Bowling

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εδώ μπορούμε να πούμε τα πάντα για αυτό το χόμπι-σπόρ όπως θέλει κανείς να το πεί:)

Ξέρω ότι τουλάχιστον 3 άτομα παίζουν καλά εδώ και θα ήταν καλό να γνωρίζουμε πράγματα για κάτι που μπορέι να φένετε τελείως περίεργο ή αδιάφορο, πείτε μας γιατί παίζετε ή γιατί δεν σας αρέσει, ποια τα σκόρ σας και ποιες οι ερωτήσεις σας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
3 ατομα; οκ οι δυο ξερω πιοι ειναι, 3ος/η πιος/α ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
3 ατομα; οκ οι δυο ξερω πιοι ειναι, 3ος/η πιος/α ειναι;


ο λοριέν, τα λέγαμε και τις προάλες για το μπόουλιγκ, ήδες που άυτοί που νοιάζοντε μηλάνε; εσένα δεν σε σχολιάζω μίστερ:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τοσο χαλι ε;...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τοσο χαλι ε;...:P

Ελα μαζί μου και θα παιράσεις φανταστικά, διεγίρει τις εσθήσεις, είμαι κολημένη άγρια:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω και αλλους τροπους να περασω φανταστικα....:whistle::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εχω και αλλους τροπους να περασω φανταστικα....:whistle::redface:

ακόμα να το βρείς ε;

Απλά το μπόουλιγκ είναι σαν για σένα η μουσική, την κάνεις και ρίχνεις γκάζια για αυτήν, το ίδιο και εγώ, οι υπόλοιποι εδώ δεν έχουν δοκιμάσει έστω μια φορά; σε όλους απαρατήρητο παιρνάει;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ποτε ανοιξε αυτο το τοπικ , χαμπαρι δε πηρα !

Πιστευω οτι τα τελευταια 3-5 χρονια το bowling στην Ελλαδα εχει ανεβει πολυ. Κυριως το χαβαλετζιδικο καθως εχουν ανοιξει παρα πολλα μαγαζια σε ολη τη χωρα.

Αλλα και σε επιπεδα πιο ψηλα εγιναν καποιες προοδοι.

Ειχα παιξει 1 φορα μικρος οταν πηγαμε οικογενειακα στις ΗΠΑ, αλλα δε το θυμομουν.

Μετα απο καποια χρονια, επαιξα τυχαια εδω . Και αυτο ηταν. Αρρωστησα. :P

Επαιζα 1μιση χρονο επαιζα τελειως για πλακα και προσπαθωντας να μαθω μονος μου (κακο αυτο).Ε μετα μονος σου φτανεις σε ενα σημειο που δε μπορεις να πας παραπανω και κινδυνευεις να αρχισεις να βαριεσαι. Επειδη μαρεσε, το ψαξα και πηγα στο επομενο σταδιο. Επενδυση. Παπουτσια, μπαλες, βιντεο, μαθηματα, αγωνες.

Για το χρονο και χρηματα που μπορεσα να αφιερωσω (οχι οσο θα θελα) ειμαι ευχαριστημενος.

Ειναι πολυ ωραιο να παιζεις σε αγωνες ερασιτεχνικους ή συλλογου σε ομαδες. Κανεις χαβαλε, εχει συναγωνισμο, εχει πλακες, εχει ικανοποιηση, απολα.

Το συστηνω ανεπιφυλακτα σε ολους. Δεν απαιτει δυναμη, αλλα τεχνη και μυαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Έχω παίξει γύρω στις 7-8 φορές.Δε μπορώ να πω!Ήταν ωραίο και διασκεδαστικό αλλά όχι ότι τρελάθηκα.Θα πήγαινα να ξαναπαίξω αλλά όχι ότι θα το πρότεινα εγώ στην παρέα.Αν μου το έλεγαν όμως δε θα είχα κανένα πρόβλημα να πάω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Nα συμπληρωσω κατι. Εχει ενα χαρακτηριστικο. Επειδη ειναι δυσκολο αθλημα στο να σου βγαλει αποτελεσματα, ειναι διασκεδαστικο στο επιπεδο του "παμε να γελασουμε", αλλα τη στιγμη που θα θελησουμε να κανουμ εκατι παραπανω, επειδη δεν ξερουμε, ειναι πολυ ευκολο να αποθαρυνομαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παίζω απο το 2000 απλά για να εχω ένα μέρος να ξεμοναχιαστώ απο την δουλειά μιας που κρυβόμασταν, έτρωγα 1μιση ώρα μόνο για αυτό.

Στις εξώδους είμουν εκεί μια φορά την ευδομάδα και έσκαγα όταν ο αδερφούλης που με συνόδευε δεν γούσταρε, λίγο πρίν παντρευτώ ο άντρας μου πέρασε κύστη κόκιδος και ενώ όλα πήγαν καλά μετά απο 6 μήνες έπαιξε και ξαναμπήκε μέσα για χειρουργείο, όταν παντρευτήκαμε ήθελα να ξαναπάω σαν τρελλη.

Οταν λοιπόν ξεκίνησα μπένω επιγόντος για σκουλοκοιδήτη και έλειψα 1 χρόνο απο το 2005 στα τέλη νομίζω με 2006 αρχές μέχρι σήμερα παίζω και λατρέυω αυτό που κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μαρεσει αρκετα αλλα δεν παω συχνα εχω παει κανα 20αρια φορες...

τοτε δεν πρεπει να ερθω μαζι σου
θα γινω ρεζιλι
πλακα κανω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
θυμαμαι πως υπηρχαν φορες που ντρεπομουν λιγο για το πως επαιζα και αυτο γιατι και ηθελα να μαθω αλλα και υπηρχαν στο μαγαζι παντα καποιοι που ηξεραν καλυτερα.

Αλλα επειδη ακριβως ηθελα να μαθω και εμαθα, ατομα που ηταν μπροστα μου στο παιξιμο τωρα ειναι πισω, γιατι εμειναν στασιμοι.

Το θεμα ειναι να το διασκεδαζουμε one way or another :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μαρεσει αρκετα αλλα δεν παω συχνα εχω παει κανα 20αρια φορες...

τοτε δεν πρεπει να ερθω μαζι σου
θα γινω ρεζιλι
πλακα κανω:P

Πάμε άν θέτε απο παρασκευη μετα τις 9 μέχρι κυριακή όποτε θέλεις, εγώ μάλων σ/κ θα είαι εκεί στάνταρ χωρίς τον μάικ απιστευτο και όμως αληθηνό για προπόνηση, μετα την κυριακάτικη αποτυχία λέω να ξεπεράσω τα όρια μου μέχρι την επόμενη αγωνιστική:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ποσο πιανεις περιπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μεσο ορο 80 μεγιστο 110 αλλα μια φορα μονο εφτασα εκει...

δεν εχω παιξει πολλες φορες καμια 20αρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μεσο ορο 80 μεγιστο 110 αλλα μια φορα μονο εφτασα εκει...

δεν εχω παιξει πολλες φορες καμια 20αρια

δεν υπάρχει πρόβλημα πάμε για χαβαλέ, θα έχει γέλιο:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το αλλο σκ σιγουρα αυτο δουλευω πσκ 3-11!!!!!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Ωραίος τρόπος για να διασκεδάσεις με τους φίλους σου ειδικά αν είσαι με μεγάλη παρέα!Παλιά πήγαινα πιο συχνά.Τώρα πηγαίνω σπάνια και έχω χάσει λίγο τη φόρμα μου!:P Το μόνο αρνητικό είναι ότι είναι αρκετά μεγάλο το κόστος ανά άτομο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top