Wap, GPRS

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κατ'αρχην δεν ξερω τι σημαινει κανενα απο τα δυο.. αλλα η απορια μου ειναι η εξής: επειδη -τι το'θελα;;;;;;;;;- εστειλα δυο μηνυματα για να παρω ενα ringtone και πολυ φοβαμαι οτι πηγαν χαμενα τα ευρουλακια μου, πώς γινεται να ενεργοποιησω ενα απο τα δυο για να μπορω να κανω επιτελους τη ληψη του αρχειου;;;; :hmm: και κατ'αρχην, γινεται να κανω κατόπιν εορτης τη ληψη του αρχειου;; πφφφ... τεχνολογια... καλα ημασταν με χαρτι και μολύβι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Βασικά τα ευρουλάκια σου ξέχνα τα :(. Χάθηκαν:(.
Για να ενεργοποιήσεις τη χρήση wap μέσω gprs πρέπει να επικοινωνήσεις με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών του δικτύου σου και να ζητήσεις να το ενεργοποιήσουν, καθώς και να σου στείλουν σε σμς ή σε μέιλ τις ρυθμίσεις του κινητού σου. Η ενεργοποίηση στη γραμμή σου νομίζω ότι θέλει 2 εργάσιμες. Όταν θα λάβεις τα σμς, θα τα αποθηκεύσεις, θα κλείσεις το κινητό σου για 2-3 λεπτά και θα το ξανανοίξεις.
Αυτά:D Καλή τύχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δλδ αυτο το μηνυμα με το ringtone που ειναι αποθηκευμενο στο κινητο μου μετα δεν θα μπορει να ανοιξει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Mπορείς μέσα από τα site των εταιρειών να πάρεις τις ρυθμίσεις. Το έχω κάνει με ΤΙΜ και COSMOTE.
Ακόμη από καταστήματα VODAFONE και ΤΙΜ μπορείς να τις πάρεις εκτυπωμένες. Δεν ξέρω αν δίνει και ο Γερμανός για COSMOTE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Όχι, δε θα μπορεί να ανοίξει.
Επίσης τις ρυθμίσεις μπορείς να τις βρεις στις ιστοσελίδες των εταιριών κινητής τηλεφωνίας, μα πρέπει ΠΡΩΤΑ να ενεργοποιήσουν τις υπηρεσίες στη γραμμή σου (σκέψου το σα διαδικασία αναβάθμισης απλής pstn γραμμής σε adsl)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top