δεν έχουν τα ποστς του, ψιλοδιασκεδαστικα΄είναι,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Mε το πρώτο δε συμφωνώ καθόλου.

Όσο για το 2ο, coοl, τπτ ιδιάτερα κακό δεν έχουν τα ποστς του, ψιλοδιασκεδαστικα΄είναι,

Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι τις εποχές που η γυναίκα έμενε παρθένα αν δεν παντρευτόταν πρώτα ήταν πιο σεξουαλική εποχή από την δική μας ;'Εγραψα για ερωτική παρακμή, όχι για σεξουαλική, έχει τεράστια διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι τις εποχές που η γυναίκα έμενε παρθένα αν δεν παντρευτόταν πρώτα ήταν πιο σεξουαλική εποχή από την δική μας ;'Εγραψα για ερωτική παρακμή, όχι για σεξουαλική, έχει τεράστια διαφορά.

Όχι, δε μιλάω για τότε. Αν και θεωρώ ότι ακόμη και τότε τα σφαγμένα κοτόπουλα έδιναν και έπαιρναν. Μιλάω ας πούμε για ένα μιντ σίξτυς- σέβεντυς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
αυτοί που ξέρω εγώ γ@μ@νε κανονικότατα:D:panwkatw::panwkatw:
Μάλλον δεν γνωρίζεις σωστό κόσμο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:rofl: :rofl:

Κι εγώ το ίδιο. Μια χαρά ενεργούς τους βρίσκω! Ακόμα κι όταν είναι ..άσχετοι! (χωρίς σχέση δλδ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Βρε παιδιά, δε μιλάμε για τους γνωστούς μας, γιατί κι εγώ αν κρίνω ειδικά, ο κόσμος δεν κάνει κάτι άλλο από το να γ@μιέται. Η γενική αλήθεια όμως βρίσκω ότι είναι διαφορετικη.

Επιμένω ότι παλαιότερα το σπορ ήταν πρωταθλητισμού και τώρα η πλειοψηφία είναι ερασιτέχνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα σας παρακαλούσα να μην χαλάσουμε ένα ενδιαφέρον θέμα, που αφήνει περιθώρια για γόνιμη συζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top