Άγριες μέλισσες

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.

Είδα τα 2 πρωτα επεισοδια και μου αρεσαν. Δυστυχώς μόλις κατάλαβα ότι ειναι καθημερινο άρα η ποιότητά του αναμένεται να πέσει σε μεγάλο βαθμο.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Από τα καλύτερα μέχρι στιγμής έργα που έχω δει. Οι ρόλοι είναι ότι πρέπει για τους ηθοποιούς. Βγάζω το καπέλο σε αυτήν που υποδύεται την "Λενιώ"
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.


Πολύ καλοί ηθοποιοι εκτός από τα παιδάκια που ήταν ατάλαντα. Αν προσλάμβαναν και έναν σοβαρο φωτιστή η σειρά θα ήταν σε άλλο επίπεδο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Καταπληκτικό απλά,πίστευα ότι μετά το Νησί η Ελληνική τηλεόραση είχε πεθάνει.Μεχρι τώρα έχει μέσο όρο τηλεθέασης 31.7% ανα επεισόδιο όταν οι αντίπαλες σειρές με το ζόρι φτάνουν το 15-20%.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Παιδιά μέχρι τώρα την θεωρώ καλύτερη απο το νησί....
ο τρόπος που παρουσιάζεται ο Γιάννος ως σχιζοφρενής είναι αρκετά ρεαλιστικός. Δηλαδή παρουσιάζεται ως κανονικός άνθρωπος που ανά πάσα στιγμή έχει ακουστικές ψευδαισθήσεις. Μπράβο στο σεναριογράφο.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όσες φορές τον έπιασε η κρίση, ανατρίχιασα
Όπως και ο Σεβαστός παίζει υπέροχα για προύχοντα!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
o αγαπημένος μου χαρακτήρας είναι ο Κωνσταντής
 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Διάβασα σε κάτι σχόλια ότι μοιάζει με τη Μικρά Αγγλία στην αισθητική, στην οποία παίζει ο κάφρος - σύζυγος - μακαρίτης και την είδα κι αυτή χθες και πόνεσε το κεφάλι μου από το κλάμα. :cry_x:

Μαζί με το έργο του Μανουσάκη προβλέπεται να είναι τα καλύτερα του χειμώνα. Επιτέλους θα πω!
 

Konstantinos_m

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Νομίζω ο,τι καλύτερο έχει υπάρξει τα τελευταία χρόνια στην ελληνική τηλεόραση!το θέτω στην ίδια κατηγορία με το νησί!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Καλύτερο από το νησί, το οποίο θεωρώ λίγο υπερεκτιμημένο.
Επιτέλους, μια "αξιοπρεπής" ελληνική σειρά, από αυτές που χρόνια είχαμε να απολαύσουμε.
Αναμένουμε και το "Κόκκινο Ποτάμι" να κάνουμε τη σύγκριση.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Καλύτερο από το νησί, το οποίο θεωρώ λίγο υπερεκτιμημένο.
Επιτέλους, μια "αξιοπρεπής" ελληνική σειρά, από αυτές που χρόνια είχαμε να απολαύσουμε.
Αναμένουμε και το "Κόκκινο Ποτάμι" να κάνουμε τη σύγκριση.


Πολύ ώραιο σήριαλ!Βεβαια για εμένα το νησί και το παρά πέντε θα έχουν ξεχωριστή θέση μέσα μου!
 
Τελευταία επεξεργασία:

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Το παρακολουθώ ανελλιπώς και δηλώνω κατενθουσιασμένος. Επιτέλους μία τηλεοπτική σειρά που δεν είναι μεστή βίας, σεξουαλικών σκηνών και άπειρων ηθοποιών. Ξεχωρίζω τις απαράμιλλες ερμηνείες της Μαρίας Κίτσου (Ελένη) και της Κατερίνας Διδασκάλου (Μυρσίνη Σεβαστού). Το σενάριο είναι υποδειγματικό, ενώ τα σκηνικά και τα κοστούμια αποδίδουν πολύ πιστά τις συνήθειες και το κλίμα της εποχής. Εύγε στους συντελεστές!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
ααα θα την ξεκινήσω κι εγώ! :)
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από τα καλύτερα μέχρι στιγμής έργα που έχω δει. Οι ρόλοι είναι ότι πρέπει για τους ηθοποιούς. Βγάζω το καπέλο σε αυτήν που υποδύεται την "Λενιώ"


Το έχει το όνομα παιδί μου, δεν το έχεις καταλάβει ακόμα; ΄Οπου Ελένη και μάλαμα! Χα, χα, χα! :D:D:D
Χωρίς πλάκα τώρα και εμένα μου αρέσει! Αν δεν ήταν καθημερινό θα μου άρεσε περισσότερο! ΄Αντε να δούμε τίποτα της προκοπής γιατί με το Netflix θα βγάζαμε πάλι τον χειμώνα!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Δυστυχώς η σειρά έχει πάρει την κατιούσα. Την σταματάω.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Πολύ αργή δράση που αναμένεται να είναι πιο αργή λόγω της επιλογής των συντελεστών να την κάνουν καθημερινή. Ίσως δώσω στη σειρά μια ευκαιρία ακόμα.


Ίσως!Παντως σε σχέση με τις άλλες σειρές είναι ότι καλύτερο!Κανονικα έπρεπε 2 φορές την εβδομάδα και όχι τέσσερις.
 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πολύ αργή δράση που αναμένεται να είναι πιο αργή λόγω της επιλογής των συντελεστών να την κάνουν καθημερινή. Ίσως δώσω στη σειρά μια ευκαιρία ακόμα.


Χμ? Εγώ δεν τη βλέπω αργή, απλά δεν καταλαβαίνω τι θα δείχνει ως το καλοκαίρι. Δηλαδή όλα τα προβλέψιμα που θα γίνουν με Ασημίνα, Στάνκογλου κλπ θέλουν άντε ως τα Χριστούγεννα, μετά τόσα επεισόδια δεν ξέρω τι θα δείχνουν.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Μαζί με το έργο του Μανουσάκη προβλέπεται να είναι τα καλύτερα του χειμώνα. Επιτέλους θα πω!
Του Μανουσάκη δεν βλέπεται. Πολύ κακοί οι ηθοποιοί και το σενάριο αν και η παραγωγή είναι ακριβότερη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top