Ο έρωτας άργησε μία μέρα... αρκεί η αγάπη;

star65

Νεοφερμένος

Ο star65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
πόσο μου αρέσει που όταν είναι μικρά ονειρεύονται έρωτες και αγάπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
πόσο μου αρέσει που όταν είναι μικρά ονειρεύονται έρωτες και αγάπες...

Ποσο μου την δινει οταν ανακαλυπτεις πως οταν μεγαλωνουν δεν εχουν γινει ουτε στο ελαχιστο σοφοτεροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
μια δικη μου εμπειρια είναι να νιώθω εντονη σεξουαλικη-ερωτική ελξη για ένα άτομο, να μην το εκδηλωσω ποτε αυτό για ένα χρόνο περίπου (για διάφορους λόγους δικούς μου, ανασφαλειες, προσκολληση σε κοινωνικες επιταγες κλπ),
και στο τέλος να υπαρξει ενδιαφερον απο μερους του και προσεγγιση. εγω φυσικα να δεχομαι γιατι απωθημενα ειναι αυτα, αλλα ο έρωτας να έχει πια φυγει, και να υπάρχει μόνο η αγάπη. τώρα βλέπω δυνατό έρωτα από αυτόν, αλλά εγω τον αγαπώ μοναχα.
δε μου έχει λείψει ο δυνατός έρωτας στη ζωή μου. μου έχει λείψει ο δυνατός συγχρονισμένος έρωτας στη ζωή μου, και δεν ξέρω αν αυτό θα μου μεινει να με βασανιζει σαν ιδεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
μια δικη μου εμπειρια είναι να νιώθω εντονη σεξουαλικη-ερωτική ελξη για ένα άτομο, να μην το εκδηλωσω ποτε αυτό για ένα χρόνο περίπου (για διάφορους λόγους δικούς μου, ανασφαλειες, προσκολληση σε κοινωνικες επιταγες κλπ),
και στο τέλος να υπαρξει ενδιαφερον απο μερους του και προσεγγιση. εγω φυσικα να δεχομαι γιατι απωθημενα ειναι αυτα, αλλα ο έρωτας να έχει πια φυγει, και να υπάρχει μόνο η αγάπη. τώρα βλέπω δυνατό έρωτα από αυτόν, αλλά εγω τον αγαπώ μοναχα.
δε μου έχει λείψει ο δυνατός έρωτας στη ζωή μου. μου έχει λείψει ο δυνατός συγχρονισμένος έρωτας στη ζωή μου, και δεν ξέρω αν αυτό θα μου μεινει να με βασανιζει σαν ιδεα...

μ' αρέσει η απάντησή σου, γιατί είναι απόλυτα συγχρονισμένη.... με τον χρόνο
μην το σκέφτεσαι πολύ,γιατί μπορεί να ξαναέρθει.... από στιγμή σε στιγμή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αγάπη είναι να είσαι ερωτευμένος με τα αρνητικά χαρακτηριστικά του άλλου. Γι'αυτό τον λόγο προτιμώ την αγάπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
την αγάπη θα τη νιώσεις πολύ δυνατά, όταν τη χάσεις....(εννοώ τον αγαπημένο σου)
εκεί θα σε ζορίσει και θα νιώσεις την πραγματική της ένταση....
προσωπική γνώμη....
δεν ήθελα να σας ρίξω ψυχολογικά, αλλά με αναγκάσατε....
μάλλον με ανάγκασα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
πόσο μου αρέσει που όταν είναι μικρά ονειρεύονται έρωτες και αγάπες...
Πόσο μου αρέσει όταν ΕΠΕΙΔΗ συνεχίζουν να τα ονειρεύονται πάντα τα κάνουν πραγματιμότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Οταν παψει ο ερωτας υπαρχει αγαπη?
ΔΗλαδη ενα ζευγαρι εαν δεν κανει ερωτα μπορει να ειναι πραγματικα αγαπημενο?
Τελευταια τεινω να μην πιστευω στην αγαπη,πιστευω οτι τον εαυτο μας αγαπαμε και ειναι δικη μας η αγαπη,και ολα αυτα περι αγαπης των ανθρωπων ειναι χριστιανικοι μυθοι,μονο ο ερωτας ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top