Στην Κρήτη το "χειμώνα"

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω αγχωθεί.
Είχα καλέσει τον καλό μου κι ένα φίλο στην Κρήτη τη Δευτέρα, έχρονται από τις Ευρώπες τα παιδιά...
Κι ο δόλιος ο φίλος είναι και άρρωστος, κατά κάποιο τρόπο.

Έλα όμως που ο καιρός μόνο για διακοπές δεν είναι, τουλάχιστον όχι για αυτό που φανταζόμασταν...

Για πείτε ιδέες, αν είναι άσχημα... Τι θα προτείνατε να κάνουμε, πού να τους πάω;
Από το άγχος για τον καιρό έχω κολλήσει...! :confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Kαλεσε και αλλη παρεα στο σπιτι επιτραπεζια κρασακι χαβαλε μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν έρθει η αδερφή μου (ακούυυυς;;;) με τις φίλες της, δε με νοιάζει καθόλου.
Αν όμως δεν είναι εκεί, προβληματίζομαι.
Θέλω να δουν πράγματα κιόλας, μην κάνουμεκ άτι που θα κάναμε και σπίτια μας.
Άσε που, και σπίτι να μείνουμε, ήθελα να έχω ιδέες κι εναλλακτικές, μη με ρωτάνε τι μπορούμε να κάνουμε και κοιτάω το ταβάνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αααχ, εγώ πάντως μόνο που θα έτρωγα γίδα βραστή με πιλάφι και κρητική γραβιέρα με μέλι θα ήμουν σούπερ ικανοποιημένη :clapup:. Κατά τα άλλα, πήγαινέ τους σε καμιά Κνωσσό (εκτός αν βρέχει καρέκλες, τι να πω). Επίσης δεν ξέρω τι θρήσκευμα έχουν τα παιδιά, αλλά εγώ τον ξάδερφό μου που είναι εβραίος τον πήγα σε ορθόδοξη εκκλησία και ενθουσιάστηκε! Κοιτούσε μία ώρα το εσωτερικό του τρούλου και τις εικόνες μία μία και δεν ήθελε να φύγουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, καλό κι αυτό...! Και Σαμαριά λέω να τους πάω...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
χανια στο λιμανι εννοειται....κ ρεθυμνο στην παλια πολη.......
Γυρνα τους ρε συ ολες τις μεγαλες πολεις κ πηγαινετε για καφεδακι κλπ.....να δεις πως θα περασει ο καιρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Αν έρθει η αδερφή μου (ακούυυυς;;;) με τις φίλες της, δε με νοιάζει καθόλου.
Αν όμως δεν είναι εκεί, προβληματίζομαι.
Θέλω να δουν πράγματα κιόλας, μην κάνουμεκ άτι που θα κάναμε και σπίτια μας.
Άσε που, και σπίτι να μείνουμε, ήθελα να έχω ιδέες κι εναλλακτικές, μη με ρωτάνε τι μπορούμε να κάνουμε και κοιτάω το ταβάνι.

Κι αν δεν είναι λες να σε αφήσει έτσι;;;
Ταβέρνα στη Ρογδιά επιβάλλεται, βόλτα στο νότο και όλες οι πρωτεύουσες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Και ομαδικά όργια, ε διμιδόλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Φεύγουμε!! Ελπίζω να μην ξεμείνω με τους δυο τους... Είδωμεν!! Φιλάκια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Γμτ αυτό ηθελα να το απαντήσω αλλα δεν πρόλαβα....:( :redface:
Γιδάκι αν ξαναμπείς και σου χρειάζονται ακόμα ιδέες στην νότια Κρήτη ο καιρός είναι πολύ καλύτερος, αλλά και απο βόρεια μπορείς να πας Αχάρνες και οροπεδιο Λασιθίου(αν δλδ είσαι απο την ανατολική πλευρά) και οπωσδήποτε Κουρνά είναι τέλεια ακόμη και με αυτόν τον καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top