Windows Live Messenger στο κινητό

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
παλι θα ''παιξεις'' μεσω wap και οι χρεωση ειναι μεγαλη και δεν αξιζει. τωρα ποσο ακριβως ειναι δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
αμα δεν παιζει wi-fi η συμβολαιο με δωρεαν ογκο δεδομένων ειναι τελείως ασύμφορο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
αμα δεν παιζει wi-fi η συμβολαιο με δωρεαν ογκο δεδομένων ειναι τελείως ασύμφορο
+1 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ έχω Sony Ericsson W950i...Δεν πρέπει να έχει Wi-Fi αλλά νομίζω είναι Symbian....Έχω Vodafone OSFP...Γίνεται να βάλω MSN και αν ναι με τι χρεώσεις?
Κάνε φορητότητα σε άλλο δίκτυο και με 3,99 θα έχεις 40Mb για πλοήγηση.Αν θες παραπάνω Mbs κάνε συμβόλαιο στη Vodafone και με κάποιο μηνιαίο πάσο θα έχεις δωρεάν Mbs.;)

Σου προτείνω να κάνεις φορητότητα στη Wind γιατί η Wind είναι η μόνη που δίνει πραγματικό internet στα καρτοκινητά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top