Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Ένα βερνίκι για τα νύχια που υποτίθεται πως θα σταματήσεις να τρως τα νύχια σου. Ε, ήταν τόσο πικρό που κάθε φορά που το ακουμπόυσα στο στόμα μου έστω και τυχαία έπρεπε να πιω δεκα κανάτες νερό. Στα σκουπίδια κατέληξε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
LG KF750 Γιατί ήμουν ανυπόμονος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ένα δαχτυλίδι που και καλά αλλάζει χρώμα ανάλογα με το τι νοιώθεις.

ΜΟΥΦΑ! Όλη την ώρα με βγάζει νευριασμένη! Και γενικά, είναι πολύ κακόγουστο! Αν και έκανε μόνο 1,50 ευρώ... Θα μπορούσα να είχα πάρει τσίχλες!

off
Α! στην εποχή μου... είχε βγει μια κάρτα που πατούσες πάνω το μεγάλο δάχτυλο σου (αντίχειρας) και μετά από 30 δευτέρα σου έβγαζε τι είσαι...Εμένα πάντα με έβγαζε χαρούμενη, όπως λέει και το τραγούδι ....:whistle::whistle:στον Πλανήτη Happy...:P:P:P:P:P


on
Μόνο παπούτσια κλαίω.... όταν δίνεις τα λεφτά σου και αποδεικνύεται ότι σου πονούν τα πόδια, σου προκαλούν φουσκάλες και σε δυσκολεύουν να τα φοράς για αρκετές ώρες..... ενώ έχουν εγγυηθεί για το πόσο απαλά είναι......Πάντα το παπούτσι είναι το πιο απαραίτητο κομμάτι της γκαρνταρόμπας για να μπορείς να αισθάνεσαι άνετα μέσα στην ημέρα σου...Αν "βαρούν" τα πόδια σου ή σε πονούν είσαι δυσαρεστημένος και εκνευρισμένος όλη μέρα ....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ποιός ήταν αυτός που λένε ότι επίτηδες έπαιρνε στενά παπούτσια για να μετριάσει την ευτυχία του?
Εγώ πήρα μια κόρνα για το αυτοκίνητο γιατί νόμιζα ότι είχε καεί, αλλά τελικά είχε χαλάσει το βύσμα. :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
motorola razr θηκη

ασχημη,κακογουστη και δεν βολευει καθολου


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Ένα στιλό μπλε απλό με μύτη 0,7 που όταν το δοκίμασα στο μαγαζί έγραφε και στο σπίτι όχι. Είχα βγάλει και το αυτοκολλητάκι απο πάνω και δεν μπορούσα να το γυρίσω. Τελικά το πέταξα κάτω, το πάτησα και μετά το πέταξα και στον κάδο. :p
Ξαναπήρα χτες το ίδιο και μέρχι στιγμής γράφει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ξαναπήρα χτες το ίδιο και μέρχι στιγμής γράφει.
θεικο το τελος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μία άθλια φόρμα που δεν την φόρεσα ποτέ και ακόμα αναρωτιέμαι γιατί την είχα αγοράσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Creative Sound Blaster Tactic3D Sigma headset... για να ακούω τις εντολές του αρχηγού στο παιχνίδι και να αναφέρω με καθαρότητα το τι γίνεται. Εγώ φταίω που δε πήρα Logitech, αλλά δεν έβρισκα. Το πλακέ "tangle-free" καλώδιο όμως ήταν για τα μπάζα και στο μήνα πάνω κόπηκε, καθιστώντας αρχικά το μικρόφωνο άχρηστο και μετά από άλλο ενα μήνα έφυγε και το αριστερό ακουστικό. Πήγα και πήρα ενα lifechat που είναι λιγότερο άνετο (όσο έπαιζε ήταν πολύ άνετο και πολύ καθαρό στον ήχο). Προχθές βλέπω και το αποσπόμενο μικρόφωνο που είχε μείνει να έχει πέσει κάτω και να το μασάει ο σκύλος. Τώρα μου έχει μείνει μονο ο usb adapter.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savvina_edw

Νεοφερμένος

Η Savvina_edw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ενα φορεμα που πηρα περσυ το καλοκαιρι (για καλό)...τελικα δεν το εβαλα ποτε γιατι δεν ειχα παρει παπουτσια να του πανε....Τελικα το βλεπω φετος και δεν μ αρεσει....μαλλον δεν θα το βαλω ποτε...και ηταν και ακριβουτσικο απο οτι θυμαμαι....αυτο που με εκνευριζει ομως περισσοτερο ειναι η μανα μου που καθε φορα που ανοιγει την ντουλαπα μου, μου μιλαει γι αυτο το φουστανι....αμαν....σκεφτομαι να το πεταξω στον καδο να μην ξαναεμφανιστει ποτε μπροστα μου....πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
φόρεμα (για καλό) και εγώ, λευκό καλοκαιρινό ... δεν ήταν ακριβό, απλά εγώ τα καλοκαίρια την βγάζω σε παγκάκια και πεζούλια άρα το χρώμα δεν βολεύει για κάτι τέτοια.. κρίμα γιατί είναι ωραίο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Κάτι που υποτίθεται όταν το βάζεις στο στόμα σου κάνει μπαμ μπουμ.
Σίγα την έκρηξη.
Έκανε και 40 λεπτα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ένα βερνίκι για τα νύχια που υποτίθεται πως θα σταματήσεις να τρως τα νύχια σου. Ε, ήταν τόσο πικρό που κάθε φορά που το ακουμπόυσα στο στόμα μου έστω και τυχαία έπρεπε να πιω δεκα κανάτες νερό. Στα σκουπίδια κατέληξε :P

Την εχω δοκιμασει! Μούφα ήταν, δεν ηταν αρκετα πικρη ωστε να με αποτρεψει απο το να τρωω τα νυχια μου (χαθηκε και η τελευταια ελπιδα:()


Αποτυχημενη αγορα ηταν και ενα φορεμα πρασινο που ειχα αγορασει για εναν γαμο (φτυστη η τινκερμπελ ημουν:P ). Κατεληξε (οπως και πολλα αλλα) στην αδερφη μου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μια ζακέτα που αγόρασα πέρυσι η οποία πραγματικά μοιάζει σαν σακί!

Ειλικρινά δεν ξέρω τί σκεφτόμουν όταν την έπαιρνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Σαλαμια,τυρια,ψωμια που περναει ο καιρος και χαλανε και πανε για πεταμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
φόρεμα (για καλό) και εγώ, λευκό καλοκαιρινό ... δεν ήταν ακριβό, απλά εγώ τα καλοκαίρια την βγάζω σε παγκάκια και πεζούλια άρα το χρώμα δεν βολεύει για κάτι τέτοια.. κρίμα γιατί είναι ωραίο..

Εγώ μια φορά στα τόσα λέω ότι θα γίνω κυρία (στο ντύσιμο έστω) και ότι θα φοράω φορέματα και ρομαντικά αέρινα (συν υπερ-ευαίσθητα) ρουχαλάκια. Οπότε πάω και παίρνω διάφορα χαριτωμένα και φτηνά σχετικά ρούχα, τα οποία φοράω μόνο όταν ξέρω ότι θα λείψω ελάχιστες ώρες από το σπίτι, θα έχω αυτοκίνητο και θα κάτσω κάπου μέσα ή καθαρά. Περιττό να πω ότι αυτό γίνεται σπάνια, ασε που μετά πρέπει να τα πλένω στο χέρι γιατί γίνονται χάλια αλλιώς. Τις ελάχιστες φορές που πιέζομαι να τα φορέσω, δεν είμαι καθόλου άνετα και φέρομαι υπερβολικά μη-μου-απτου για να μην τα λερώσω (πάντα καταλήγω να τα λερώσω). Ετσι μετά φοράω για μεγάλα διαστήματα φανελάκια των 4-5 ευρώ από αλυσίδες τυπου Bershka και τζιν που έχω από το σχολείο, τα οποία όχι μόνο δεν με νοιάζει αλλά δεν τα λερωνω έτσι κι αλλιώς (?) Πως γίνεται αυτό, δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
βρε τα λερώνεις,απλά δεν φαίνεται η βρώμα τόσο πολύ στα τζίν ;)

αλλά μια απο τα ίδια λέω και εγώ.. έχω και ένα σωρό σκιές,μολύβια και γενικά καλλυντικά τα οποία δεν χρησιμοποιώ γιατι κάθε φορά που πάω να βαφτώ,βαριέμαι και βάζω μάσκαρα μόνο..το ίδιο και με τα ρούχα.. όλο σορτσάκια και φανελάκια..τζίν πάντως το καλοκαίρι δεν βάζω γιατι σκάω (και για λόγους υγιεινής βασικά)..
άσε που τα μισά φορέματα μου είναι στράπλες πιο "καλά" και τα άλλα μισά είναι πιο πολύ για παραλία.. τίποτα το το ενδιάμεσο..

(τζιν απο το σχολείο?? εμένα δεν αντέχουν πάνω απο χρόνο, σκίζονται απο κάτω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μα κι εγώ σκισμένα τα φοράω ("άποψη" και καλά). Το ότι με πιέζουν γιατί έχω παχύνει είναι άλλο θέμα, αλλά αρνούμαι να πάρω μεγαλύτερα! Είναι κίνητρο για να αδυνατίσω (ναι καλάααα). Στην τελική, τόσα λεφτά έδωσα (ήθελε Diesel, Miss Sixty, Fornarina και Replay η αρχοντιά μου) οπότε πρέπει να τα βγάλουν και με το παραπάνω.
Στα καλλυντικά κι εγώ έτσι είμαι, έχω ένα σωρώ που δεν τα χρησιμοποιώ αλλά τα βάζω με το ζόρι μια φορά στα τόσα για να πω ότι πιάνουν τόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
απαπα,εγώ μπουτικ china και πολύ μου είναι.. αν έχω κάτι ακριβό λυπάμαι να το βάλω γιατι είμαι πολύ απρόσεχτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πολλά ρούχα που τα κοιτώ μετά από μήνες και λεω... Γιατί τα πήρα;
Τζην, μπλουζάκια, φουστάνια...
Τα πασάρω στην αδερφή μου όλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top