LinuxMint vs Ubuntu

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
O κυριοτερος λογος που χρησιμοποιω ubuntu
(+οτι εχει ωριμασει πιο πολυ σαν διανομη ενω τα mintια υπαρχουν μονο 4 χρόνια)
εε αυτο ειναι το mint debian ή είναι η ιδέα μου; εμένα ποτέ δε μου κάνει τέτοια το μιντ :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εε αυτο ειναι το mint debian ή είναι η ιδέα μου; εμένα ποτέ δε μου κάνει τέτοια το μιντ :|
Φυσικα και ειναι LMDE, τι νοημα αλλωστε θα είχε να ξηλωνες τα ubuntu για να εγκαταστησεις μια διανομη που βασιζεται πανω σε αυτα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Φυσικα και ειναι LMDE, τι νοημα αλλωστε θα είχε να ξηλωνες τα ubuntu για να εγκαταστησεις μια διανομη που βασιζεται πανω σε αυτα;:P
Ubuntu is a computer operating system based on the Debian Linux distribution.

Πλάκα μου κάνεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ubuntu is a computer operating system based on the Debian Linux distribution.

Πλάκα μου κάνεις;:P

το Debian αναπτύσσεται πολυ αργά για να το βάλεις σε desktop...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Δεν το διευκρίνησες:whistle:

τα αυτονοητα δεν χρειαζονται διευκρινηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top