Disco στην Αθήνα!

σερβιετα

Νεοφερμένος

Η σερβιετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΣΟΣ!γνωριζει κανεις αν λειτουργει ακομη στην αθηνα καποια απ τις παλιες ντισκοτεκ κι αν οχι αν υπαρχει καποια που να θυμιζει πυρετο το σαββατοβραδο και greace??
ευχαριστω!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Υπάρχει το Vinilio στη Γλυφάδα στη Λ. Ποσειδώνος 33. Δεν έχω πάει, απλά έχει πέσει στην αντίληψή μου η ύπαρξή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το Βινύλιο είναι τέλειο! Το μόνο club που δεν κουράζομαι να πηγαίνω και να ξεπατώνομαι στον χορό. Υπάρχει κι η Boom-Boom, αλλά δεν μου αρέσει πολύ το πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σερβιετα

Νεοφερμένος

Η σερβιετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ,θα το επισκεφτω συντομα!!
γνωριζει κανεις αν λειτουργει ακομα το abc στην πατησιων??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Boom Boom στη Καλλιθέα!


Ούλτιμεητ κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top