Έχετε απωθημένα ;

_blob_

Νεοφερμένος

Ο _blob_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γειά σας! Με λένε Γιώργο και δεν χρειάστηκα παραπάνω από 20΄ για να αποφασίσω να κάνω εγγραφή στο site, επειδή μου άρεσαν τα θέματα και ο τρόπος που τα προσεγγίζετε :)
Το δικό μου απωθημένο, όσο αφελές, άτοπο κι εκτός χρόνου ακούγεται, είναι να τρέξω με αγωνιστικό αυτοκίνητο σε επίσημη διοργάνωση rally :yes:
Ποιός άλλος έχει.... παράλογα για την εποχή, απωθημένα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Γειά σας! Με λένε Γιώργο και δεν χρειάστηκα παραπάνω από 20΄ για να αποφασίσω να κάνω εγγραφή στο site, επειδή μου άρεσαν τα θέματα και ο τρόπος που τα προσεγγίζετε :)
Το δικό μου απωθημένο, όσο αφελές, άτοπο κι εκτός χρόνου ακούγεται, είναι να τρέξω με αγωνιστικό αυτοκίνητο σε επίσημη διοργάνωση rally :yes:
Ποιός άλλος έχει.... παράλογα για την εποχή, απωθημένα :worry:

Απωθημένα δεν θα έλεγα ακριβώς πως έχω.
Ωστόσο θα ήθελα να κάνω κάποια παράξενα για τα δεδομένα μου πράγματα και για αυτό που είμαι όπως για παράδειγμα θα ήθελα να παίξω στο θέατρο. Επίσης, έχω μια τεράστια αγάπη στα ταξίδια. Θα ήθελα να ταξιδέψω παντού και κυρίως στην Αφρική, άσχετα που δεν υπάρχει ο χρόνος και κυρίως τα χρήματα για να το κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Γειά σας! Με λένε Γιώργο και δεν χρειάστηκα παραπάνω από 20΄ για να αποφασίσω να κάνω εγγραφή στο site, επειδή μου άρεσαν τα θέματα και ο τρόπος που τα προσεγγίζετε :)
Το δικό μου απωθημένο, όσο αφελές, άτοπο κι εκτός χρόνου ακούγεται, είναι να τρέξω με αγωνιστικό αυτοκίνητο σε επίσημη διοργάνωση rally :yes:
Ποιός άλλος έχει.... παράλογα για την εποχή, απωθημένα :worry:

Καλησπερα φιλε Γιωργο,καταρχας καλως ορισες στην παρεα,και μπραβο που ηδη την εμπλουτιζεις με ενδιαφερον θεματα:thumbup: Το δικο μου απωθημενο θα ηταν σιγουρα να τελειωσω ενα βιβλιο ανατομιας και να βελτιωθω στην γλυπτικη που χρονια τωρα δεν τα καταφερνω.Οπως βλεπεις ειναι πιο "ταπεινο" απ'οτι το δικο σου but to each his own :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΤΥΧΙΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλησπέρα καλώς όρισες, πάρα πολύ ωραίο θέμα! :give_rose:

Πιστεύω πως αν όχι όλοι, οι περισσότεροι έχουμε απωθημένα, και βέβαια λείπει η γάτα (εγώ ) από τον χορό ;
Φυσικά και όχι . Λοιπόν ναι έχω 3 απωθημένα στην ζωή μου.

Πρώτο απωθημένο επειδή στο σχολείο ήμουν μαθήτρια του 16 -17 (αν και όλοι μου έλεγαν ότι οι δυνατότητές μου ήταν για περισσότερο, αλλά εγώ τότε δεν είχα μυαλό), θέλω στην σχολή, στο τμήμα μου να βγω αν όχι πρώτη στην φουρνιά της ορκωμοσίας μου τουλάχιστον μέσα στην πρώτη τριάδα. Αν και μεταξύ μας θα ήθελα πολύ πρώτα να βγω πρώτη για να πω τον όρκο. Όχι από θέμα ανταγωνισμού ή για κάτι άλλο, αλλά το βλέπω ως ένα είδος επιβράβευσης για τους κόπους που κάνω και συνεχίζω να κάνω. Από ότι ξέρω τώρα είμαι δεύτερη και απέχω από την πρώτη 0,50 δεν είναι μεγάλη διαφορά και θεωρώ καλύπτεται. Ενέχει όλο αυτό κάποιον ανταγωνισμό και φυσικά τον έχω μέσα μου, αλλά πάντα στα φυσιολογικά πλαίσια!! Πάντα "θαύμαζα" αυτούς που βγαίναν παραστάτες ή και σημαιοφόροι. Θα ήθελα λοιπόν μία τέτοια διάκριση που αυτήν την στιγμή είναι η ανάγνωση του όρκου !.

Το δεύτερό μου απωθημένο είναι επειδή μικρή φοβόμουνα γιατρούς, τραυματισμούς, αίματα και αυτά και αποφάσισα να αντιμετωπίσω τον φόβο μου ειδικά μετά από 2 σοβαρές ασθένειες των γονιών μου που υπήρχε και περίπτωση να τους χάσω από την ζωή την μαμά μου β λυκείου τον πατέρα μου γ λυκείου, θα ήθελα να προσφέρω εθελοντικά πάντα τις υπηρεσίες μου όπως έχω ξαναπεί σε ΜΚΟ οργανώσεις πχ γιατρούς τους κόσμους. Ο καλύτερος τρόπος να αντιμετωπίσεις τον φόβο είναι να τον αντιμετωπίσεις και αυτά τα περιστατικά στάθηκαν κινητήρια δύναμη. Ωστόσο επειδή ιατρική τώρα είναι δύσκολο να βγάλω σκέφτομαι η καμία σχολή ΕΚΑΒ για να μπορώ να μπω σε ΜΚΟ ή στην άλλη περίπτωση να μπω στην ομάδα ερυθρού σταυρού κλπ.

Τελευταίο απωθημένο είναι να κατακτήσω με την ομάδα πανελλήνιο αρχικά κύπελλο στην πανεπιστημιάδα του 2018, να βγούμε πρώτοι !! Δυστυχώς με την ομάδα του σχολείου είχαμε καταφέρει μόνο 4η και 2η θέση !

Αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top