Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά? ;)


εγώ, φίλησα στα 15 πάρα εναν μήνα και ολοκλήρωσα στα 15 και 4 μήνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγω πρώτη φορά φίλησα στα 14 παρα λίγους μήνες και ολκλήρωσα στα 18,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
Πότε φιλήσατε και κάνατε ολοκληρώσατε πρώτη φορά? ;)


εγώ, φίλησα στα 15 πάρα εναν μήνα και ολοκλήρωσα στα 15 και 4 μήνες

Αααχ τυχερούληηηη.... εγω στην ηλικία σου το μόνο που είχα ολοκληρώσει ήταν η παρτίδα στο μπιλιαρδάδικο του Λάζαρου με τους συμμαθητές μου... :tongue:

Εγω φίλησα πρώτη φορά στα 17,5 και ολοκλήρωσα 9 μέρες πριν γίνω 18 :jumpy: Πάντα μιλάμε για διαφορετικές κοπέλες. Ακόμα θυμάμαι εκείνη τη στιγμή του πρώτου φιλιού... :redface: Γμτ έμπαινε κι ο αδερφός μου συνέχεια στο δωμάτιο και μας διέκοπτε :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
φιλήθηκα πρώτη φορά στα 13 (ψιλοαποτυχημένα ομολογουμένως :bleh:).

το κάνατε ολοκληρώσατε τι σημαίνει :rofl:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
το κάνατε ολοκληρώσατε τι σημαίνει :rofl:;

Fixed ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τπτ απο τα δυο ακομα αλλα απο οτι βλεπω εχω ακομα καιρο μπροστα μου (συμφονα με τα post σας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Τπτ απο τα δυο ακομα αλλα απο οτι βλεπω εχω ακομα καιρο μπροστα μου (συμφονα με τα post σας)

Δεν υπάρχει συγκεκριμένο ηλικιακό όριο για τίποτε. Αν σου ρθει στα 12 ή στα 18 ή στα 25 είναι τυχαίο (ή μάλλον οχι και τόσο τυχαίο, απλά πρέπει να το κηνυγήσεις με τέχνη).

Εσυ πάρε θάρρος και άρχισε να πρόσπαθείς. Όσο χρονών κι αν είσαι. Κάθε άνθρωπος ζει όμορφες στιγμές σε ανύποπτο χρόνο και αυτό είναι η γλύκα της ζωής. Αλίμονο αν ξέραμε οτι στα 15 θα φιλήσουμε, στα 20 θα κάνουμε σεξ και στα 25 θα πάμε για κρέμασμα. Εγω θα χα πηδήξει απ το ισόγειο...δε θα άντεχα! :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και πως να το κυνιγισω; αφου ουτε βγαινω ουτε τα ιδια ενδιαφερονται με τα υπολιπα χαζα της ηλικιας μου εχω ουτε μου βγαινει απο την φυσικη αναγκη του ανθροπου. Ο ενας μου λεει να το κυνιγισω ο αλλος οτι θα ερθει μονο του κτλ. Τι να κανω; μικρο παιδι (λεμε τωρα) ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Όταν βρεις εκείνη που θα σε προσελκύσει, ξεκίνα το κηνύγι... απλό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Όταν βρεις εκείνη που θα σε προσελκύσει, ξεκίνα το κηνύγι... απλό! :)
χμμ εγώ πιστεύω οτι πρέπει απλώς να δείξει ενδιαφέρον μετά αν δει ότι το αντέχει η κατάσταση ίσως και κάτι παραπάνω. Εγώ είμαι κατά του κυνηγιού , τουλάχιστον αυτό που ορίζω εγώ σαν κυνήγι μιας και στις περισσότερες κοπέλες γίνεται δυσφορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Οχι αυτό που λες εσυ είναι η βαριά μορφή κυνηγιού και είναι πίεση και δυσφορία για τις γυναίκες όντως. Απλά εγω εννοούσα με τη λέξη κηνύγι, ως εκεί που το επιτρέπουν οι περιστάσεις. :)

Αν δεν σε θέλει κάποια, δε σκάς, αυτή χάνει. Κάθε άτομο είναι ξεχωριστό και έχει να δώσει πολλά. Δε μπορούν να το καταλάβουν όλες και δε μπορούμε να τις υποχρεώσουμε για να το κάνουν. Τους δείχνουμε οτι είμαστε ξεχωριστοί, τους αρέσει; Καλώς! Δεν τους αρέσει; Αντίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Οχι αυτό που λες εσυ είναι η βαριά μορφή κυνηγιού και είναι πίεση και δυσφορία για τις γυναίκες όντως. Απλά εγω εννοούσα με τη λέξη κηνύγι, ως εκεί που το επιτρέπουν οι περιστάσεις. :)

Αν δεν σε θέλει κάποια, δε σκάς, αυτή χάνει. Κάθε άτομο είναι ξεχωριστό και έχει να δώσει πολλά. Δε μπορούν να το καταλάβουν όλες και δε μπορούμε να τις υποχρεώσουμε για να το κάνουν. Τους δείχνουμε οτι είμαστε ξεχωριστοί, τους αρέσει; Καλώς! Δεν τους αρέσει; Αντίο!
χμμμ το πάρεις από κάποιον ότι έχει να δώσει ή να δώσεις σε κάποιον ότι έχεις να δώσει δεν είναι ανάγκη να έχεις σχέση (τουλάχιστον) Αν το αντίθετο φύλο σε απορρίψει για σχέση δεν σημαίνει ότι δεν εκτιμάει την προσωπικότητα σου άλλα το ότι από μια σχέση ζητάει κάτι άλλο ή ότι δεν είναι σε θέση την περίοδο αυτή για μια σχέση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Φιλί: 15
Ολοκλήρωση: 18

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :

Το αστείο ποιο είναι? Μια χαρά μου φαινονται οι ηλικίες! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Φιλί: 8 ... :-)
Έκανα έρωτα ένα μήνα πριν γίνω 18 χρονών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Το αστείο ποιο είναι? Μια χαρά μου φαινονται οι ηλικίες! :confused:

Δεν το έβαλα για αστείο, αλλά σαν χαζοχαρούμενο γέλιο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Φιλί: ~15
Σεξ: ~17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Στα 18 φίλησα και ολοκλήρωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Φιλησα στα 18 μου ακριβως(ειχα γενεθλια :D).
Οσο για ολοκληρωση...ακομα στα επικαμπυλια Ολοκληρωματα ειμαι,αντε να δουμε ποτε θα παμε κ στα αλλα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Οσο για ολοκληρωση...ακομα στα επικαμπυλια Ολοκληρωματα ειμαι,αντε να δουμε ποτε θα παμε κ στα αλλα! :(

Χαχαχααχχα, πολυ ωραία το έθεσες!!! :lol:
Δηλαδη μετα θα πάς στα επιφανειακα? Τσκ τσκ τσκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top