Διαγωνισμός Επεξεργασίας Εικόνας - Βοηθητικό θέμα

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το σκέφτηκα, αλλά μου άρεσαν οι συγκεκριμένες εικόνες και δεν μπόρεσα να βρω παρόμοιες, όσο το έψαξα, οπότε έμεινα σ' αυτές. :)
Και επιπλέον δεν ξέρω πολλά από τέτοιου είδους επεξεργασία, οπότε δεν θα μου ήταν πολύ εύκολο να το κάνω με εντελώς άλλες εικόνες να μοιάζει τόσο "ρεαλιστικό".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Τι έγινε βρε παιδιά με αυτόν τον διαγωνισμό;

Δεν θα ανακηρύξουμε επισήμως νικήτρια την Καγίρα (:thumbsup:) για να της δώσουμε και το έπαθλο (την ευκαιρία να διαλέξει τις φωτογραφίες του επόμενου διαγωνισμού);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στον διαγωνισμό επεξεργασίας εικόνας, το θέμα το διαλέγει πάντα η ΟΔ σε συνεργασία και όχι αυτός που νίκησε. Μόνο στον "απλό" διαγωνισμό διαλέγει το επόμενο θέμα ο νικητής - και τώρα περιμένουμε την Isiliel να διαλέξει το επόμενο θέμα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το θέμα για τον διαγωνισμό επεξεργασίας το έχουμε ήδη συζητήσει στην ΟΔ και εγώ έχω έτοιμο θέμα για τον διαγωνισμό φωτογραφίας.
Τη Δευτέρα θα επιληφθώ και για τα δύο. Να με συμπαθάτε, το αμέλησα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν βλέπω συμμετοχές στον δεύτερο διαγωνισμό μας. :hmm:
Υπάρχει κάτι που σας δυσκολεύει ή δεν σας άρεσε; Όταν πρότεινε το θέμα η Kajira στην ΟΔ, το βρήκαμε όλοι πολύ βατό και επίκαιρο.

Μπορείτε φυσικά εδώ να προτείνετε κι εσείς θέματα για τους επόμενους διαγωνισμούς, ώστε να έχουμε υλικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ βασικά δεν έχω χρόνο να επεξεργαστώ μια εικόνα! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μήπως θέλετε να μεταφέρουμε τη λήξη του διαγωνισμού αργότερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Nαι, αυτό θα πρότεινα κι εγώ!
Δώστε μας χρόνο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top