Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,478,985 μηνύματα σε 78,957 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 504 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νοικοκυρές: Ναι ή όχι στο τραπεζομάντηλο;

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 16:11, 15-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Το κανα, αλλα ειναι μακρυ το τραπεζι και το τραπεζομαντηλο κοντο στις γωνιες. Και δε μου αρεσε... ελεγα μηπως υπηρχε κανενα εξυπνο κολπο. Κριμα και ειναι πολυ ομορφο.... :/
Έχω και μια άλλη ιδέα ..μπορείς να το στρώσεις κανονικά και δεξιά και αριστερά που θα είναι γυμνό το τραπέζι να το στολίσεις με διάφορα...λουλούδια κεριά και άλλα τέτοια μπιχλιμπίδια!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:19, 21-11-13:

Μπα... Μαπα. Δεν ταιριΑζει με τιποτα. Θα το χαρισω. Τι να το κανω αλλωστε; Δεν εχω σκοπο ναγορασω τωρα αλλο τραπεζι. Σας ευχαριστω κοριτσια!
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 09:33, 21-11-13:

Δεν μου αρέσει καθόλου το τραπεζομάντηλο, μου κανει "παλιακό"!
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 22:02, 15-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Παλαιότερα δεν υπήρξε τραπεζαρία χωρίς τραπεζομάντηλο και διακόσμηση. Σήμερα έχοντας επικρατήσει το μίνιμαλ και μοντέρνο, πολλά νοικοκυριά έχουν αρνηθεί να βάζουν τραπεζομάντηλο στην τραπεζαρία τους, παρά μόνο και εαν έχουν καλεσμένους για φαγητό. Εσάς ποιά η γνώμη σας;

Στην καθημερινότητα στρώνω τραπεζομάντιλο. Είναι πολύ βολικό για να μη λερώνεις. Κατά τα αλλά όταν έχω κόσμο στρώνω σουπλα σε κάθε μια καρέκλα μπροστά στο τραπεζι και βάζω πάνω τα πιατα και τα μαχαιροπιρουνα.
Παράθεση

McManus (Τι ώρα να περάσω;)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 586 μηνύματα.

O McManus έγραψε: στις 16:18, 01-03-19:

Εγώ αρκετές φορες τρώω οταν μπαινω σπίτι
με το μπουφάν, το πουκάμισο ή με το φουτερ.
Δυσκολο να αλλάξω για να φάω.

Τα τραπεζομάντηλα τα έχω πεταξει. Σκουπιζομουν επιτηδες από μικρός γιατι μου την εσπαγαν ή τα εκαιγα με τσιγάρα οπότε οπου πάω εδω και χρονια τα κρύβουν απο πριν.

Στα τραπεζια ομως κανουμε ανακωχή
κι είμαστε οκ.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια