Ποιο ανδρικό παπούτσι προτιμάτε;

Ποιο παπούτσι προτιμάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)
  • Πρώτη επιλογή

    Ψήφοι: 9 50.0%
  • Δεύτερη επιλογή

    Ψήφοι: 4 22.2%
  • Τριτή επιλογή

    Ψήφοι: 5 27.8%

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
το διορθωσα το url του πρωτου...πατηστε πανω στη εικονα για zoom....
κρονε, δεν υπαρχει περιπτωση για τετοιες μποτες!:teasing::teasing::jumpy:
οτι κ να παρω μου φαινεται σε αλους θα αρεσει κ σε αλλους οχι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και τι πειραζει αμα ειναι μοδα? Για μενα πιο χαζος ειναι αυτος που του αρεσει κατι και δεν το φοραει γιατι ειναι μοδα και γιατι θελει να το παιξει αντισυμβατικος, παρα αυτος που ακολουθει τη μοδα τυφλα. (δεν μιλαω για εσενα κρονε, γενικα μιλαω απλα πηρα αφορμη απο το μηνυμα σου!):)

Συμφωνω αλλα ειδικα για τα all star οπως το εχουν κανει αλλαζει καπος το θεμα (εγω πρωσοπικα ουτος η αλλως δεν θα επερνα all star γιατι δνε μου αρεσουν). Και η μποτες πχ εχουν γινει μοδα σε οπιον θελει να το παιξει σκληρος αλλα εγω δεν εχω προβλημα φοραω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
το διορθωσα το url του πρωτου...πατηστε πανω στη εικονα για zoom....
κρονε, δεν υπαρχει περιπτωση για τετοιες μποτες!:teasing::teasing::jumpy:
οτι κ να παρω μου φαινεται σε αλους θα αρεσει κ σε αλλους οχι......

Το πρωτο μου αρεσει πιο πολυ, καλυτερα αυτο.
Δεν πειραζει, υπαρχουν και χοιροτερες αφου δεν σου αρεσουν αυτες:P
Μην περιμενεις να βρεις κατι που θα αρεσει σε ολους, ολοι μας εχουμε διαφωρετικα γουστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το πρώτο και το γιατί είναι απλό, μου αρέσουν τα χοντροκομένα παπούτσια σε αθλητικό, θέλω να έχει ψωμί μου αρεσει να βλέπω άντρες να τα φοράνε, άν και εγώ έχω παρόμοιο άνετα θα φορούσα και εγώ αυτό:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top