Πρωταπριλιά

jesse__

Νεοφερμένος

Ο jesse__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πάνω πάνω στην σελίδα , γιατί κάνει ποστ η resident evil και από κάτω παραθέτεται ο fandago ?

omg μην μου πείτε ότι αυτό είναι από εκείνη την πρό χριστού φάρσα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ω ναι!! Απο κεινη ηταν, η οποια ηταν και πετυχημενη!:D
Ρε συ πλακα-πλακα ποιανου ιδεα ηταν?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ω ναι!! Απο κεινη ηταν, η οποια ηταν και πετυχημενη!:D
Ρε συ πλακα-πλακα ποιανου ιδεα ηταν?:worry:
του χαους.
[:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
του χαους.
[:P]

Αντε ρε! Ηταν καλη παντως!;)
Ασε που ημουν "κοκκινη" και την "κλωτσια" την ειχα στο "στομα"!!:D
Ωραια μερα ηταν, δε λεω!:D:D:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
το καλητερο μου το χει κανει η μανα μου.ηταν πρωταπριλια πρωι, μολις εχω ξυπνησει. παιρνει τηλ η μαμα και την ρωταω τι ωρα θα γυρησει απο την δουλεια και μου λεει οτι ειναι στο παρισι για μια εκθεση. ετσι οπως ημουνα και απ τον υπνο παω στην ντουλαπα τη ς και οντως ελλειπαν καποια ρουχα...και τρελλενομαι!ειχα ξεχασει κιολας οτι θα πηγαινε στο εξοχικο μας να αφισει κατι ρουχα και την πιστεψα!
ε μετα απο κανα 5λεπτο με ξαναπηρε τηλεφωνο να μου θυμησει οτι ειναι πρωταπιλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
το καλητερο μου το χει κανει η μανα μου.ηταν πρωταπριλια πρωι, μολις εχω ξυπνησει. παιρνει τηλ η μαμα και την ρωταω τι ωρα θα γυρησει απο την δουλεια και μου λεει οτι ειναι στο παρισι για μια εκθεση. ετσι οπως ημουνα και απ τον υπνο παω στην ντουλαπα τη ς και οντως ελλειπαν καποια ρουχα...και τρελλενομαι!ειχα ξεχασει κιολας οτι θα πηγαινε στο εξοχικο μας να αφισει κατι ρουχα και την πιστεψα!
ε μετα απο κανα 5λεπτο με ξαναπηρε τηλεφωνο να μου θυμησει οτι ειναι πρωταπιλια..

τελικά πώς πέρασε στο Παρίσι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
τελικά πώς πέρασε στο Παρίσι ;
καλε δεν ηταν στο παρισι!πλακαμου εκανε γιατι ηταν πρωταπριλα και γω η χαζη την πιστεψα γιατι εχα ξεχασει οτι ειναι πρωταπριλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Μου τη σπάει η Πρωταπριλιά. Κανείς δεν χάφτει τα αστεία μου και αυτά που κάνουν σε μένα είτε είναι κακόγουστα και υπερβολικά ή ηλίθια τύπου: ''Χαχα σου πέσαν τα αυτιά''. Υπάρχει κάποιος που γελάει με αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
του χρονουδεν πιστευω ν πεφτει παλι τπτ σαββατοκυριακα ή διακοπες και δεν μπορουμε να κανουμε μια πλακα!!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Την μισώ,την μισώ την μισώ την Πρωταπριλιά!!!!!!!

2 χρόνια πριν,πρωταπριλιά, εγώ σπίτι , ο φίλος μου πενθημερη εκδρομή. Είχαμε συμφωνήσει απο την αρχη οτι αν ενας απο τους δυο κανει κατι-οτιδήποτε με κάποιον άλλο θα το πούμε. Ειλικρίνεια και μ@λ@κιες!
Ε,κατα τις μια μου ερχετε μήνυμα "Αγάπη μου,συγχώρεσε με, σε κεράτωσα με μια κοπέλα, δεν το έκανα επίτηδες ,το μετανιωσα...Δεν σε παίρνω τηλέφωνο, ντρεπομαι....Πάρε με εσυ οταν θελήσεις....Σ'αγαπω"

Ε,υποψιάζομαι οτι είναι πλάκα και απαντώ ένα "Ελπίζω να πέρασες καλα...."

Με παίρνει τηλέφωνο,γελάει, και που το κατάλαβα και τι έφταιγε και δεν ήταν πειστικός.... Κλείνουμε με σ'αγαπω....

3 μέρες μετά,όταν γύρισε δηλαδή έμαθα οτι δεν ήταν πλάκα τελικά......


Οπότε,μην ξανακούσω για πετυχημενες πλάκες!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ της φάρσες παρά τα ψέματα .... βεβαία θυμαμε όταν είχαμε πρωταπριλιά είπα στην αδερφή μου ότι είχα καταλαθος πετάξει την έκθεση 500 λέξεων που είχε κάνει στη τουαλέτα πήγε να με σκοτώσει :rolleyes::hehe::warn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εμένα μού τη σπάνε οι φάρσες, επομένως δεν κάνω, αλλα ούτε μου αρέσει και να μου κάνουν. Γενικότερα, όπως είπε και ένα μέλος μερικές σελίδες πριν, θεωρώ ότι αυτή η μέρα είναι γελοία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εμένα μού τη σπάνε οι φάρσες, επομένως δεν κάνω, αλλα ούτε μου αρέσει και να μου κάνουν. Γενικότερα, όπως είπε και ένα μέλος μερικές σελίδες πριν, θεωρώ ότι αυτή η μέρα είναι γελοία.

Έτσι κι αλλιώς,μπορώ να φανταστώ κάποιον στο σπίτι που θα κάνει 365 μέρες το χρόνο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ξέθαβω. :P

Σας αρέσει να κάνετε πλάκες;
Να σας κάνουν;
Έχετε κάνει/σας έκαναν καμιά πετυχημένη πλάκα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danae13.efRG10

Νεοφερμένος

Η danae13.efRG10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ποια ειναι η πιο τρελη φαρσα που εχετε κανει η σας εχουν κανει για πρωταπριλια?;ρ

ειχα πει στν μαμα μου οτι ειμαι εγκυος (14 ετων) και το πιστεψε^.^
αχαχαχαχ:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τζελ

Νεοφερμένος

Ο Τζελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γαμ... και δέρνει!!!! Τι πιο υπεροχη μέρα για να τσαντισεις ολα τα φιλαρακια σου και ολους τους αγνώστους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε θα ξεχασω μια τραγικη πλακα που μου ειχαν κανει φιλοι, για δηθεν ζητημα υγειας και ειχα φρικαρει....
Μου τη δινουν τα ψεμματα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Τις απεχθάνομαι τις φάρσες. Ειδικά πρωταπριλιά προτιμώ να κάθομαι όλη μέρα μέσα στο σπίτι κλειδωμένη και χωρίς να σηκώσω το τηλ. Μπλιαξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top