Σε ποιον θα μοιάζει το μωρό σας;

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Ιδού το πρώτο μωρό ομόφυλων στον κόσμο! :clapup::clapup::clapup:

Σας παρουσιάζω το μωρό του Scandal και του... Brad Pitt! :D


Αγόραρος :baby:
Δε νομίζω να μπερδευτεί κανένας νονός όσον αφορά το γένος του ονόματός του :ropalo:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


το παιδι μου με τον τζακ!
γαμωτο και αυτος γενια εχει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

το παιδι μου με τον τζακ!
γαμωτο και αυτος γενια εχει! :P
Ένα είναι σίγουρο: όλα σου τα παιδιά βρε Βεατρίξ θα κάνουν καριέρα στις διαφημίσεις της Gillette.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
αχου το!

το παιδι μας! :inlove:

σου εύχομαι το παιδάκι σας να είναι υγιές , τυχερό, πάντα ευτιχισμένο και επίσης σου εύχομαι μια καλή αισθητικό προτού απ το πολύ τρίχωμα αρχίσει να μοιάζει με λυκανθρωπάκι σε πανσέληνο! χιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top