Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ετυχε η τύπησα να φτιάχνει το στράπλες της μπροστά στον άντρα μου(χωρίς σουτιέν) ενώ ήταν γυρισμένη πλάτη, μόνο όταν το σήκωνε το έκανε προκλητικά μπροστά στον άντρα μου, με κοιτούσε με περιφρονιτικό βλέμα επιδή ηταν ντυμένη σαν να μην πώ και γώ με τζινάκι μλουζίτσα, περιτό να πώ το γέλιο που έριξα, ο άντρας μου σημασία δεν της έδωσε, τσατιστηκε και έφυγε:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν και ζηλεύω το παίζω πολύ άνετη :P
Το σκηνικό είναι το εξής...ο δικός μου γυρνάει και μου λέει " μωρό μου με πειράζουν" εγώ λέω "ποιες είναι να τις τσουρομαδήσω;" και γελάμε σαν χαζά...
Στην τελική ξέρουμε και οι δύο ότι μαζί θα γυρίσουμε σπίτι οπότε δεν πάνε να κοιτάνε ή να φλερτάρουν οι άλλες/οι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
αν του την επεφτε οταν ημουν και γω μπροστα και αυτος αντιδρουσε...εε..δε πιστευω να θελει παραπανω αναλυση..τζουυυς!!:mad:(το ιδιο και αν δεν ημουν μπροστα και το μαθαινα απο αλλους)

αν του την επεφτε οταν ημουν και γω μπροστα και αυτος δεν αντιδρουσε (και το ειχαμε καταλαβει) θα γελουσαμε:)(υποθετω...:|...)(το ιδιο και αν δεν ημουν μπροστα αλλα μου το ελεγε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα τυχει κατι στον δρομο εξαρτατε... Συνιθος τπτ αλλα αμα καθομαστε καπου πχ και ειναι καπιος απεναντι και κοιταει επιμονα ριχνω κανα αγριο βλεμα και σταματανε (δεν ξερω πως τα καταφερνω αλλα τρομαζω τον κοσμο....:P Αλλα οταν μου λεει καπιος απο την παρεα "Κοιτα ρε με αυτο το βλεμα" δεν τα καταφερνω ποτε.....:( ) και αμα ξανακοιταξουν κοιταω, κανω και το κλασικο "κανω κρακ τα δαχτιλα μου" και συνιθος κοιτανε αλλου, μια φορα εφυγε κιολας ενας κακην κακος....:P

Τωρα κατι πιο περα απο εκει... Ειναι ενα παιδι, γνωστο, με τον οπιων καναμε ιδιετερη παρεα καποτε ο οπιος εχει διαφορα παρατραγουδα, μεταξυ και καπια θεματα με την κοπελα μου, αλλα ξερω και την αποψη της κοπελας μου για αυτον και για αυτα που λεει, οποτε δεν του δινω σημασια, ουτος η αλλος εχει κλειστει στο σπιτι του και διαβαζει....:P

Υπαρχει και μια τριτη περιπτωση, ενα παιδι ο οπιος της τα ριχνει εδω και πολυ καιρο. Λιγο καιρο αφου τα φτιαξαμε αυτη του ειπε οτι ετσι και ετσι, δεν γουσταρω, ξεκολα και ασε με ησυχη. Απο τοτε δεν εχει κανει τπτ αυτος αλλα εχω πει στην κοπελα μου αν ξαναρχισει να μου το πει και θα του πω εγω δυο κουβεντουλες και να δειτε για ποτε θα την αφησει ησυχη μια για παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Α! Δεν τα μπορω εγω αυτα! Εαν ο αλλος το βλεπει αστειο να με εκνευριζει με αυτο το τροπο (δλδ να ανταποκρινεται κιολας στο φλερτ καποιας αλλης), εμενα μου ερχεται να βαλω κλαματα απ'τα νευρα μου! Αν οχι να τους σπασω στο ξυλο και τους δυο! :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Χμ. Good question. Θα αντιδρούσα ανάλογα με την διάθεση μου. Αν ήμουν τσατισμένη, θα έβριζα τον καλό μου. Αν ήμουν στενοχωρημένη, δεν θα έδινα σημασία. Αν ήμουν χαρούμενη, θα τον πείραζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
:rofl: :rofl:Φαντάστηκα την σκηνή :rofl: :rofl:
Σίγουρα δεν είναι ό,τι καλύτερο να γίνεσαι ρόμπα κατα αυτόν τον τρόπο.
Απο την άλλη όταν κάποια/ος φλερτάρει απροκάλυπτα(γιατί εντάξει το διακριτικά το ανέχεσαι) με τον/ην σύντροφο σου τότε δείχνει ξεκάθαρα μηδέν σεβασμό προς εσένα που τον/ην συνοδεύεις. Συνήθως άτομα που έχουν τόσο θράσσος(και ηλιθιότητα μιας και κυκλοφορούν ένα σωρό ελεύθεροι) δεν καταλαβαίνουν απο ευγενική απόρριψη. Και αν για έναν άντρα είναι δυσκολότερο να συγκρατήσει τα νεύρα του και να μην χειροδικήσει το ίδιο είναι και για μια γυναίκα.
Ούτε εμένα μου αρέσει να χάνω την αξιοπρέπεια μου για κάποιον εκ φύσεως αναξιοπρεπή όμως δεν θέλω να εκμεταλλεύονται την ανοχή μου για να υποτιμήσουν την νοημοσύνη μου.
Προτιμώ πιο διακριτικούς τρόπους να βάζω τον άλλο στην θέση του όπως μια φορά όταν ήμουν γύρω στα 17, μια νέα κοπελιά στην παρέα κόλλαγε αδιάκριτα στον φίλο μου, όταν ανέβηκα να χορέψω στην μπάρα βρήκε ευκαιρία να κάτσει σχεδόν πάνω του, ε τώρα έφταγα εγώ που σε μια φιγούρα μου έφυγε το παπούτσι και καρφώθηκε στο μάγουλο της;:devil: Μαλλιοτράβηγμα δεν επήλθε αλλά το νόημα το έπιασε αφού γυρνώντας μελανιασμένη απο την τουαλέτα έκατσε πολύυυυυυυυυυ μακρυά μας:)


Tην επόμενη φορά να με ειδοποιήσεις για να φέρω τη λάσπη για το girlfight!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Αν γινόταν μπροστά μου, θα έλεγα, επ μεγάλε έρχεσαι δεύτερος, αν δεν ήμουν μπροστά, δε θα έκανα τίποτα, θα έδειχνα εμπιστοσύνη στη κοπέλα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

esperanza

Νεοφερμένος

Η esperanza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αν είσαι σίγουρος για τα αισθήματα του ή της συντρόφου σου τότε δεν σε ενοχλεί.Αυτό βέβαια ισχύει για τις μακροχρόνιες σχέσεις που οπωσδήποτε είναι δοκιμασμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Υπαρχει διαφορα αναμεσα στο "φλερταρω" και στο "την πεφτω χοντρα".
Για εμενα βασικα ειναι εντελως διαφορετικα.
Στο φλερταρισμα δεν θα ειχα προβλημα μιας και πιστευω πως το "φλερτ" ειναι κατι ιδιατερα υγιες, σου τονωνει την αυτοπεποιθηση και δεν το θεωρω "επικινδυνο".
Προσωπικα φλερταρω πολυ συχνα, χωρις να σημαινει οτι "γουσταρω" την εκαστοτε κοπελα.
Απο εκει και περα ομως, εαν ο "ταδε" ειναι καγκουρας και δω οτι την φαιρνει σε δυσκολη θεση (στην κοπελα/αγορι σου μπορεις να το "διαβασεις" πανω της/του ποτε συμβαινει αυτο),τοτε και μονο παιρνω θεση.
Δεν ξερω τι θα πω, ουτε τι θα κανω.
Για κατι τετοια δεν ειναι οτι υπαρχουν στανταρ ατακες, κινησεις και αντιδρασεις.
Εξαρταται απο πολλα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μαριε, να σε ρωτησω κατι....?
Εισαι καπου με την κοπελα σου, ραιτ? Και ξαφνικα μενει μονη της και ερχεται καποιος, που εχεις δει οτι την κοιταζει επιμονα, και της πιανει την κουβεντα..εσενα αυτο δε σε ενοχλει καθολου..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ολα ειναι ενα game... Θα φερομουν εξυπνα…θα εβλεπα τι ακριβος παίζει και θα ενεργούσα σύμφωνα με τα στοιχεία..Αν δεν ένιωθα καλα με τον εαυτό μου θα του την έστηνα πουθενά η θα πλήρωνα να τον τουλουμιάσουν…μετά θα τα ξεχνούσα όλα και θα συνέχιζα ίσος και με διαφορετικά πρόσωπα την μετέπειτα πορεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μαριε, να σε ρωτησω κατι....?
Εισαι καπου με την κοπελα σου, ραιτ? Και ξαφνικα μενει μονη της και ερχεται καποιος, που εχεις δει οτι την κοιταζει επιμονα, και της πιανει την κουβεντα..εσενα αυτο δε σε ενοχλει καθολου..?

Καλα ρε απιστευτο ατομο, αυτο τι σχεση εχει με το "φλερτ" που λεω εγω απο πανω?:P
Φλερτ οπως σου ειπα για εμενα ειναι κατι ιδιαιτερα αθωο.Ναι μεν μπορει να ξεκινησει κατι απο αυτο, αλλα δεν εχει καμια σχεση με το "κορτετζιαρισμα" και το "πεσιμο".
Ολα τα παραπανω, για εμενα σαν "Μαριο".

Στο ερωτημα σου, μπορω να σου απαντησω με το χερι στην καρδια οτι εχω αντιδρασει με δυο εκ διαμετρου αντιθετες...."αντιδρασεις".:pc:
Και οχι οταν ημουν 19 και τωρα που ειμαι 27 αλλα σε κοντινα χρονια (μου).
Οπως σου ειπα εξαρταται απο πολλα πραγματα.
Το θεμα εμπιστοσυνη δεν το βαζω γιατι προσωπικα αν ειναι να μην εχω εμπιστοσυνη σε καποιον με τον οποιο ειμαι μαζι, τοτε κλαφτα.
Και ναι η εμπιστοσυνη κερδιζεται σιγα σιγα κτλ κτλ, αλλα ακομα και με μια κοπελα που ειμαι για λιγο καιρο μαζι δεν "αγχωνομαι" γιατι στην αρχη ειναι τετοιος ο ερωτισμος, ο ερωτας και το παθος που νταξ'...καπου αλληλοτυφλωνομαστε.
Εξαρταται απο την διαθεση μου, απο το αν με εχουν πιασει οι ανασφαλειες μου (για τις οποιες δεν ευθυνονται αλλοι) κτλ κτλ κτλ.
Ακομα και η εμφανιση του αλλου μπορει να παιξει ρολο!

Σαν απαντηση μπορω να σου πω οτι θα "εκνευριστω" με το θρασσος του, εαν εχει δει οτι συνοδευεται.
Δηλαδη τι θες να της/μου δειξεις?
Εαν δεν το εχει δει, δεν υπαρχει λογος να τα παρω στο κρανιο.
Για την κοπελα μου δεν μπορω να πω οτι θα ενοχληθω, εκτος και αν εκεινη του εχει δωσει "σηματα" με ματιες χαμογελα κτλ κτλ.
Και ειναι κατι που παρατηρω ευκολα (οπως γενικα παρατηρω τα παντα πολυ ευκολα απλως κανω τον μ@λακα με τρομερη επιτυχια).
Αλλα σιγουρα στο ερωτημα σου, δεν θα την αφηνα μονη μεχρι να βαρεθει να φυγει ο αλλος ετσι?
Γιατι ετσι δειχνω οτι ειμαι η εντελως ζωον ή οτι την εχω χεσμ...!
Και εινταξει το πρωτο, αλλα το δευτερο επειδη ποτε δεν ισχυε με καποιοα κοπελα που ημουν μαζι, με σκοτωνει να καταλαβω οτι μπορει να το αισθανθει.
Οποτε θα ξαναπηγαινα πισω και θα το καλησπεριζα, θα την ρωτουσα μπροστα της "φιλος σου?" ή θα τοον ρωταγα αν ηταν γκαρσονι να μου φερει:P κανα ποτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Νομίζω ότι τελικά όλα εξαρτώνται από την αντίδραση του συντρόφου μας.
Αν αυτός/ή δεν δώσει σημασία τότε για ποιό λόγο να χαλάμε τις καρδιές μας;
Αν βέβαια ενδώσει στο φλερτ, τότε αξίζει να είναι σύντροφός μας και να τρέμει το φυλλοκάρδι μας κάθε φορά που θα βγαίνει solo;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλα ρε απιστευτο ατομο, αυτο τι σχεση εχει με το "φλερτ" που λεω εγω απο πανω?:P
Φλερτ οπως σου ειπα για εμενα ειναι κατι ιδιαιτερα αθωο.Ναι μεν μπορει να ξεκινησει κατι απο αυτο, αλλα δεν εχει καμια σχεση με το "κορτετζιαρισμα" και το "πεσιμο".
Ολα τα παραπανω, για εμενα σαν "Μαριο".

Αθωο ηταν και αυτο που εγω περιεγραψα!!! Απο τη μερια της κοπελας, που δεχεται το φλερτ, ετσι...:whistle:
Προσοχη, δεν ηταν ασχετος εντελως αυτος που ξεκινησε την κουβεντα...απλα ας πουμε καποιος που δουλευε κατα καποιο τροπο σε εκεινον το χωρο...:P:whistle:
Μωρε ολα αθωα ξεκινουν και μετα καταληγουν αλλιως....αλλα τι να λεμε τωρα....:D

Παντως εμενα γκαις δε με χαρακτηριζουν τετοιου ειδους "ανωτεροτητες"...Στην π@υτανα π@υτανιες δεν κανουν!!!!:whistle:
Σε αντιστοιχη περιπτωση ευκολα φρικαρω...μονο και μονο λογω εγωισμου..δεν κανω βεβαια σκηνη αλλα κανω ιδιαιτερα αισθητη την παρουσια μου...:redface:
Αμ ..πως!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αθωο ηταν και αυτο που εγω περιεγραψα!!! Απο τη μερια της κοπελας, που δεχεται το φλερτ, ετσι...:whistle:
Αυτο για ευνοητους λογους δεν μπορω να το ξερω...
(Στον γραπτο λογο βλεπεις...)

Προσοχη, δεν ηταν ασχετος εντελως αυτος που ξεκινησε την κουβεντα...απλα ας πουμε καποιος που δουλευε κατα καποιο τροπο σε εκεινον το χωρο...:P:whistle:
Μωρε ολα αθωα ξεκινουν και μετα καταληγουν αλλιως....αλλα τι να λεμε τωρα....:D
το οτι δουλευε στον χωρο τι σημαινει?
Οτι ξερει οτι την συνοδευω?
Ε τοτε γι'αυτο σου απαντησα πιο πανω.Οτι αυτο ειναι "καφριλα" απο μερους του.
Για το δευτερο που λες διαφωνω.Προσωπικα τουλαχιστον οταν ειναι για κατι που με ενδιαφερει ποτε δεν το ξεκιναω "αθωα".:P

Παντως εμενα γκαις δε με χαρακτηριζουν τετοιου ειδους "ανωτεροτητες"...Στην π@υτανα π@υτανιες δεν κανουν!!!!:whistle:
Σε αντιστοιχη περιπτωση ευκολα φρικαρω...μονο και μονο λογω εγωισμου..δεν κανω βεβαια σκηνη αλλα κανω ιδιαιτερα αισθητη την παρουσια μου...:redface:
Αμ ..πως!!!!:devil:

Καμια σχεση με "ανωτεροτητες" ρε συ Νεραιδα.
Αλλα τωρα να κανω εγω κωλο την βραδια ή την εξοδο επειδη ενας τυχαιος να πουμε πλησιασε και μιλησε στην κοπελα μου το θεωρω ανοητο.
Θα σπαστω εγω, θα σπαστει εκεινη, θα γινουμε ρομπα και τι εγινε?
Για να φτασω σε αυτο το σημειο πρεπει να ειναι πολυ "γεια σου" ή κατασταση.:)
Αισθητη την παρουσια μου ετσι κι αλλιως την κανω παντα.Ειμαι πληθωρικο ατομο λεμε!!!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KUKOS

Νεοφερμένος

Ο KUKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εαν υπαρχει παθος,την κατσαμε την βαρκα οτι και να λεμε ποναει, η ατιμη η ζηλεια.εαν εινε ντεμι η φαση το παιζουμε πολητισμενοι,ενταξει μες την ζωη εινε ολα..μαθαινη κανεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Εγώ την βρίσκω όταν φλερτάρουν τα amore μου..Δείχνει ότι κυκλοφορώ έναν θεό που η άλλη δεν μπορεί να έχει.Επίσης όταν φάνε την πόρτα (μέχρι τώρα τουλάχιστον πάντα συμβαίνει) τους κάνω δώρο ένα ξύδι.


Hail the bitches
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να καταλαβω ποιο το νοημα να την πεσει καποιος σε καποια την ωρα που ειναι ο συντροφο της παρων. Πιστευει οτι η κοπελα ετσι ξαθνικα θα αφησει τον συντροφο της και θα φυγει με αυτον; Στην καλλιτερη περιπτωση θα γινει ο "δραστης" ρομπα ... :P

και όμως φίλε μου, η πιο σίγουρη κατάκτηση συμβαίνει όταν δείχνεις ότι δεν φοβάσαι τον αντίιπαλο. Ορισμένες μάλιστα γυναίκες φτιάχνονται χοντρά με κάτι τέτοια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Δυστυχώς μου έχει τύχει στις αρχές της σχέσης μου να πάμε σε ένα μπαρ με το αγόρι μου και ενω αυτός πήγε να πάρει τα ποτά απο το μπαρ...ήταν μια και του κόλλησε επάνω του (μπροστα του με τον κ....ο της) και χορεύοντας τριβώταν επάνω του!
Εκείνος τραβιόταν μακρυά αλλά αυτή ... πάλι τα ίδια!

Παιδιά, δεν με αναγνώριζα πως κρατήθηκα εκείνη την στιγμη!
Ίσως γιατι δεν ήθελα να σχηματισει κακη γνωμη για εμενα!
Τώρα που το σκέφτομαι...μπουρλοτιάζω...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top