Αφρόλουτρο

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
oh!καλοί ανθρωποι!εμείς είμαστε σπάταλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Εμένα που πήγα να τα ξεπλύνω να φανταστείς το θεώρησαν τρομερά σπάταλο για το νερό που ξοδεύει και είπαν ότι αφού ούτως ή άλλως φεύγει η σαπουνάδα με το σκούπισμα. :confused:
ουαου
και αμα...μεινει σαπουναδα?:worry:
συν οτι, αυτη την πετσετα την πανε κατευθειαν για πλυσιμο μετα? τι γινεται? και οι βρωμιές του ενός πιάτου θα πανε στο αλλο?:worry:

αφρολουτρο με κεράκια και ελαια :D
Εχετε παρατηρήσει στις ταινίες που βγαινουν απο τ αφρολουτρο με τις σαπουνάδες και σκουπίζονται χωρις να ξεπλυ8ουν/??!!:hmm:Περίεργο!
μια δασκαλα μου που εμενε στη γαλλια στα φοιτητικα νιατα της μου ελεγε οτι η συγκστοικος της μια μερα της ειπε τη φραση: "μπες και συ για μπανιο. δεν αδειασα το νερο απ τη μπανιερα!":alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κανω που και που.
Μικρη το απολαμβανα περισσοτερο.
Αναβω ρεσο με αρωμα βανιλιας(τα αγαπημενα μου),γεμιζω τη μπανιερα ως πανω και βαζω αφρολουτρο (συνηθως το Fa) με αρωμα coca-butter.
Επισης βαζω ελαια που τα βρισκω στα Sephora και ελαια σε σκονη απο το Hondos!
Τρελαινομαι για τη διαδικασια!
Οταν βγαινω απο τη μπανιερα νιωθω αλλος ανθρωπος πραγματικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αγόρασα ένα τις προάλλες με άρωμα παπάγιας!! Είναι υπέοχο μοσχοβολάει όλο το μπάνιο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top